Groot glassculptuur staande op marmeren sokkel (in de sokkel zit verlichting). Voorstellend een driemaster. Marmeren voet en glassculptuur beide beschadigd 63x76x40cm.
Grote kristallen Baccarat tweelichts kandelaar 20e eeuw met putti en kristallen pegels in zeer goede staat
Vroeg antiek gebrandschilderd kerkelijk glas-in-lood venster ca. 1700. Afgebeeld Lam gods en Latijnse tekst. Reparabele beschadigingen Cond.: R
Groot 19e eeuws 3-delig opaline glas kaststel met goud- en bloemdecor. Hanbeschilderd in zeer goede staat 46xø20cm. en 38xø18cm. Cond.: G
Twee delen oud waaierkristal 1e helft 20e eeuw; 1x ovale schaal 8x23x11cm. (chips af), 1x dekseldoos 8x10x7cm. (minimale chips) Cond.: R-G
Vijf gekleurde Baccarat kristallen paper-weights Franklin Mint 1979 met wereldleiders. Queen Elizabeth, David Ben Gurion, Eisenhower, Rooseveld en Churchill 5xø7cm. Cond.: G
Zes waaier-kristallen glazen 1e helft 20e eeuw 11-12,5cm. Cond.: G
Dertien delen kristal 20e eeuw; 1x grote vaas (gaaf), 1x dekselfles (gaaf), 2x vaas (gaaf), 1x ruitkristallen lage vaas (chips), 1x middelgrote vaas (chips), cakeschaal (chip), asbak (chip), 3 bolle v...
Antiek kristallen 4-delig olie- en azijnset. Biedermeier met amandelslijpsel, minimale chip 27x21x11cm. Cond.: G
Grote moderne glas-fusing Design bloemenvaas, bestaande uit 3 bewerkingslagen. Chip uit vaasmond 41x40x22cm. Cond.: R
Twee antieke kristallen dekselschalen met amandelslijpsel; 1x minime randschade 18xø21cm. en 1x met scherf van dekseldop 30xø17cm. Cond.: G
Drie kristallen karaffen in zeer goede staat, 1x gemerkt St. Louis Kristal France (20e eeuw), amandelslijpsel 25-34cm. Cond.: G
53 Kristallen of glazen glazen o.a; Rosenthal, diverse setjes 20e eeuw in zeer goede staat Cond.: G
44 Delen glas Art Deco o.a; bowl-dekselpot, glazen, kommen, dekselschaal etc. in zeer goede staat Cond.: G
Kristallen natfruitschaal met opvangschotel en ruitgeslepen schotel ca. 1900. Chips af 9xø19cm. Cond.: R
Tien delen kristal 19e-20e eeuw; 2 karaffen en 1 vaas beschadigd, een karaf met zilveren rand rest in goede staat 10-27cm. Cond.: R-G
Antieke kristallen karaf met olijfslijpsel op voet 31xø11cm. Cond.: U
Antiek glazen bokaal met blauw en goud in bloemdecor. ca.1900, In zeer goede staat. 15x ø16 Cond.:G
Antiek robijnrood glas met bladgoud decor in jugendstil stijl, ca. 1900, nr. 324/30, minimale chip. 16.9xø 6, Cond.:G
Twee opaline glazen vazen, handbeschilderd met een berglandschap, huis en edelweiss ca. 1890. In goede originele staat 28xø12cm.
Zeven delen glaswerk 20e eeuw; 2x taartplateau, 1x dekselcoupe, 1x grote fruitschaal, 1x kleine fruitschaal, 1x bonbonniere en 1x stolp zonder onderschotel Cond.: G
Zeven delen bewerkt kristal 20e eeuw; 1x bonbonschaal ø16cm. en 6x petit-four schaaltjes ø9cm. Cond.: G
Vijf waaier-kristallen drinkglazen 1e helft 20e eeuw H.: 14cm. Cond.: G
Zes kristallen eieren op verschillende manieren bewerkt 20e eeuw (Presse papier?) 9-12cm. Cond.: G