Schitterend monumentaal majolica Jugendstil tegeltableau met als voorstelling een vrouw met bloemen. "Lente"Geheel bestaand uit 104 tegels, 1 tegel gescheurd. Zeldzaam stuk 197x123cm. Cond.: G
Twee grote Kutani keramieken siervazen met daarbij twee houtgestoken Chinees gelakte tafeltjes met koppen. Zwart met gouddecor ca. 1900; 1x vaas gelijmd bij voet en 1x vaas in goede conditie 135cm. Co...
Zes delen Italiaans Fayence polychrome 1e helft 20e eeuw, gemerkt Ginori. 1x Olielamp (minimale chips), 1x pennenhouder Cond.: G, 2x Amfora (1x gelijmd), 2x vaas (1 chip) 19-21cm. Cond.: G
Omvangrijk Societe Maastricht keramieken ontbijtservies, decor Teadrinker (roze decor) ca. 1900. Totaal 100 delen, sommige delen beschadigd maar over het algemeen in zeer goede staat Cond.: G
Twee Chinese 19e eeuwse knobbelvazen met blauw landschapsdecor met figuren. Mooie kwaliteit. 1x Goed, 1x gelijmd 30,5xø13cm. Cond.: R
Amsterdams bont trekpot 18e eeuw met gouddecor, landschapsdecor en figurendecor in zeer goede staat 15x22xø12cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen familie Verte siervaas 20e eeuw. Rondom bewerkt met figuren etc. 55x23cm. Cond.: G
Grote Tsjechische amfora platelen siervaas 1e helft 20e eeuw met uitlendecor. polychroom in zeer goede staat 41xø26cm. Cond.: G
Grote Duitse porseleinen groep 20e eeuw, gemerkt Sitzendorf (hoofdje gelijmd, stukje van gewei af en stukje van geweer af). Chip achterzijde, verder in goede staat 28x44x21cm. Cond.: R
Rozenburg Den Haag wandschotel "100 jaar Nederlands onafhankelijkheid 1813-1913, Juliana serie" ø27,5cm.
Antiek Chinees ivoren figuur met roofvogel op zijn schouder. Prachtig fijn uitgewerkt. Onderzijde voorzien van stempel van de maker ca. 1900. In zeer goede staat 15cm. Cond.: G
Groot 19e eeuws Chinees porseleinen sierbord, gemerkt WanLi met blauw. Afgebeeld een grote draak. (Chinese tekens verso) ø33cm. Cond.: G
Groot 18e eeuws Chinees porseleinen familie Verte sierbord met bloemdecor en vlinder. Lichte randschade 7xø35cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen rijstkommen met deksel. Chinese tekst op de bodem en rondom Chinese tekens met bloemdecor ca. 1900 9xø10cm. (1 chip) Cond.: R-G
Twee kapitale Sevres stijl gemerkte vazen eind 20e eeuw. Bronzen armaturen en goud-/bloemdecor 64x35xø22cm. Cond.: G
Grote Kantonese keramieken vaas ca. 1900 (kraag professioneel gerestaureerd) afgebeeld met krijgers 60xø25cm. Cond.: G
Vier Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met blauw tuindecor van bonsai en bloemen. Minimale randschades ø22,5cm. Cond.: G
Dertien Hollandse tegels met figurendecor 17e eeuw, beschadigd ca. 13x13cm. Cond.: M
Gouda Zuid-Holland geglazuurde platelen vaas met monogram in goede staat 22xø20cm. Cond.: G
Chinese keramieken Kantonese gecraceleerde siervaas 20e eeuw met bloemdecor 33xø18cm. Cond.: G
Groot Jugendstil wandobject 1e helft 20e eeuw, gemaakt van benen bloemen en bewerkte houten omlijsting met zweepslagmotief. Scheur in houten achterpaneel 107x63cm. Cond.: R-G
Zeven delen antiek Chinees porselein; 1x trekpotje 18e eeuw zonder deksel (1 chip), 1x kop&schotel capucine, 19e eeuw (minimale schade), 2x kop&schotel 18e eeuw, roze/goud decor (1x goed, 1x beschadig...