Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

36 Munten Groot-Britannië
Resultaat: 25 EUR

36 Munten Groot-Britannië waaronder; 1x 5 shilling 1960 (crown) UNC, 1x 2 pounds 2003 (1 ounce), 1x 2 pounds 2001 (1 ounce) en 1x 1 pound 1981 Proof

44 Munten Groot-Brittannië
Resultaat: 25 EUR

44 Munten Groot-Brittannië waaronder; 1x 5 shilling 1951 PR, 1x crown 1937 UNC-, 1x 25 new pence 1980 Proof, 2x 5 pound 1999 Proof.

10x 5 Franc en 1x 10 Franc Zwitserland UNC
Resultaat: 25 EUR

11 UNC Munten (10x 5 en 1x 10) Zwitserland tussen 1977-2005

2x Denar Genua + Milaan
Resultaat: 25 EUR

2x Denar Genua + Milaan Commune 1236-1404 FR/ZF

Boordgeld, ziekenhuis Maasoord, Huismunten internaat
Resultaat: 25 EUR

10x Boordgeld waarvan 8x StoomvaartMij Nederland Amsterdam en 2x Holland-Amerika lijn. Tevens geld van ziekenhuis Maasoord-Poortugal en 9x huismunten uit Belgisch internaat ZF

65 Trein/Tram munten Wereld
Resultaat: 25 EUR

65 Trein/Tram munten (geen dubbelen) uit Duitsland, Denemarken, Frankrijk, Noorwegen en USA, ZG

23 Koersmunten 20e eeuw Man
Resultaat: 22 EUR

23 Koersmunten 20e eeuw Man waaronder FAO, meerendeel UNC

2 Reichsmark 1934 Shiller
Resultaat: 20 EUR

2 Reichsmark 1934 Shiller "Friedrich Schiller 1759 - 1934", Cond.: ZF/P

29 Munten Aruba + Ned. Ant.
Resultaat: 20 EUR

29 Munten Aruba + Ned. Antillen, onder andere; zilver, koersgeld Cond.: ZF-UNC-Proof

1 Reichsthaler 1764 A Pruissen
Resultaat: 20 EUR

1 Reichsthaler 1764 A Pruissen FR/ZF

1 Thaler 1794 A Pruissen
Resultaat: 20 EUR

1 Thaler 1794 A Pruissen ZF-

Kronenthaler 1796 C Oostenr.-Ned.
Resultaat: 20 EUR

Kronenthaler 1796 C Oostenrijkse Nederlanden ZF, KM 62.1

8 Munten Polen
Resultaat: 20 EUR

Kavel van 8 munten Polen tussen 1974-1992

50 Munten Oostenrijk
Resultaat: 20 EUR

50 Munten Oostenrijk vanaf Franz Joseph waaronder serie euro's en overige munten 19e-20e eeuw

Blanc a la Couronne 15e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Blanc a la Couronne 15e eeuw Karel VII ZF-

20 Leva 1982 Bulgarije Proof
Resultaat: 20 EUR

20 Leva 1982 Bulgarije Proof

16 Munten Griekenland
Resultaat: 20 EUR

16 Munten Griekenland waaronder; 1x 250 drcahme 1981 UNC, 2x 250 drachme 1982 UNC en 1x 100 drachme 1982 Proof

13 Munten België
Resultaat: 20 EUR

13 Munten België waaronder; 1x 2 Frank 1909 PR-, 1x 5 centimes 1857 ZF en 1x 2 Frank 1912 PR (Ned. tekst)

14 Munten Hongarije
Resultaat: 20 EUR

14 Munten Hongarije waaronder; 1x 50 forint 1968 UNC, 1x 110 forint 1991 Proof, 1x 100 forint 1985 UNC en 1x 25 forint 1967 UNC

28x 1 Quarter USA
Resultaat: 20 EUR

24 Munten van 1 Quarter USA tussen 1854-2002 waaronder; 1x 1/4 dollar 1854 ZF-, 1x 1/4 dollar 1908 FR en 1x 1/4 dollar 1929 ZF+

56 Munten Egypte
Resultaat: 20 EUR

56 Diverse munten Egypte van zilver en brons FR+

Div. oude munten koper/nikkel
Resultaat: 20 EUR

Diverse oude munten koper/nikkel wereldwijd ca. 220gr.

1 Groschen Brandenburg 1510
Resultaat: 15 EUR

1 Groschen Brandenburg 1510 FR/ZF

6 Munten Jersey
Resultaat: 15 EUR

6 Munten Jersey; 1x 5 shilling 1966, 2x 2 pounds (1981 en 1989), 2x 25 pence (1977 en 1977 Proof) en 1x 2 pounds 50 cent 1972