Hoekwandtafel ca. 1920 met Queen-Anne poten en lade. Daarbij een mahoniefineer wandconsole ca. 1900. Beide in originele goede staat 59x60x37cm. en 11x55x20cm. Cond.: G
Engels 19e eeuws mahoniehouten dames schrijftafel met 3 lades en schrijfleer (dik fineer). In originele ongerestaureerde staat (poot is los) 78x52x77cm. Cond.: R
Moderne verrijdbare keukenhakblok met lade en etages in zeer goede staat, gemerkt LegnoArt Italia 87x52x44cm. Cond.: G
Duitse mahoniehouten Louis Philippe spiegel ca. 1880 in zeer goede staat (zonder kroon) 145x65cm. Cond.: G
Eikenhouten pronkstoel 19e eeuw, naar 17e eeuws voorbeeld. Rijk gestoken en gedraaide onderling verbonden poten, goede stoffering in zeer goede originele staat 128x60x71cm.
Eikenhouten bureaustoel met lederen zitting ca. 1910 in goede staat 75x62x55cm. Cond.: G
Eikenhouten staande kapstok ca. 1920 met emaille lekbak (voor paraplu) in goede originele staat 192x76x20cm. Cond.:G
Louis Seize stijl penantkastje met taps toelopende poten en schuine hoeken met rillen. Mooi kwaliteit stijlmeubel in goede staat (2 gaten in rugwand) 95x100x44cm.
Engelse eikenhouten schrijftafel ca. 1900 van blank eiken. Speciale brieven-vakverdeling en inktpot, gedraaide onderling verbonde poten in zeer goede staat 108x72x53cm. Cond.: G
Massief eikenhouten bijzettafeltje 30-er/40-er jaren in goede originele staat 56xø41cm.
Louis Quinze stijl stoel 1e helft 20e eeuw met petit-point stoffering en rozenmotief. beukenhout gestoken in goede staat 87x60x65cm.
Massief eiken bijzettafeltje staande op 3-spant poot, Engelse stijl 20e eeuw 73xø60cm. Cond.: G
Drie oude wijntafeltjes 2e helft 20e eeuw staand op driespant-poot; 2x mahonie en 1x noten (2x) 52xø38cm. en 48xø40cm. Cond.: G
Notenhouten tafeltje met geschulpt blad ca. 1880 in goede originele staat 60xø51cm. Cond.: G
Engels mahoniehoutfineer 6-laden kastje in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 64x53x34cm. Cond.: G
Twee goudkleurige spiegels 2e helft 20e eeuw in klassieke vormgeving in goede staat 70x38cm. en 56x46cm. Cond.: G
Eikenhouten stoel met harpen in de rugleuning ca. 1890 met biezen zitting (Holland) 68x69x60cm. Cond.: G
Twee notenhouten wijntafeltjes met inlegwerk op het blad van bloemmotief 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 57x54x54cm. Cond.: G
Hollandse 19e eeuwse iepenhouten stoel met biezen zitting en geribbelde poten en leuningen 102x52x57cm.Cond.: G
Moderne design glazen 3-delige miniset met edelstaal 2e helft 20e eeuw. 2 Beschadigingen 43x60x50cm. Cond.: R
Oude dagobertstoel 20e eeuw met leeuwekoppen en gekruiste poten (notenhout gekleurd) in goede staat 85x66x49cm. Cond.: G
Oude Engelse cakestandaard ca. 1920 van noten met wortelnoten, geheel staand op Queen Anne poten in goede originele staat 86xø28cm.
Franse stoel ca. 1880 met prachtige gobelin stoffering met rozenmotief bekleed in goede staat 120x62x65cm. Cond.: G
Engels mahoniehouten 3-delig miniset in Queen-Anne stijl 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 45x61x32cm. Cond.: G