Engelse sterling zilveren kelk, begin 1900,voet ø8 cm, H. 15 cm., Cond.:R
Hollands zilveren835/000 theezeef, Jaarletter:I:1918, L.14 cm., ca.24 gr., Cond.:U
Kristallen coupe op zilveren voet, MT: van den Bersselaar Udenhout Cond.: U
Sterling zilver overlay glazen schenkkan met bloemmotief 20e eeuw 15x16xø11cm. Cond.: G
Kristallen parfumflesje met zilveren dop. Voetje beschadigd, Cond.:R
Sterling zilver overlay taartschaal met bloemmotief 2x33xø27cm. Cond.: G
Antiek kristallen parfumflacon met stopje en zilveren dop, ø 5cm., Cond.:U
Kristal geslepen parfumflesje met zilveren kraag en dop H.: 8,5cm. Cond.: R
Drie grote Engelse plated dienbladen/presenteerschalen begin 20e eeuw 36-61cm. Cond.: R-G
6 Hollands zilveren 835/000 jugendstil theelepeltjes, Jaarletter: N, MT:AG:AG Gretsen Den Haag
2 Sterling zilver overlay kaarskandelaars met bloemmotief 20e eeuw 10xø11cm. Cond.: G
Buitenlands (Omani)zilveren koolpotje aan ketting, ca.46 gr. Cond:U
Buitenlands (Omani)zilveren koolpotje aan ketting, ca.58 gr. Cond:U
Hollands zilveren asbak, jaarletter X: 1957. 835/000 ca.87gr. 12x13cm. Cond.: G
Kristallen asbak met zilveren 925/000 montuur. ø13 cm., Cond.:U