Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Parfumflesje met zilver
Resultaat: 40 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met zilveren dop. Strak gefaccetteerd slijpsel. H. 9 cm., Cond.:U

Zilv. mini molen
Resultaat: 35 EUR

Hollands zilveren miniatuur molen H.: 7cm. ca. 14gr. Cond.: U

Zilveren kelk
Resultaat: 35 EUR

Engelse sterling zilveren kelk, begin 1900,voet ø8 cm, H. 15 cm., Cond.:R

Zilv. theezeefje
Resultaat: 35 EUR

Hollands zilveren835/000 theezeef, Jaarletter:I:1918, L.14 cm., ca.24 gr., Cond.:U

Kristallen coupe, zilv. voet
Resultaat: 35 EUR

Kristallen coupe op zilveren voet, MT: van den Bersselaar Udenhout Cond.: U

Schenkkan, zilv. overlay
Resultaat: 35 EUR

Sterling zilver overlay glazen schenkkan met bloemmotief 20e eeuw 15x16xø11cm. Cond.: G

3 Schaaltjes (2 zilv.)
Resultaat: 35 EUR

Twee Hollands zilveren schaaltjes; 1x rond ø11cm, 1x vierkant 9x9cm. Tevens 1x silverplated schaaltje. Totaalgewicht zilver ca. 79gr. Cond.,: U

Flacon, zilv. dop
Resultaat: 35 EUR

Kristallen parfumflesje met zilveren dop. Voetje beschadigd, Cond.:R

Parfumflesje met zilver
Resultaat: 35 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met geschilderde romantische voorstelling, kristallen stopje en zilveren dop. H.7 cm., Cond.:U

Glazen schaal, zilv. overlay
Resultaat: 35 EUR

Sterling zilver overlay taartschaal met bloemmotief 2x33xø27cm. Cond.: G

Parfumflesje met zilver
Resultaat: 35 EUR

Antiek kristallen parfumflacon met stopje en zilveren dop, ø 5cm., Cond.:U

Zilveren loddereinflesje
Resultaat: 30 EUR

Kristal geslepen parfumflesje met zilveren kraag en dop H.: 8,5cm. Cond.: R

3 Plated dienbladen
Resultaat: 30 EUR

Drie grote Engelse plated dienbladen/presenteerschalen begin 20e eeuw 36-61cm. Cond.: R-G

Schoenlepel + haakpen, zilv, handvat
Resultaat: 30 EUR

Schoenlepel en veterhaakpen met zilveren 925/000 heften, Nederlands Z1 keur, L.ca.24cm., Cond.:U

5 Delen plated
Resultaat: 30 EUR

5 Delen plated 19e-20e eeuw Cond.: G

3 Plated warmhoudschalen
Resultaat: 30 EUR

3 Plated warmhoudschalen 1e helft 20e eeuw Cond.: R

Zilveren kandelaartje
Resultaat: 30 EUR

Zilveren 835/000 tafelkandelaartje, ø 7cm.,H.4 cm., Cond.:U

6 Zilv. lepels in cassette
Resultaat: 30 EUR

6 Hollands zilveren 835/000 jugendstil theelepeltjes, Jaarletter: N, MT:AG:AG Gretsen Den Haag

2 Kandelaren, zilv. overlay
Resultaat: 30 EUR

2 Sterling zilver overlay kaarskandelaars met bloemmotief 20e eeuw 10xø11cm. Cond.: G

Zilveren koolpotje
Resultaat: 30 EUR

Buitenlands (Omani)zilveren koolpotje aan ketting, ca.46 gr. Cond:U

Zilveren koolpotje
Resultaat: 30 EUR

Buitenlands (Omani)zilveren koolpotje aan ketting, ca.58 gr. Cond:U

Zilveren asbak
Resultaat: 30 EUR

Hollands zilveren asbak, jaarletter X: 1957. 835/000 ca.87gr. 12x13cm. Cond.: G

WMF emmertje
Resultaat: 30 EUR

WMF emmer ca. 1900-1920 silverplated 20x11cm. Cond.: G

Kristallen asbak, zilv. montuur
Resultaat: 30 EUR

Kristallen asbak met zilveren 925/000 montuur. ø13 cm., Cond.:U