Antiek Hollands zilveren 835/000 tashaak, Haags, Jaarletter: H: 1867, ca. 30 gr., Cond.:U
Granaat armband 3 rij, sluiting RG 585/ 000 waarop 2 granaten. L.20cm.
Antiek Hollands zilveren 835/000 tabaksdoos met handgegraveerde deksel met paard en koe. Jaarletter:q, 1875, 13x7x2.56 cm., ca. 150 gr., Cond.:G
Bijzonder stuk 925/000 zilveren kerkkistje met opengewerkte florale en religieuze motieven. Frankrijk 19e eeuw. 15x11x13 cm., ca. 560 gr. Cond.:U
Etui met 12 zilveren lepeltjes, Holland, MT.: B., ca. 81 gr., Cond.: U
Engelse sterling zilveren antieke spiegel met florale,vogelmotieven en put. Midden 1800, ca.30x40 cm., Behoeft restauratie.
Zeer fraai ovaal zilveren dienblad, ajour gezaagd met parelrand. ca. 1900. Grootkeur 835/000. MT: van Kempen Voorschoten.ca. 248 gr. 28x17 cm. Cond.:U
Ovaal zilveren 835/000 dienblaadje met opengewerkte perlérand. Jaarletter O: 1924, MT.:Kempen Begeer & Vos, 25x17 cm., ca. 300 gr., Cond.:U
Silverplated kaarsenkandelaar 2e helft 20e eeuw H.: 26,5cm. Cond.: G