Ongesigneerd ca. 1930, pastel op papier, vrouwelijk naakt 50x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, pastel op papier, vrouwelijk naakt 65x50cm. Cond.: G
ONgesigneerd 20e eeuw, pastel op papier, vrouwelijk naakt 64x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, aquarel op papier, liggend vrouwelijk naakt 70x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op papier, onhelsing 65x50cm. Cond.: G
Monogram S.V. ca. 1930, olieverf op paneel, antiek vakwerkhuis met figuren (gekerft in hout) 88x44cm. Cond.: G
Bernard de Hoog (Amsterdam 1866 - 1943 Den Haag), olieverf op linnen (bedoeking), zittende aardappelschillende boer bij de kachel 29x35cm.
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op tegel, wintergezicht 17x11,5cm. Cond.: G
Willem Johannes Schütz (Middelburg 1854 - 1933), olieverf op paneel, schepen aan de Schelde 21x30cm. Cond.: U
Jef van Leemputten (Werchter 1865 - 1948 Werchter), olieverf op paneel, landschap met pluimvee bij een drenkplaats 36x24cm. Cond.: G
Antonie Pieter Schotel (Dordrecht 1890 - 1958 Laren), olieverf op linnen, Volendamse zeilboot in volle vaart. Cracele bovengedeelte schilderij, advies bedoeking 100x100cm. Cond.: G
Schilderij 17e-18e eeuw, Omgeving Egbert van Heemskerck, olieverf op linnen, drinkgelach in een taverne. Algemeen in goede conditie 42x35cm. Cond.: R
J. Rummelspacher, olieverf op paneel, Tiroler Hütten 25x17cm. Cond.: G
Willem Cornelis Rip (Rotterdam 1856 - 1922 Den Haag), Haagse school, aquarel op papier, poldergezicht met molens 26x40cm. Cond.: U
Jacob Doeser (1884 - 1970), olieverf op linnen, berglandschap met lopend paard 80x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930 (Naar Breughel), olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuren 92x40cm. Cond.: G
Gesigneerd Vlamerie, olieverf op linnen, stilleven met bloemen en fruit 50x60cm. Cond.: G
Jeanine Alronsa '91, gemengde techniek op papier, Ton Te Velde 27x31cm. Cond.: G
F. Thomas 21e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 60x90cm. Cond.: G
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op linnen, strandgezicht met figuren en boten 40x50cm. Cond.: U
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 40x50cm. Cond.: U