Prachtig 18e eeuw geslepen glas met brede voet. Amandelgeslepen en gegraveerd met bloemen 21,3xø10,5cm. Cond.: G
Groot gegraveerd glas met bloemmotief 18e eeuw, in zeer goede staat 14xø11cm. Cond.: G
Jugendstil vaas St. Denis, gemerkt in de bodem Frans ca. 1900. Kogelvormige vaas met floraal decor en met goud bewerkt 20xø28cm. Cond.: G
Oude Lalique glazen aansteker 2e helft 20e eeuw in goede staat. Gesigneerd Lalique France. 8,5x7x7cm. Cond.: U
Zeldzame Murano schijvenlamp "Vistosi" 60-er jaren. Chroom met gekleurde glazen schijven. Lichte oxidtaie op het metaal. 60x50cm. Cond.: G
Amerikaans kristalglazen schaal gedecoreerd met floraal silveroverlay 925/000. Rand is geschulpt ø28cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse kristallen amandelgeslepen dekselcoupe (chips af) 32xø18cm. Cond.: R
Ruitkristallen schaal ca. 1900 Holland (chip), 8xø18cm. Cond.: G
Twee kristallen vazen, 1x ruitkristal met amandelslijpsel 21xø14cm. en 1x een gribte kristallen vaas 17xø11cm. Cond.: R
Hollands ruitkristallen set ca. 1900. 4-Delige tafelset bestaand uit; 1 onderschotel, melkkannetje, suikerpot en lepelvaasje. Licht beschadigd, enkele chips 29x15x10cm. Cond.:R
7 Delen 19e eeuwse Hollands ruitkristal bestaand uit; 6 petit-four schaaltjes (ø12cm.) en 1 grote schaal (ø27cm.), enkele chips Cond.: R
Amerikaans kristallen glazen aanbiedschaal 20e eeuw, gedecoreerd met floraal silveroverlay. 925/000 ø31cm. Cond.: G
Twee oude mondgeblazen glazen in 16e eeuwse stijl. Kelkvormig met geribt glas rondom. 15xø11cm. Cond.: U
8-Delig kristallen facetgeslepen likeurstel bestaand uit 1 karaf, 6 glazen, dekselpot. Cristal d'arques, model Acenis, 2e Helft 20e eeuw in zeer goede staat. 14x32x27cm. Cond.: U
Groot oud gegraveerd venster met als afbeelding een pauw in een boom. Fijn uitgewerkt 20e eeuw 58x88cm. Cond.: G
Twee delen glaswerk Overlay zilver en overlay goud 1e helft 20e eeuw. 1x Vaasje met zilveroverlay, voorstellend Venetië. 1x Vaas goudoverlay, voorstelling met druivenranken 17xø6cm. en 15xø12,5cm. Con...
Grote oude mondgeblazen schenkkaraf. Glas is met beschildering (abrisglas), Duitsland 31xø13cm. Cond.: G
Zeven oude kristallen glazen met slijpsel waarvan 1 gekleurd 9-21cm. Cond.: G
Oude Lalique glazen aansteker 2e helft 20e eeuw in goede staat. Gesigneerd Lalique France. 7,5x7x7cm. Cond.: U
3-Delig kristallen setje bestaand uit tablet, karaf en ruitgeslepen vaasje 20e eeuw 24x18x10cm. Cond.: G
Acht longdrink glazen met springende paarden motief 2e helft 20e eeuw 18xø6cm. Cond.: G
Grote glazen tafelbel met geslepen facet en druivenmotief. gegraveerd 20e eeuw 22xø20cm. Cond.: G
Bijzonder Duits Roemer glas met tekst "Hieraus Trank Majestät der Deutsche Kaiser und König Wilhelm II am 6 März 1898". Stukje van de voet af 14xø8cm. Cond.: R