Groot houten scheepsmodel van de "H.M.S. Victory 1805", 20e eeuw 74x100x18cm. Cond.: G
Oude krokodillenlederen dokterstas ca. 1920 met messing sloten in goede staat 32x41x25cm. COnd.: G
Zware oude smeedijzeren tafellamp met oranje-geel kleurige cameo-glazen kap. 20e Eeuw 59xø21cm. Cond: G
Bronzen kaarskandelaar ca. 1800 in Gothische vormgeving 57x16x16cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse massief bronzen 7-lichts kandelaar in Louis Quinze stijl. Licht beschadigd 64x27x16cm. Cond.: G
Majolica hangpetroleumlamp ca. 1900 ø30cm. Barst in reservoir, Cond.: R
Groot houten scheepsmodel van een 18e eeuws galjoen, 20e eeuw 88x112x25cm. Cond.: G
Vroeg tinnen hangbakje met deksel ca. 1800, barok vormgeving in zeer goede staat 23x10x13cm. Cond.: G
Stel messing haardblokken ca. 1900 in barok vormgeving in zeer goede staat 38x43x20cm. Cond.: G
Zwarte geëmailleerde telefoon, gemerkt "Je Maintendrai" 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 32x19x13cm. Cond.: G
Grote oude bronzen Chinese vaas, rijkelijk bewerkt met draken en tekens (ook in de bodem) 42xø21cm. Cond.: G
Zeldzame wandelstok met degenen paardenhoofd, bamboe schaft. 19e eeuw, 81 cm., Cond.:G
Drie kruithoorns 19e eeuw bestaand uit koper, hoorn en leder 19-24cm. Cond.: G
Prachtige Jugendstil olielamp met albasten voet en zweepslag bloemen ornamentuur, kristallen reservoir, dubbele brander en originele kap ca. 1900. 64xø20cm. Cond.: G
Grote albast lampevoet met vuurverguld sierwerk en pootjes, 20e eeuw. C.N. Italië 48x17x12cm. Cond.: G
Exclusieve Art Deco schepijs bewaar-houder. Bewerkt roodkoper met deksel en glazen binnenkom. Duitsland gesigneerd ca. 1920. Prachtige vormgeving 36x45x33cm. Cond.: U
Moderne terracotta schemerlamp met kap. Voeten bronskleurig geglazuurd, klassieke vormgeving 76xø55cm. Cond.: G
Prachtige wortelnoten lepeldoos ca. 1880 in uitstekende staat met origineel slot 6x16x23cm. Cond.: U
Antieke bronzen kaarskandelaar ca. 1900 met zeemonsters, rijkelijk bewerkt. In zeer goede staat 27x9,5x9,5cm. Cond.: G