Prachtig 17e eeuws gebrandschilderd glas-in-lood venster met als afbeelding een ruiter te paard met siertooi 23,5x16,5cm. Cond.: G
Grote staande smeedijzeren lamp met oranje-gele cameo-glazen kap. 20e Eeuw 170xø35cm. Cond.: G
Messing met roodkoperen 19e eeuwse windvaan, gedateerd 1897. Bijzonder mooi uitgevoerd en in uitstekende staat 43x66x13cm. Herkomst: busonderneming Gado 43x66x13cm. Cond.: U
Grote antieke koperen houtbak met handvaten, kopergenageld 35xø50cm. Cond.: G
Tiffany-stijl tafellamp met glas-in-lood kap en metalen voet 21e eeuw 45xø31cm. Cond.: G
Bronzen 4-delig rijk uitgewerkt haardstel met jachtmotief 56x33x30cm. Cond.: G
Bijzondere grote smeedijzeren 4-lichts hanglamp, rijkelijk bewerkt met rozen en takken met blad. Begin 20e eeuw 82x86x86cm. Cond.: G
Oude zwaar bronzen 4-delige haardstel 20e eeuw, mooi uitgewerkt 66x31x24cm. Cond.: G
Glas-in-lood raam met Tiffany techniek 2e helft 20e eeuw. Handwerk met voorstelling van twee papegaaien 62x51cm. Cond.: G
5-Delige moderne verchroomde haardset, nieuwwaardig 21e eeuw 80x24x16cm. Cond.: G
Bronzen inktpot op vaste onderschaal ca. 1900. Onderschotel is gedecoreerd met 4 engelenkopjes en de inktpot zelf met 2 putto's. Onderkant gemerkt A. Offerdinger Fr. 14136 13xø21cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse koperen ketel met zinken binnenbak en koperen kraan en handgrepen 39xø58cm. Cond.: G
Bijzondere 17e eeuwse stenen vijzel met stamper in zeer goede staat. Bodemvondst 10xø18,5cm. Cond.: G
Twee koperen 2-lichts wandlampen 1e helft 20e eeuw met originele ovale spiegels. Barok vormgeving met putti in zeer goede staat 35x17x10cm. Cond.: G
Eikenhouten wandrek met rijkelijk snijwerk, het rek is gekerft met opschrift "9 Dec. 1926". Daarbij 6 tinnen brandewijnkommen(begin-midden 19e eeuw) (1 oortje afgebroken). 46x51x12cm. Cond.: G
Grote tinnen Engelse schenkkan met deksel en duimrust 19e eeuw ("Double Litre"). Diverse ijkstempels in zeer goede staat 26x18xø12,5cm. Cond.: G
Antieke koperen kolenkit ca. 1900 met binnenbak. Hengsels staand op leeuwepoten in goede staat 45xø32cm. Cond.: G
Art Deco stijl staande lamp met glas-in-lood (Tiffany stijl) 21e eeuw 35x11x11cm. Cond.: G