Grote porseleinen pop ca. 1920, gemerkt Kammer en Reinhardt, Simon en Halbig 76 W. Geleed lichaam, slaapogen en 4 tandjes. Hoofd is bijgespoten Cond.: R Haarscheur
Moderne porseleinen pop, reproductie van Kammer en Reinhardt, Simon en Halbig Nr. 117. Stoffen lichaam, porseleinen onderarmen en benen L.: 59cm. Cond.: G
Grote papier mache meisjespop van de firma Frans Schmidt en Co Duitsland ca. 1930. Stoffen lichaam, pop is gecraceleerd L.: 77cm. Cond.: M
Oude papier mache jongenspop, gemerkt Frans Schmidt en Co ca. 1930. Slaapogen en bewegende tong. Stoffen lichaam en papier mache armen en benen. Inclusief moderne kleertjes en lederen schoentjes L.: 7...
Bijzondere gelimiteerde grote Steiff leeuw (Studio Collection) met gladde knoop 2e helft 20e eeuw 80x185x60cm. Cond.: G
Papier mache negerpop ca. 1930, gemerkt Sonneberg 2966 10. Slaapogen, 5 tandje en "mama-mechaniek" in goede staat L.: 54cm. Cond.: G
Papier mache pop ca. 1920 met geleed lichaam, gemerkt K.W.G. 133/17. Koenig en Wernicke Duitsland. Slaapogen en twee tandjes L.: 70cm. Cond.: R
Antieke beukenhouten opklapbare kinderstoel met ijzeren wieltjes en eetblad. 99x55x41cm. Cond.: G
Grote moderne porseleinen pop, gemerkt "Jaucke", Rinus Morsink Het poppenmobiel De Meern. Stoffen lichaam, porseleinen onderbenen en armen L.:74cm. Cond.: G
Antieke schildpad mandoline ingelegd met been en parelmoer in goede staat 13x3,5x3cm. Cond.: G
Oude Elastolin figuur voorstellend een hoge officier met hoed, Duitsland 8x4x2,5cm. COnd.: G
Zeven Duitse figuren (Weha Kunst) 60-er jaren, handbeschilderd in goede staat 8-11cm. Cond.: G
Kavel van vier poppen, 3x moderne en 1x oude papier mache matroos (beschadigd). L.: 26-50cm. Cond.: R
Mechanisch egeltje ca. 1930 met opwindmechaniek. Gemaakt van papier mache en vilt. Vermoedelijk Duitsland 19x11x7cm. Cond.: G
Popje met kledendracht Armand Marseille 390 A 7/0. M. Hoofd van masse, blauwe slaapogen, open mond met boventandjes. Zonde pruik. L.: 31cm. Klein haarscheurtje achter op het hoofd.
Papier mache pop ca. 1930, onduidelijk gemerkt. Stoffen lichaam met "mama-mechaniek", slaapogen, open mond met 2 tandjes L.: 57cm. Cond.: G
Vier papier mache popjes ca. 1930 Duitsland 16-27cm. Cond.: G
Twee poppen ca. 1930 Duitsland. 1x Meisjespop Sonnenberg 2966/10 met slaapogen en "mamma-mechaniek". 1x Meisjespop Franz Smidt, hoofd kapot. 51cm. en 53cm. Cond.: M
Twee jongespoppen ca. 1930-1940. 1x Hard kunststof pop ca. 1940, ongemerkt met slaapogen. 1x Papier mache pop, onduidelijk gemerkt Germany. L.: 47cm. en 57cm. Cond.: R
Twee papier mache jongenspoppen ca. 1930, ongemerkt. 1x Stoffen lichaam en "mama-mechaniek". 1 met slaapogen en 1 met geschilderde ogen 50cm. en 56cm. Cond.: G
Pop in mand met mechaniek ca. 1900-1920. Pop met celluloid hoofd, originele deken en kussen. Mand met 3 rollen d.m.v. opdraaibaar mechniek in werking te zetten. Pop beweegt hierbij op en neer. 26x18x1...
Drie oude poppen ca. 1930-1940. 1x Papier mache, Koenig en Wernicke, meisje (beschadigd). 1x Hard kunststof jongentje, ongemerkt, ogen los in het hoofd. 1x Hard kunststof, gemerkt Rauh Germany, scheur...
Twee poppen ca. 1930. 1x Hard kunststof meisje, ongemerkt. 1x Papier mache meisje, gemerkt driehoek met ECW Germany (haar bijgeschilderd). L.: 30-44cm. Cond.: R
Papier mache popje, gemerkt E.B.E. ca. 1930 met geschilderde ogen L.: 22cm. Cond.: G