Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilv. koektrommel 1861
Startprijs 1.250 EUR

Zeer fraaie Hollands zilveren koektrommel, geschulpt model. Jaarletter B: 1861, 835/000 ca. 310gr. 12x12x8cm. Cond.: U

Zilveren schaaltje
Resultaat: 100 EUR

Zilveren opengewerkte bonbonschaal, gemerkt met een leeuw SL en nog 2 onduidelijke ponzen ca. 108gr. 5,5x17,5x11cm. Cond.: G

4 Zilv. presenteerschaaltjes
Startprijs 80 EUR

Vier Hollands zilveren miniatuur ovale presenteerschaaltjes, grote keur. 925/000 ca. 61gr. 6x5cm. Cond.: U

Gouden dameshorloge + Chatelaine
Startprijs 200 EUR

Gouden vestzakhorloge, cilindergang en originele glasplaat ca. 1875 in originele staat. Gouden horlogehanger Cond.: G (uurwerk moet schoongemaakt worden)

Zilv. horloge + ketting
Startprijs 180 EUR

Zilveren vestzakhorloge met vergulding, remontoir ca. 1900. Cilindergang. Origineel intact met een bijzondere ketting met 2 slangenkoppen.

Zilveren zakhorloge
Resultaat: 35 EUR

Zilveren zakhorloge Union cilindergang ca. 1920 met vergulde rand in originele toestand

2 Zilv. zakhorloges
Resultaat: 60 EUR

Twee zilveren zakhorloges met vergulde rand in originele staat ca. 1900-1920. 1x Ankergang 1x Cilindergang.

Zilv. Vestzakhorloge
Startprijs 40 EUR

Zilveren vestzakhorloge ca. 1880-1890, Zwitsers, sleutelopwinding, cilindergang Cond.: G

Zilv. dameshorloge + ketting
Resultaat: 50 EUR

Zilveren dames zakhorloge Remontoir ca. 1900 met zilveren ketting, loopt goed.

Diverse zakhorloges
Resultaat: 55 EUR

Kavel diverse zakhorloges o.a; 1x zakhorloge (nikkel met ketting), cilindergang ca. 1920, 1x Junghans zakhorloge ankergang ca. 1940 en 3x Los uurwerk.

Zilveren zakhorloge
Resultaat: 40 EUR

Zilveren zakhorloge gesigneerd Paul Knooi Zehden ca. 1880-1890. Sleutelopwinding, ankergang.

2 Zakhorloges
Resultaat: 20 EUR

Twee defecte oude zakhorloges ca. 1900, 1x nikkel/verchroomd, balansgang, penanker ca. 1930 1x zilveren horloge met sleutelopwinding , cilindergang ca. 1890 Cond.: G

Zilv. horloge + ketting
Startprijs 180 EUR

Zilveren vestzakhorloge (origineel), cilindergang ca. 1900 met nikkelen ketting. "Glas" is van kunststof Cond.: G

Zakhorloge slagwerk
Startprijs 700 EUR

Vestzakhorloge zilver spillegang ca. 1840 met kwartier slagwerk.ø 5 cm. Goedlopend

2 Zilv. strooiers
Startprijs 150 EUR

Stel sterling zilveren strooiers op vierkante voet. 925/000 ca. 102gr. H.: 10cm. Cond.: U

2 Delen, zilv. handgreep
Startprijs 150 EUR

Fraai bewerkt en gegraveerd pasteicouvert met 800/000 zilveren handvaten. Schepwerk is verguld L.: 25gr. Cond.: U

Hollandse gegrav. suikerschep
Resultaat: 45 EUR

Hollands zilveren suikerschep. Jaarletter W: 1881 van der Meulen Joure 835/000 ca. 13gr. Cond.: U

Sigarettenpijpje zilver
Resultaat: 85 EUR

Antiek zilveren sigarettenpijpje in etui, voorstelling ruiter te paard. Hollands MT. HZ ca.1900, Schoonhoven.L.9 cm., Cond.:G

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 240 EUR

Antiek Hollands zilveren tasbaksdoos 1854, jaarletter U, MT: C. van Dam - Kooymans Schoonhoven ca. 125gr. 12,5x7x2cm. Cond.: G

Agaat cocktail collier
Resultaat: 35 EUR

Agaat cocktail collier vierkante staafjes met verguld zilveren sluiting en bolletjes. L 46cm.

Zilv. Duitse trooier, 18e eeuw
Startprijs 625 EUR

Fraaie Zilveren 18e eeuwse Duitse tafelstrooier met ajourgezaagd deksel. Versierd met guirlandes ca. 255gr, H.: 21cm. Cond.: U

Kristallen theebus, zilv. dop
Resultaat: 80 EUR

Kristallen Hollandse theebus met zilveren hals en dop. Keur: Hollands zwaardje H.: 18cm. Cond.: U

Kristallen karaf, zilv. montuur
Resultaat: 100 EUR

Kristallen kegelvormige karaf met zilveren (925/000) montuur, geheel rondom geslepen met originele kegelvormige stop. H.: 36cm. Cond.: G

Hollands zilv. roomlepel
Resultaat: 45 EUR

Hollands zilveren 835/000 roomlepel, ca.1900, Schoonhoven. ca.16 ghr.Cond.:U