Rookglazen kristallen vaasje met zilveren overlay H.: 8cm. Cond.: U
Armband van 5 rijen granaat,sluiting GG 585/000 bewerkt met 3 granaten L 20 cm.
Hanger zilver 925/000 bezet met zirkonia en een ovale zwarte toermalijn, L 3 cm.
Ring zilver 925/000 met bergkristal en zirkonia, ø56, ca.14 gr. Bijzonder mooi gemaakt.
Hanger zilver 925/000 bezet met saffier,granaat en witte topaas, L.2.5 cm.,
Armband zilver 925/000 bezet met witte topaas. L.21 cm. ca. 27 gr.
Ketting zilver 925/000 met carneool en witte topaas. L.40 cm., ca.34.8 gr.
Ring zilver 925/000 gerodineerd, bezet met robijnen. ø 56, ca. 5.95 gr.
Ring zilver925/000 rose verguld,bezet met donkere Boheemse granaten. ø 56, ca,3.9 gr.
Prachtig zilveren antieke visschip met een handgegraveerd medaillon in de bak, MT.:BC- eind 1800, Het ivorenheft vertoont scheurtjes. L.31 cm., Cond van de bak:U
Kristallen beschuitbus met zilveren knop op een onderschotel. Lichte beschadigingen Cond,: R
Antieke plated schenkkan om comfoor met brander in zeer goede staat. Mooi bewerkt 34x16x20cm. Cond.: G
Hollands zilveren asbakje met voorstelling van een visser en zeilboot, jaarletter E: 1939. 835/000 ca. 42gr. 5x3x3cm. Cond.: U
Amerikaans zilveren roomkannetje 1e helft 20e eeuw, gemerkt Towle Silversmiths. Voet heeft floraal decor 925/000 ca. 90gr. H.: 8,5cm. Cond.: G
Prachtige zilveren broodmand met hengsel op vier pootjes. Jaarletter O: 1998 925/000 31x18cm. Cond.: U