Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij
Startprijs 200 EUR

Ond. gesig. olieverf op paneel, rivieraangezicht met molen,44.5x29cm

Olieverf op paneel
Resultaat: 20 EUR

Olieverf op paneel. Pianist en zangeres achter de piano. Cond.: G. 88x58cm

schilderij
Geen vanafprijs

Olieverf op doek, Landschap met watergat, gesig. A.H. Bakker, 100x60cm.

Olieverf op doek
Startprijs 500 EUR

Olieverf op doek, gesig. W. Bos, havengezicht R'dam 1906, 50x70cm.

Schilderij Huib Daniels
Startprijs 250 EUR

Schilderij Huib Daniels, olieverf op paneel, cond.UItstekend, 30x15cm

Schilderij
Startprijs 100 EUR

"Standermolen bij een bevroren meer met schaatsers", Olieverf op paneel, onduidelijk gesigneerd. Hollandse school 19e eeuw.,cond.Goed, 25.5x20cm

Schilderij Nico Zwiers
Resultaat: 50 EUR

Nico Zwiers, olieverf op linnen, watermolen, 50x70cm

Aquarel L.W.R. Wenckebach
Resultaat: 100 EUR

L.W.R. Wenckebach, gemengde techniek op papier, winterlandschap, 1860-1937 Den Haag.

steendruk Riviervismarkt
Resultaat: 20 EUR

Steendruk "Rivierfischmarkt" te 's Gravenhage 36x27cm.

Tekening Otto Eerelman TERUGGETROKKEN UIT VEILING
Startprijs 3.700 EUR

TERUGGETROKKEN UIT VEILING, Werk gesign.Otto Eerelman, Cavalerie te paard op het Maliveld te Den Haag,cond.Goed, 55x76cm,

Schilderij J. Deys
Startprijs 100 EUR

"Standermolen bij een poldervaart", gesigneerd rechtsonder J. Deys. Olieverf op paneel in zwarte robbelijst. ,
cond.Redelijk, 10x16cm

Aquarel, portret
Resultaat: 100 EUR

Aquarel, onduidelijk gesig. portret van een vrouw

paneel
Startprijs 80 EUR

Olieverfschilderij op paneel in vergulde lijst, wintergezicht. Gesign. C.Morijier, cond.redelijk, 15x18cm.

Schilderij Jaspers
Startprijs 450 EUR

olieverf op linnen, stilleven , gesign. Henk Jaspers, geboren 1905 in Nijmegen.cond.goed, 40x60cm

H.G. Numans
Resultaat: 100 EUR

Olieverf op linnen, Stilleven, Henriette Gezina Numans, 1877-1955 Zeist, 43x56cm.

schilderij
Geen vanafprijs

Olieverf op paneel, Winterlandschap, gesign. A.Vermont, 39x23cm.

Schilderij
Geen vanafprijs

onbekend heidelandschap, olieverf op linnen,60x80cm

aquarel
Geen vanafprijs

Aquarel voorstellend een 19de eeuws Winterlandschap, onduidelijk gesigneerd. 30x20 cm.

schilderij
Startprijs 90 EUR

Olieverfschilderij op paneel, wintergezicht in vergulde lijst. Gesign. H.Hermans cond.goed, 27x18cm.

Schilderij Kross
Startprijs 250 EUR

Olieverf op linnnen , Jezus aan kruis, A. Kross, 1955. cond.goed, 60x80cm.

paneel
Geen vanafprijs

Olieverf op paneel, Boot op zee,ond. gesign., 26x15cm.

schilderij pedant
Resultaat: 140 EUR

Olieverf op papier, Pendant schilderijen van een Russische schilder.22x15cm.

Corneille 1989
Resultaat: 400 EUR

Zeefdruk Corneille 1989, voorstellend vrouw met vogel ,40x60cm.

paneel
Startprijs 140 EUR

olieverfschilderij op paneel in vergulde lijst, boerderij met rivier, gesign. v. Hatteveld cond.goed,28x22cm.