Compositie desingbal op voetstuk, naar ontwerp van M.C. Esscher. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 8 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerde erotische bronzen figuur. Half naakte dame (ook onder jurk). 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 9 x 55 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen figuren op marmeren basement. Figuren in 18e eeuwse klederdracht. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Eén maal verliefd stel. Eén maal zeepaarden. Afmeting: 11,5 - 18 cm. In goede staat.
Antiek Romeins figuur. Mannelijk naakt op marmeren basement. Arm gerestaureerd. Afmeting: 42 cm. In redelijke staat.
Antieke bronzen schoorsteenveger met kandelaar op rug (in mand). Ongesigneerd. Circa: 1920. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur op zwart marmeren basement. Vrouw met lang haar. 21e Eeuw. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Bronzen engel met pijl op zwart marmeren basement. Onduidelijk gesigneerd. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 27 x 19 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Jongen met sigaret. Ongesigneerd. Circa: 1900. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Verguld bronzen figuur op marmeren basement. Smid bij aambeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Zeer groot gebeeldhouwd natuurstenen beeld voorstellend figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Grote strijdwagen op marmeren basement. Circa: 1930. Figuur van messing + compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. 'Made in France'. Afmeting: 56 x 79 x 28 cm. In goede staat.
Grote bronzen Vrouwe Justitia. 21e Eeuw. Afmeting: 89 cm. In goede staat.
Oud bronzen figuur. Naakte man met Musee du Louvre Paris France gietstempel. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Antieke koud beschilderde gipsen tijger. Nr. 19. Brons-kleurig gepatineerd. Circa: 1910. Afmeting: 20 x 50 x 17 cm. In goede staat.
Antieke gipsen, koudbeschilderde figuur. Dame met windhond. Circa: 1910. Gesigneerd Arnova. Afmeting: 38 x 45 x 11 cm. In goede staat.
Antiek koud beschilderd figuur. Dame met windhonden. Gesigneerd Simonetti. Circa: 1910. Afmeting: 42 x 50 x 17 cm.In goede staat.
Antieke gipsen, koud beschilderde figuur. Dame met windhond. Circa: 1910. Deposé 161. Chips hoed + basement. Afmeting: 39 x 48 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek koud beschilderd gipsen figuur. Gesigneerd M. Segondo. Circa: 1930. Chips basement. Afmeting: 37 x 36 x 13 cm. In redelijke staat.
Modern bronzen paard op zwart marmeren basement. Gesigneerd Dali. 21e Eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse bronzen sculptuur op marmeren basement, door 'Leon Bureau', 1866 - 1906. 'Twee jachthonden aan boomstronk'. Afmeting: 68 x 22 x 26 cm. In goede staat.
Bronzen golfspeler op green. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 23 x 19 cm. In goede staat.
Bronzen golfspeler op green. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 31 x 19 cm. In goede staat.
Bronzen golfspeler op green. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 31 x 19 cm. In goede staat.
Bronzen golfspeler op green. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 35 x 14 cm. In goede staat.
Antiek Duits bronzen figuur door P. Schmidt-Felling. 1835 - 1920. Jonge man met degen op zwart marmeren basement. Circa: 1920. Minimale chip. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Jonge man met sabel. Circa: 1920. Ongesigneerd. Waarschijnlijk Schmidt-Felling. Duitsland. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Gedetailleerd uitgevoerde roofvogel met gietstempel. Gesigneerd A. Thorburn. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke metalen figuren. Antiek + modern. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke bronzen figuur op marmeren basement. Jongen met bandoneon. Circa: 1890. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Moderne bronzen hand op bronzen basement in 70-er jaren stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Zeer grote oude houtgestoken Chinese figuur. Chinese oude wijsheer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 98 x 36 x 26 cm. In goede staat.
Zeer grote oude houtgestoken Chinese figuur. Chinese oude wijsheer met staf (Shou Xing) en lang leven perzik. Afmeting: 96 cm. In goede staat.
Zeer groot Chinees houtgestoken figuur. Chinese wijsheer met kind. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 35 x 28 cm. In goede staat.
Antiek bronzen beeld op marmeren basement. 'Dame met jurk'. Door 'R. Kaesbach' 1907. 1873 - 1955. Haarscheur in basis + chip. Afmeting: 34 x 32 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Oosterse bronzen figuren. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Fijn gebeeldhouwde wit marmeren buste van een jonge dame. Ongesigneerd. Circa: 1900. Afmeting: 35 x 23 x 21 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen stier op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd E. Valdez. Afmeting: 20 x 30 x 14 cm. In goede staat .
Duitse oude houtgestoken Heilig hart beeld. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Duits houtgestoken figuur. Man in 17e eeuwse klederdracht. Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.
Oude Chinese vergulde bronzen boeddha. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Androgiene damesbuste, zilverkleurig. Gips. 20e Eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Twee maal Chinese vergulde bronzen figuren. 20e Eeuw. Eén maal vergulde boeddha. Eén maal keizer, met bodemzegel. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen Quang Yin, met bodemzegel. 20e eeuw. En een lachende boeddha. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Antieke Oosterse bronzen monnik met cobra en stok. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.
Antiek bronzen boerenkop. 19e Eeuw. Afmeting: 9,5 x 4 x 6 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen boekensteunen met zwart marmeren basement. Eekhoorn. Gesigneerd A. Weinmann. Afmeting: 30 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figuur. Circa: 1900. Titel: Siffleur. W. Picciole. Afmeting: 21 cm. In goede staat.