Bronzen figuur, voorstellend een werkende bronsgieter. Gemerkt Cirex 1962-1987. In goede staat 15cm.
Oosters bronzen figuur in de vorm van een zittende olifant 20e eeuw 22x18x10cm.
Bronzen olifantenkop 21e eeuw op zwart marmeren voet in goede staat 28x30x17cm.
Prachtig Art Deco beeld ca. 1920, gesigneerd Lorenzl, beschilderd en plated. Voorstellend een moeder met kind en bloemen. Geheel gemonteerd op marmeren voet (diverse soorten marmer) in zeer goede orig...
Oude pallisanderhouten saxofoon-speler 2e helft 20e eeuw in goede staat 40x34x20cm.
Grote bronzen dame in Jugendstil-stijl 21e eeuw met roos in haar hand. Geheel op zwart marmeren voet met bronzen sokkel in goede staat 52cm.
Gelimiteerd beeldje van de kunstenaar Joop (nr. 175/250) fantasiefiguur in goede originele staat 18,5x18,5x6,5cm.
Bronzen apostel 21e eeuw, gesigneerd Milo. Geheel staand op zwarte marmeren voet (gelijmd) 36x15x12cm. Cond.: R
Bronzen varken 21e eeuw, gemonteerd op zwart marmeren voet in goede staat 16x23x8cm. Cond.: G
Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd A. Moreau, voorstellend een negeroïde kind met blaasintrument 25cm. Cond.: G
Bronzen sculptuur, voorstellend een vrouwelijk beeld 20e eeuw, gemonteerd op zwart marmeren voet in goede staat 23x15x13cm.
Oude natuurstenen gepolijste dolfijnengroep (China?) 10x12x7cm. Cond.: G
Bronzen wijwaterbak, Jezus-figuur 19e eeuw staand op console voor aan de wand. Mooie kwaliteit 28cm. Cond.: G
Bronzen skelet 21e eeuw, de denker (naar Rodin). gemonteerd op zwart marmeren voet in goede staat 33x15x18cm.
Groot Art Deco beeld van Bachet ca. 1920, voorstellend een vrouw die een veulen drinken geeft. Compositie metaal met prachtige patina en beschildering. geheel staand op marmeren voet 34x50x15cm.
Twee houtgesneden carroussel figuren 20e eeuw (Mooren) in goede staat 82-83cm.
Oud houtgesneden Chinese boedha-figuur 20e eeuw in goede staat 48x24x25cm.
Oude Indonesische houtgesneden krishouder 20e eeuw in goede staat (krimpnaad) 56x24x23cm.
Duitse houtgesneden beer met glazen ogen, 1e helft 20e eeuw in goede staat 23x31x11cm.
Oude bronzen ramskop met wandophanging 20e eeuw (ongesigneerd) in goede staat 15x20x19cm.
Grote houtgesneden Maria met kind 20e eeuw in goede staat 70cm.
Groot oud Indonesisch houten beeld, voorstellende een Balinese schone met bloemenranken ca. 1960. H.: 72cm. Cond.: G
Twee oude Ghanese houten sculpturen Ashanti. In goede originele staat 27-41,5cm. Cond.: G
Oud Afrikaans koperbeslagen relikwi van een wachter "Gabun Kota" 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 36x18
Oude Indonesische houtgesneden figuur van man met hanen (1 snavel kapot) 20e eeuw 40cm. Cond.: R-G
Vier delen oud Indonesische houtsnijwerken ca. 1950; 1x halfnaakte Indonesische vrouw, 1x eend met vis, 1x duif met jong (Tantra Galerie Bali) en 1x vogel (Tantra Galerie Bali) 14-37cm. Cond.: G
Twee delen Indonesisch houtsnijwerk ca. 1950; 1x Indonesische vrouw 17x13x4cm. en 1x masker 19x14x10cm. Cond.: G
Decoratieve oude houtgesneden boedha met stukjes spiegel ingelegd 20e eeuw 26x20x16cm. Cond.: G
Oud bronzen beeld 20e eeuw van een Romeinse man met lauwerkrans 43cm. Cond.: G
Bronzen naakte dame 21e eeuw op zwart marmeren voet in goede staat 38cm.
Twee bronzen figuren, Sepp en Frech Dax ca. 1910 op marmeren sokkels (sokkels licht beschadigd) 12,5cm. Cond.: R-G
Drie delen oud/antiek Oosters brons; 1x antieke Chinese bronzen pot (bewerkt) en 2x oude Indische bronzen figuren 8-24cm. Cond.: G
Bronzen dikke beer 21e eeuw op zwart marmeren voet in goede originele staat 28x20x25cm. Cond.: G
Bronzen naakte dame 21e eeuw zittend op een rots met zwart marmeren voet in goede staat, gesigneerd G. Allegrain 32x27x19cm.
Pierrot ca. 1900 "Aubade a la Lune", gesigneerd Desblane. Koper over aardewerk, mooie patrina in goede originele staat 42cm.
Oude bronzen liggende halfnaakte dame op wit-marmeren voet (chip), gietstempel Parijs 20e eeuw in goede staat 29x15x10cm.
Oud bronzen figuur, voorstellend twee vechtende edelherten, gesigneerd P.J. Mene. gemonteerd op marmeren voet 20e eeuw in goede staat 21x42x20cm.
Bronzen kraai 21e eeuw op zwart marmeren voet, onduidelijk gesigneerd in goede staat 27x22x14cm.
Antiek terracotta meisje met bloempot en mand ca. 1900. Originele beschildering (made in Austria) 48cm. Cond.: G
Oude plated bronzen boedha in olifantvorm, in goede originele staat 20e eeuw 11x6,5x4,5cm.
Oude bronzen 4-armige boedha, 1e helft 20e eeuw of ouder ca. 14cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur met restvergulding ca. 1800 van vrouw met zwaan op onyx voet 9x11x7cm. Cond.: G
Bronzen haas 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon op zwart marmeren voet in goede staat 34x28x7cm.
Compositiemetalen beeld ca. 1900 van een mandoline-speler op houten console 47cm. Cond.: G
Bronzen Jugendstil-stijl vaas 21e eeuw met meisje en floraal decor. In goede staat, gesigneerd Moreau 28cm. Cond.: G
Oud keramieken figuur, gesigneerd W. Kamp 20e eeuw met bruine en zwarte glazuur 36cm. Cond.: G