Bronzen paard naar Salvador Dali, met zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. Twee patrijzen. 20e Eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 30 x 37 x 18 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde bronzen buste. Titel: Leed. Verdrietig meisje. Circa 1915. Door J. Hullbroeck. 1876 - ....... . Mooie patina. Afmeting: 32 x 27 x 12 cm. In goede staat.
Grote bronzen Art Deco-stijl katachtige op zwart marmeren basement. Naar Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Oude/antieke? marmeren buste (Napeleon) op zwart marmeren basement. Gesigneerd Lecomte '82. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Twee originele Franse bronzen Art Deco boekensteunen met marmeren basement. Door Fayral. 1892 - 1962. Eén arm ooit gerestaureerd. Afmeting: 16 x 11 x 7 cm. In goede staat.
Grote zware gietijzeren Napoleon Bonaparte te paard. 19e Eeuw. Breuk in been. Afmeting: 61 x 58 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Cobra stijl tweezijdige sculpture gesigneerd corneille. Handbeschilderd met vogeldecor en andere kant een kat. 2e helft 20e eeuw. in goede staat 38x40x15cm
17e Eeuwse gotische eikenhouten gestoken heilig figuur. Anna te Drieën. Met originele restpolychromie. Afmeting: 30 x 25 x 11 cm. In goede staat.
19e Eeuws houten beeld, voorstellend een jonge heilige met mantel. 124cm hoog in goede staat.
Twee grote Chinese bronzen tempelwachters op houten console. Eerste helft 20e eeuw, of ouder. Afmeting: H 53 - 54 cm. In goede staat.