Mooie antieke Chinese bronzen Boedha op lotusbloem, gesigneerd met restpolychromie, 19e eeuw of ouder 34,3cm. Cond:G
Groot antiek bronzen beeld omstreeks 1900 Jugendstil, Orientalse vrouw met wateremmers, gemonogrammeerd K.L en gietstempel, Uriella Modelle de Cologne, serienr. 2183, 55cm.
Bronzen paard met Jockey, 20e eeuw, in goede staat
Grote antieke bronzen ridder 19e eeuw, ongesigneerd in goede staat 61cm. Cond:G
Antiek 19e eeuws bronzen pendulenbeeld, twee geliefden. 27cm. Cond:G
Verzilverde Art Deco meeuw op marmeren basement, door J.Rosnard, omstreeks 1930, in goede staat 36cm.
Groot 19e eeuws houtgestoken heilig beeld met beschildering. 82cm. Cond:G
Antieke gesigneerde bronzen boedha met restvergulding, 1e helft 20e eeuw of ouder, 30.8cm. Cond:G
Twee antieke bronzen fazanten omstreeks 1900 in goede staat 26-30cm. Cond:G
Gesigneerde Franse vergulde bronzen figuur, op zwart marmeren basement, J. du Bois Paris. 18,5cm. inclusief Basement. Cond:G