Zware antiek brons gegoten ijsbeer ca 1900, monogram S.N. 16x28x11cm. Cond.: G
Zeldzame grote bronzen lamp omstreeks 1900 voorstellende een Aziatische vrouw bij lantaarn, voet onduidelijk gesigneerd, in goede staat 63cm
Negentiende eeuws bronzen figuur op marmeren voet, oudere man die brief leest, 31cm. Cond:G
Antieke bronzen figuur omstreeks 1900 voorstellende een herder met mantel, door J. Mengue, Jean Marie Mengue 1855-1949, in goede staat 26,5cm.
Vroeg 19e eeuw bronzen beeld van een Romeinse vrouw, omstreeks 1830, 43cm in goede staat
Twee antieke bronzen bustes, omstreeks 1900, lachende en hulende jongen 19cm. Cond:G
Zware antieke bronzen buste gesigneerd Rio Perde en R Millies Ruth Anaa Maria Milles 1873-1941 21,5cm Cond:G
Franse antieke bronzen figuur, voorstellende een vrouw met gitaar door R.Richard omstreeks 1900 met ivoren gezicht, en marmeren basis, 2 kleurig gepatineerd 22cm. Cond:R/G
Antieke bronzen figuur, omstreeks 1900. Een zittende dame op marmeren voet met ivoren gezicht door P.Tereszczuk, 1875-1963. 14,5cm In goede staat.
Twee antieke marmeren bustes omstreeks 1900, dames met hoofddoek, gesigneerd. A. Bijprien, in goede staat 27cm.
Adolf Müller-Crefeld 1863-1934 Duitsland, bronzen Jugendstil figuur op marmeren sokkel, Romeinse vrouw drinkt uit kom, haarscheur en chip, Cond:R/G 43,5cm
Zeer groot natuurstenen Art Deco beeld omstreeks 1920, Venetiaanse voorstelling man in gondel bij vrouw op kade, compositiemetaal, handbeschilderd, gondel hout met messing 56x64x21cm. Cond:G
Zeer grote antieke lamp omstreeks 1900 voorstellende een spelende vrouw onder lamp, twee kleurig gepatineerd, compositiemetaal gesigneerd Belperier(reparatie viool) 134cm Cond:G
Twee kapitale bronzen kaarskandelaren, jongen en meisje, met vergulding op marmeren voet., naar 19e eeuws voorbeeld, 20e eeuw in zeer goede staat 71cm.
Grote oude bronzen figurengroep 1e helft 20e eeuw, gesigneerd Bufill, op grote zwart marmeren sokkel (chips) Romein te paard met vrouw 54x48x27cm Cond:R/G
Moderne bronzen sculptuur 2e helft 20e eeuw, voorstellende een verliefd stel op parkbank 15x18x8cm Cond:G
Twee oude bronzen figuren, boeskoolman door Jan Kip Oldenzaal 1926-1987, boer zittend op grote peer, met peer in hand, mogelijk ook door jan Kip, in goede staat 14-20cm
Art Deco beeld omstreeks 1930 voorstellende een huilende babybuste op marmeren sokkel (compositiemetaal) 23cm Cond:G
Bronzen golfspeler op marmeren sokkel, 2e helft 20e eeuw 19cm. Cond:G
Antieke compositie metalen herdershond op rots, omstreeks 1900, gesigneerd J.Garvin
Vijf antieke miniatuur figuren, bronzen beer, Chinese wijsheer, bronzen vishanger, Boeddha zilver? Boeddha brons, en een kleine Geisha 2-5,5cm
Drie antieke Chinese voorwerpen omstreeks 1900 ,marmeren keizer met hofdame, hout gesneden Boeddha, waterbuffel 11-17cm
Twee na oorlogse Russische beelden, Poesjkin op sokkel en Toergenjew? gegoten metaal 17,5-37cm Cond:G
Grote moderne natuurstenen Figuur, 2 naakte dames, gesigneerd M. Siatak(Afrika) 45x32x16 Cond:G
Bronzen discuswerper, Romein op marmeren sokkel 21e eeuw ongemerkt, 27cm. Cond;G
Antieke compositie metalen Romeinse figuur, omstreeks 1900 in goede staat(losse speer) 39cm. Cond:G
Bronzen Amor op sokkel, naar Auguste Moreau, 20e eeuw (pijl iets verbogen) 37cm Cond:G
Groot houtgestoken Balinees beeld van een danseres, 20e eeuw, 75cm. Cond:G
Bronzen jachtluipaard op marmeren sokkel, 2e helft 20e eeuw 20x31x7cm. Cond:G
Twee grote oude terracotta figuren, oosters 20e eeuw man en vrouw in goede staat, 43-44cm
Bronzen haan op houten sokkel 21 eeuw gesigneerd van der Straeten, in goede staat 31cm.
Grote antieke bronzen buste door A Lusardi, titel, Mignon Fa Cuore, omstreeks 1900 in goede staat 38cm.
Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een been op marmeren voet. 49cm Cond:G
Antieke houtgesneden heilige figuur met originele polychromie omstreeks 1800(voetrand iets beschadigd) 29cm. Cond:R/G
Oude bronzen figuur 20e eeuw voorstellende een paard met veulen(ongesigneerd) 21x24x10cm Cond:G
Twee bronzen figuren, voorstellende bronsgieters met monogram K, nr 9/12 en nr 2/2, vermoedelijk Duitsland 21-23cm Cond:G
Vier antieke figuren sport,20e eeuw met marmeren sokkel, voetballer, keeper man met discus en bowling 17-32cm. Cond:G
Chinese bronzen Boedha met tekst achterin, 19e/20e eeuw, met restvergulding, in goede staat 36cm. Cond:G
Oude bronsgegoten Boedha, 20e eeuw in goede staat 30cm. Cond:G
Copositiemetalen Art Deco beeld met marmeren basis twee kleurig gepatineerd voorstellende drie gemzen op rotspartij in goede staat 41x9x30cm
Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een walking man op marmeren voet 38x28x12 Cond:G
Antieke bronzen figuur op octogonale marmeren voet(voet licht beschadigd) door Raoul Francois Larche 1860-1912 Frankrijk, mooie patina, verder in goede staat 37cm
Groot Frans Art Deco beeld van natuursteen (breuk gemaakt) composotiemetalen figuren, knielende vrouw met twee kemphanen (handbeschilderd) omstreeks 1930 47x70x17cm. Cond:R/G
Antieke terracotta Pierrot omstreeks 1900 gesigneerd G Varenbergh 1873-1927 nr 1543, 54cm, Cond;G
Antieke terracotta figuur, dame met rok omstreeks 1900, gesigneerd Nelson nr 1104(chip voet en rok) 54cm Cond:R/G
Chinese bronzen hoogwaardigheidsbekleder 19e/20e eeuw 32cm. in goede staat
Bronzen valk, 21e eeuw op marmeren sokkel, gesigneerd Wilhelm K, in goede staat 43cm.