Groot beeldhouwwerk, natuurstenen figuur 2e helft 20e eeuw gesigneerd Taurai Chimba 40cm. Cond:G
Bronzen figuur 20e eeuw voorstellende een gezette knielende dame in badpak. gesigneerd Rodriquez, zittend op marmeren sokkel 26x16x12cm Cond:G
Bronzen figuur met marmeren sokkel 21e eeuw, voorstellende een paard. Naar Salvador Dali, in goede staat 33cm
Bronzen figuur met marmeren voet 21e eeuw voorstellende een kraai. Met monogram WMS.v. H 26cm Cond:G
Twee bronzen beelden 2e helft 20e eeuw, een maal staand naakt, man en vrouw, ongesigneerd, en een buste op marmeren sokkel, ongesigneerd 33-36cm Cond:G
Bronzen buste 21e eeuw voorstellende een vrouwelijke buste gesigneerd P.Calvados op marmeren voet 26cm Cond:G
Twee bronzen handen, afzonderlijk in elkaar, of uit elkaar te schuiven, 2e helft 20e eeuw 16x9x6cm Cond:G
Oude gietijzeren figuur, 1e helft 20e eeuw, voorstellende een jonge geit op eikenhouten sokkel, ongesigneerd 18x14x6cm Cond:G
Brons gegoten figuur voorstellende 2 figuren op tuinbank, 2e helft 20e eeuw gemonogrammeerd A.R in goede staat 15x15x8cm.
Marmeren Eskimo(Inuit) met dikke kleding, 20e eeuw in goede staat 16cm, en een natuurstenen Indische dansende figuur 15,5cm 20e eeuw Cond:G
Bronzen golfspeler, 21e eeuw, op zwart marmeren voet, in goede staat 22cm
Grote 19e eeuwse gietijzeren buste van een vrouw. In goede staat 42cm.
Oude bronzen Foohond, China omstreeks 1900, in goede staat 16x7x5cm Cond:G
Groot oud eikenhouten gesneden Mariabeeld, 20e eeuw in goede staat 51cm Cond:G