Negen oude houtgestoken figuren 20e eeuw waarvan 4 gesigneerd (hoofdzakelijk Duitsland) 19-28cm. Cond.: G
Bronzen figuur 21e eeuw voorstellende een dansende vrouw met koord, gesigneerd C.L.J.R Colinet, staande op mameren sokkel in goede staat 56cm
Antiek Duits bronzen figuur, gesigneerd H. Eichberg (Herman Eichberg), voorstellend een wandelaar met stok 18,5cm. Cond.: G
Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een uil op een stapel boeken met marmeren sokkel. gesigneerd Christian Marochetti, in goede staat. 33cm
Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een paard op marmeren voet, gesigneerd Edgar Degas 25x31x10cm Cond:G
Art Deco bronzen buste ca. 1930 op zwart marmeren sokkel, gesigneerd A.W. Ben-Zion (Weinman) ( 1897 Oekraïne - 1987 USA) 37cm. Cond.: G
Klein bronzen figuur ca. 1900 op marmeren sokkel Duitsland, gesigneerd Hübold?. Voorstellend een zingende jongen met hoed 10,5cm. Cond.: G
Klein bronzen figuur Duitsland ca. 1900 door Schmidt-Felling en tekst "Berl. Range" 8cm. Cond.: G
Albasten Jugendstil buste ca. 1900, gesigneerd Fritz ....... (onduidelijke achternaam) in goede originele staat 15x15x7cm.
Grote bronzen meermin met fontein voor buitenvijver, 20e eeuw in goede staat 55x60cm
Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een walking man op marmeren voet 38x28x12 Cond:G
Grote oude antiek marmeren damesportret in goede staat (schilfers sokkel) 46x25x23 cm.Cond:G
Dame met staf 19e eeuw op roodmarmeren voet, gesigneerd Aug. Moreau. Compositie metaal, bronskleurig gepatineerd 27cm. Cond.: G
Oude koper-overlay figuur, gemaakt door Herman Janzen (Herman Diederik Janzen 1923 - 1998), voorstellende een monnik op hurkende vrouw, geheel op marmeren sokkel. Mooie patina en in goede staat 23cm.
Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een been op marmeren voet. 49cm Cond:G
Twee oude/antieke ijzeren beelden: 1x geitje en 1x steenbok 20e eeuw in goede staat 17-18cm.
Twee antieke Weense bronzen figuren, kikkers, koud beschilderd kleine kikker gemerkt 6-8cm Cond:G
Bronzen plaquette met 17e-18e eeuw met vijf zintuigen: De reuck, 't gesigt, de smeack, 't gevoel en 't gehoor 19,5x16,5x1cm. Cond.: G
Bronzen figuur 21e eeuw voorstellende een zwaan op marmeren voet gesigneerd Edouard Manet 28x22x10cm Cond:G
Jacqueline Schäfer sculpture, beschilderde kip 26x32x12 Cond:G