Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Herderin
Startprijs 80 EUR

Franse compositie metalen figuur ca. 1880, onduidelijk gesigneerd. Voorstellend een schaapsherderin met schaap H.: 46cm. Cond.: G

Afrikaans figuur
Resultaat: 80 EUR

Oud Afrikaans houtgesneden figuur uit Namibië 1e helft 20e eeuw 51cm. Cond.: G

Paard, naar Dali
Resultaat: 80 EUR

Modern bronzen paard op zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Dali in goede staat 33x18x9cm. Cond.: G

Beeld, hond
Resultaat: 80 EUR

Art Deco figuur op marmeren voet ca. 1920, voorstellend een liggende hond van compositie metaal (bronskleurig) 21x42x14cm. Cond.: G

Bronsje, 3 schaatsers
Resultaat: 75 EUR

Oud bronzen figuur 20e eeuw, voorstellend 3 schaatsers, waarschijnlijk ontwerp Taeke Friso de Jong in goede staat 12x16x12cm.

Brons, Marianne Kievits
Startprijs 75 EUR

Oud bronzen meisje met varkentje door Marianne Kievits,( Rotterdam 1944-Breda 2006,) monogram M.K. 2e helft 20e eeuw 19cm. Cond.: G

5 Bronzen beeldjes
Startprijs 75 EUR

Vijf oude Oosterse bronzen figuren 20e eeuw met o.a: boedha's 6-12cm. Cond.: G

Beeld, vrouw
Startprijs 70 EUR

Figuur ca. 1900, voorstellend een dame met roos, gesigneerd Bruchow. In goede staat en gemaakt van compositie metaal 45cm.

Houtgesneden Karbau
Startprijs 70 EUR

Prachtige grote oude Chinese houtgesneden figuur op losse voet, voorstellend een Karbau met 2 kinderen op zijn rug ca. 1930 (kop aangelijmd) 22x38x18cm. Cond.: R-G

Houten beeld
Startprijs 70 EUR

Eikenhouten 19e eeuws gesneden figuur, voorstellend Mozes met kalf 32cm. Cond.: G

Spekstenen buste
Startprijs 70 EUR

Antieke alabasten buste ca. 1900, voorstellend een jongen met muts 16cm. Cond.: G

2 Bronzen engelen
Resultaat: 100 EUR

Twee decoratieve bronzen engelen 20e eeuw 25cm. Cond.: G

Houten beeld
Resultaat: 110 EUR

Oud Indonesisch houtgesneden Iwajalanwiri uit Bali 20e eeuw in goede staat H.: 58cm.

Bronzen man met pijp
Startprijs 60 EUR

Bronzen soldaat op origineel marmeren voet, voorstellend een WO I reservist met reservistenpijp 15x4x4cm. Cond.: G

Beeld, zuster
Resultaat: 65 EUR

Oude compositie metalen figuur ca. 1920 op onyx voet "Sanite Bernadette", gesigneerd J. Dalson H.: 41cm. Cond.: G

Bronzen buste
Resultaat: 60 EUR

Oude bronzen buste 2e helft 20e eeuw, voorstellend een vrouw met verenhoed en marmeren voet 24xø12cm. Cond.: G

Beeldje, jonglerende vrouw
Startprijs 60 EUR

Antieke bronzen plated jongleuse/danseres ca. 1930 met bronzen voet, vermoedelijk Duits (ongesigneerd) 24cm. Cond.: G

Houten figuur, Azië
Resultaat: 50 EUR

Groot oud pallisander houten figuur 20e eeuw 73x13x22cm. Cond.: G

3 Bronzen miniaturen
Resultaat: 60 EUR

Drie oude Chinese bronzen figuren 20e eeuw, voorstellend Chinese hoogwaardigheidsbekleders 6-7cm. Cond.: G

2 Houten beelden
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke Bretonse eikenhouten figuren op zuil met blaasinstrumenten ca. 1870 in goede staat 59cm.

Bronzen plaquette
Startprijs 60 EUR

Bronzen plaquette ca. 1900, vermoedelijk Duitsland "der Alte Fritz" in goede staat 19,5x21cm.

Boedha
Startprijs 60 EUR

Oude bronzen boedha 20e eeuw 17cm. Cond.: G

Bronzen stier, naar Picasso
Resultaat: 60 EUR

Bronzen stier 21e eeuw, naar Picasso in goede staat 14x5x25cm. Cond.: G

Art Deco beeldje
Startprijs 50 EUR

Bronzen beeldje van een amazone ca. 1920, onduidelijk gesigneerd (H. Lang?) op albasten sokkel 11x4,5x3,5cm. Cond.: G