Bronzen figuur 19e eeuw, voorstellend een Griekse vrouw met ampfora en kelk in goede staat 16cm.
Twee 19e eeuwse bronzen bustes van een koninklijk paar. Verguld en met marmeren voet. Cond.: G
Twee compositie metalen figuren van man met hoorn en luisterende vrouw met korf. Bronskleurig gepatineerd en in goede staat 40-43cm.
Oud Art Deco bronsje ca. 1930 van een naakte dam op marmeren sokkel 23xø10cm. Cond.: G
J.M. Lambeaux (Joseph Marie Thomas Lambeaux 1852 - 1908), bronzen figuur met vrouwelijke erotische voorstelling (mooie originele patina) 7x11x5cm. Cond.: G
Groot oud snijwerk 1e helft 20e eeuw, voorstellend een adelaar met jong, vermoedelijk China 49x33x33cm.