Twee oude Chinese houtgesneden figuren met koperdraad inleg 20e eeuw in goede staat 28-30cm.
Bronsje van een jongen met hoed en rugzak 19e eeuw. Deel van een groter figuur H.: 7cm. Cond.: G
Twee Indonesische houtgesneden bustes 20e eeuw in goede staat 20-21cm.
Drie oude Indonesische houtgesneden figuren 2e helft 20e eeuw 17-21cm. Cond.: G
Oude/antieke bronzen vergulde leeuwin, gesigneerd Barye ca. 1920 (Alphonse Barye) in goede staat 18x9x6cm.
Oud bronzen figuur, voorstellend een damesbuste op marmeren voet ca. 1940 H.: 18cm. Cond.: G
Oud bronzen figuur ca. 1930, gesigneerd Keck. Voorstellend een jongen met kruiwagen op marmeren voet 15cm. Cond.: G
Oude bronzen adelaar op marmeren voet ca. 1930 in goede staat 14x18x10cm.
Oude bronzen muziekspelende kabouter, gemaakt door Jörg Steegmöller 20e eeuw in goede staat 27x20x11cm.
Twee bronzen figuren 20e eeuw, voorstellend liggende lezende jongen met varken en liggend lezend meisje met kat 12x18x10cm. en 11x17x10cm. Cond.: G
Twee oude Afrikaanse houtgesneden figuren 20e eeuw in goede staat 61-70cm.
Groot antiek gietijzeren figuur van een Arabier met korf. Bronskleurig gepatineerd in goede staat 45cm.
Bronzen Griekse vrouw 19e eeuw met gewaad. Ongesigneerd en in goede staat 16cm.