Bronzen 19e eeuws figuur van R. Guillaume, voorstellend een liggende jongen met hond. In goede staat met mooie patina 20x26x12cm.
Gesigneerde oude wandplaquette van gietijzer ca. 1930 met monogram M.C. voorstellende een mansportret 31x22cm. Cond.: G
Decoratieve bronzen haas 21e eeuw gemonteerd op marmeren voet, gesigneerd Francois Pompon 33x7x30cm. Cond.: G
Decoratief bronzen Oosters figuur met snaarinstrument 20e eeuw 20cm. Cond.: G
Decoratief bronzen Oosters figuur met snaarinstrument 20e eeuw, 20cm. Cond.: G
Decoratief bronzen Oosters figuur met blaasinstrument 20e eeuw, 20cm. Cond.: G
Twee Chinese bronzen tempelhonden 2e helft 20e eeuw in goede staat 12x7x4,5cm.
Bronzen figuur ca. 1880, gesigneerd C. Anfrie (Charles Anfrie 1833 - 1905). Voorstellend een jongen die zich op zijn achterhoofd krabt. Mooie patina en in goede staat.
Oude houtgestoken staande boedha (mogelijk 1e helft 20e eeuw), losse stukjes zijn erbij 67cm. Cond.: R
Putti op zuil en albasten voet ca. 1880, bronskleurig gepatineerd (compositie metaal) 22cm. Cond.: G
Decoratief bronzen Oosters figuur met gong 20e eeuw, 20cm. Cond.: G
Bronzen 19e eeuwse figuur, voorstellend een Spaanse vrouw met waaier, gesigneerd A. Gauder?. Mooie patina en in goede staat 19cm.
Twee oude Chinese houtgesneden figuren met koperdraad inleg 20e eeuw in goede staat 28-30cm.
Zuid Europees houtgestoken heilig beeld ca. 1800 met originele polychromie (1 hand mist) 32cm. Cond.: R
Twee Indonesische houtgesneden bustes 20e eeuw in goede staat 20-21cm.
Groot oud Afrikaans houtgesneden beeld 20e eeuw, 1 voet is stuk H.: 102cm. Cond.: R
Zeldzaam groot Afrikaans beeld ca. 1900 met haar en dierenvel. In goede originele staat 104cm.
Twee houtgesneden Chinese figuren ca. 1900. Licht beschadigd en krimpnaden 30-42cm. Cond.: R
Grote Chinese bronzen figuur Quan Yin met goudkleurige kleding 2e helft 20 eeuws 57x19x14cm. Cond.: G