Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeld, olifant
Startprijs 170 EUR

Oude compositie metalen olifant met marmeren voet ca. 1930, gesigneerd Rulas, bronskleurig gepatineerd (minimale chips voet) 26x30x13cm. Cond.: G

Beeld, olifant
Resultaat: 170 EUR

Grote oude compositie metalen olifant met bronskleurige patina en zwart-marmeren sokkel ca. 1930 in goede staat 43x40x16cm.

Beeld, Pierrot
Startprijs 160 EUR

Terracotta figuur ca. 1900 (origineel koud beschilderd) "Komedia dell arte", gemerkt A.S.T. reviso etc. (barstje in arm) Cond.: R-G

Weens beeldje
Startprijs 160 EUR

Weense tabakspijp-houder ca. 1880 van jongen die pijp draagt. Messing voet en compositie metalen beschilderd beeld 20xø9,5cm. Breuknaad in been Cond.: R

Barok beeld
Resultaat: 200 EUR

Barok figuur 18e eeuw kerkelijk, houtgesneden met beschildering. Waarschijnlijk Zuid Duitsland in originele staat 62x22x15cm. Cond.: G

Beeld, man met yak en emmers
Startprijs 150 EUR

Oud bronzen figuur ca. 1920, voorstellend een man met yak en houten emmers. Geheel op zwart marmeren voet 18cm. Cond.: R-G

Bronzen uil op tak
Startprijs 150 EUR

Bronzen uil op zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd C. Potter in goede staat 32xø14cm.

Figuur, mijnwerker
Startprijs 150 EUR

Latoenkoperen figuur ( met gips volgegoten) ca. 1900, gesigneerd (onduidelijk). Voorstellend een arbeider met kind 36cm. Cond.: G

Lindenhouten Corpus
Startprijs 150 EUR

Lindenhouten 19e eeuwse Corpus Christie met originele polychromie (teen mist) 41x32x7cm. Cond.: R-G

Weens bronsje, 3 vogeltjes
Startprijs 150 EUR

Art Deco bronzen figuur ca. 1920 koud beschilderd, voorstellend tak met papegaaien (Weens brons?) op marmeren voet 20x30x8cm.

Antiek figuur, Arabier
Startprijs 150 EUR

Grote Arabier ca. 1870 met snaarinstrument, tweekleurig groen met bruin gepatineerd (compositie metaal) in goede staat 60cm. Cond.: G

Beeld, Bali boedha
Startprijs 140 EUR

Groot houtgestoken Balinese boedha 20e eeuw in zeer goede staat 58x17x32cm.

Bronzen beeld, 2 putti
Resultaat: 160 EUR

Decoratieve bronzen figuur op zwart marmeren voet, gesigneerd August Moreau 2e helft 20e eeuw in goede staat 45cm.

Bronzen zittende dame
Startprijs 120 EUR

Bronzen sculptuur, voorstellend een vrouwelijk beeld 20e eeuw, gemonteerd op zwart marmeren voet in goede staat 23x15x13cm.

Bronzen luciferhouder
Startprijs 120 EUR

Brons met marmeren asbak met luciferhouder ca. 1920 Art Deco 15xø14cm. Cond.: G

Beeld, man met pijp
Startprijs 120 EUR

Gipsen beschilderd beeld van een man met tabakspijp (reclameobject), gemaakt door Hilarius Apeldoorn ca. 1900 in goede staat 56cm.

Bronzen dame op bank
Resultaat: 110 EUR

Bronzen figuur, 21e eeuw, met marmeren voet. Griekse vrouw op canape, gemerkt: A.Canova. 20x31x12.5cm.

Bronzen lopende leeuw
Resultaat: 110 EUR

Decoratief bronzen figuur, 21e eeuw met marmeren voet, gemerkt: Milo, voorstellend leeuwin. 18x35x12cm.

Bronzen dame met tamboerijn
Startprijs 110 EUR

Decoratieve bronzen dame met tamboerijn 21e eeuw op zwart marmeren voet. gesigneerd C. Desmeure (Jugendstil stijl) in goede staat 53cm.

Bronzen beeld, dame met zwaard
Startprijs 110 EUR

Decoratief bronzen figuur, 21e eeuw, Vrouwe Justitia, op zwart marmeren voet, gesign.: Mayer. 41cm.

2 Bronzen plaquettes
Startprijs 100 EUR

Twee antieke bronzen plaquettes; 1x Diva Ivlia Astallia en 1x buste heer, onduidelijk Latijns 19e eeuw of ouder ø6cm. en 7,5x5,5cm. Cond.: R-G

Bronzen Olifant
Resultaat: 100 EUR

Bronzen olifant 21e eeuw in de stijl van Salvador Dali 30x30x11cm. Cond.: G

2 Samac beelden
Resultaat: 225 EUR

Twee Franse figuren ca. 1870 "Jardinier en La Boureur" van compositie metaal, bronskleurig gepatineerd in goede originele staat 39-40cm.

Bronzen plaquette
Startprijs 100 EUR

Grote oude bronzen plaquette 1e helft 20e eeuw, voorstellend een mans portret ( portret gemaakt van 3 naakte vrouwelijke figuren met lang haar) 2,5xø19cm. Cond.: G