Oude compositie metalen olifant met marmeren voet ca. 1930, gesigneerd Rulas, bronskleurig gepatineerd (minimale chips voet) 26x30x13cm. Cond.: G
Grote oude compositie metalen olifant met bronskleurige patina en zwart-marmeren sokkel ca. 1930 in goede staat 43x40x16cm.
Terracotta figuur ca. 1900 (origineel koud beschilderd) "Komedia dell arte", gemerkt A.S.T. reviso etc. (barstje in arm) Cond.: R-G
Weense tabakspijp-houder ca. 1880 van jongen die pijp draagt. Messing voet en compositie metalen beschilderd beeld 20xø9,5cm. Breuknaad in been Cond.: R
Barok figuur 18e eeuw kerkelijk, houtgesneden met beschildering. Waarschijnlijk Zuid Duitsland in originele staat 62x22x15cm. Cond.: G
Oud bronzen figuur ca. 1920, voorstellend een man met yak en houten emmers. Geheel op zwart marmeren voet 18cm. Cond.: R-G
Bronzen uil op zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd C. Potter in goede staat 32xø14cm.
Latoenkoperen figuur ( met gips volgegoten) ca. 1900, gesigneerd (onduidelijk). Voorstellend een arbeider met kind 36cm. Cond.: G
Lindenhouten 19e eeuwse Corpus Christie met originele polychromie (teen mist) 41x32x7cm. Cond.: R-G
Art Deco bronzen figuur ca. 1920 koud beschilderd, voorstellend tak met papegaaien (Weens brons?) op marmeren voet 20x30x8cm.
Grote Arabier ca. 1870 met snaarinstrument, tweekleurig groen met bruin gepatineerd (compositie metaal) in goede staat 60cm. Cond.: G
Groot houtgestoken Balinese boedha 20e eeuw in zeer goede staat 58x17x32cm.
Decoratieve bronzen figuur op zwart marmeren voet, gesigneerd August Moreau 2e helft 20e eeuw in goede staat 45cm.
Bronzen sculptuur, voorstellend een vrouwelijk beeld 20e eeuw, gemonteerd op zwart marmeren voet in goede staat 23x15x13cm.
Brons met marmeren asbak met luciferhouder ca. 1920 Art Deco 15xø14cm. Cond.: G
Gipsen beschilderd beeld van een man met tabakspijp (reclameobject), gemaakt door Hilarius Apeldoorn ca. 1900 in goede staat 56cm.
Bronzen figuur, 21e eeuw, met marmeren voet. Griekse vrouw op canape, gemerkt: A.Canova. 20x31x12.5cm.
Decoratief bronzen figuur, 21e eeuw met marmeren voet, gemerkt: Milo, voorstellend leeuwin. 18x35x12cm.
Decoratieve bronzen dame met tamboerijn 21e eeuw op zwart marmeren voet. gesigneerd C. Desmeure (Jugendstil stijl) in goede staat 53cm.
Decoratief bronzen figuur, 21e eeuw, Vrouwe Justitia, op zwart marmeren voet, gesign.: Mayer. 41cm.
Twee antieke bronzen plaquettes; 1x Diva Ivlia Astallia en 1x buste heer, onduidelijk Latijns 19e eeuw of ouder ø6cm. en 7,5x5,5cm. Cond.: R-G
Bronzen olifant 21e eeuw in de stijl van Salvador Dali 30x30x11cm. Cond.: G
Twee Franse figuren ca. 1870 "Jardinier en La Boureur" van compositie metaal, bronskleurig gepatineerd in goede originele staat 39-40cm.
Grote oude bronzen plaquette 1e helft 20e eeuw, voorstellend een mans portret ( portret gemaakt van 3 naakte vrouwelijke figuren met lang haar) 2,5xø19cm. Cond.: G