G. Wedepohl ca. 1900 (Duitse School), ets op papier, Wilehlm Hein Fahn, lezende man op kasteelmuur 6,5x11cm. Cond.: G
Helmut Ackermann 1936 Memmingen (Duitse School), gravure op papier, kerk bij hoogspanningskabels 29x21cm. Cond.: G
Vijf delen 19e eeuw; 2x slachtmuldes, 1x botervat, 1x muldekapbijl (Dissel), 1x haardtreef. Alles in goede originele staat 22-97cm.
Groot bronzen Art Deco beeld, gesigneerd G. Daris, op marmeren voet. Voorstellende een olifant vechtend met twee tijgers ca. 1920, mooie patina in goede originele staat 41x25x14cm.
Grote bronzen 19e eeuwse figuur, voorstellend een houtklover "pro Vitibus, Salon des Beaux Arts" van F. Rolard (Francois Rolard 1842-1912), mooie patina 65cm. Cond.: G
Twee grote bronzen 19e eeuwse ridderfiguren (mooie kwaliteit) met originele patina; 1x figuur met grote knots en sabel en 1x figuur met hoorn en hellebaard in zeer goede staat 42-43cm. Cond.: G
Zeer groot 19e eeuws bronzen beeld van L. Gregoire, voorstellend twee geliefden in goede staat met mooie patina 60cm.
Grote antieke terracotta pieta met originele restpolychromie 18e eeuw. 1 Chip, verder in zeer goede originele staat 48x33x13cm.
Bronzen 19e eeuws beeld van Geomer met ivoren handen en gezicht, voorstellend een nachtwaker of mijnwerker in goede originele staat 37cm.
Vijf oude Oosterse bronzen figuren 20e eeuw; 4x boedha en 1x zetel, in goede originele staat 15-26cm.
Bronzen figuur van een soldaat bovenaan een trap, gesigneerd A. Lassaut 1914 Dinant, mooie patina 21x20x12cm. Cond.: G
Bronzen 19e eeuws figuur van C. Marioton (Landius Marioton 1844 - 1919), voorstellend een boer met tamboerijn. Mooie patina in goede staat 44cm.
Antiek Weens brons van twee spelende honden (restbeschildering) 4,5x9x3,5cm. Cond.: G
Grote Arabier ca. 1870 met snaarinstrument, tweekleurig groen met bruin gepatineerd (compositie metaal) in goede staat 60cm. Cond.: G
Art Deco bronzen figuur ca. 1920 koud beschilderd, voorstellend tak met papegaaien (Weens brons?) op marmeren voet 20x30x8cm.
Prachtig 19e eeuws Frans bronzen beeld, voorstellende een dame met geit, gemaakt door: Mathurin Moreau 1822-1912. Mooie patina en zeer goede staat. H. 43cm.
Zeer groot antiek beeld ca. 1880 "La Foprce domptee caput manum Ducit", gesigneerd E. Picault. Compositie metaal op marmeren voet 83cm. Cond.: G
Antiek plated bronzen beeld op wit marmeren voet "Pour le Pavres" 19e eeuw. Voorstellend een bedelaar met kind en hoed 21x12x12cm. Cond.: G
Zeer groot antiek bronzen figuur, voorstellend een soldaat met mortier en vlag ca. 1890. Gesigneerd Ferari, mooie patina 93cm. Cond.: G
Grote decoratieve Oosterse brons-gegoten boedha op Foo-hond 20e eeuw in goede staat 46x26x18cm.
Figuur 19e eeuw, voorstellend een jongen met hengel en vis, geheel op marmeren sokkel (compositie metaal) 30cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur ca. 1910 van Paul Philippe ( 1870 - 1930 Frankrijk), voorstellend een naakte dame in goede originele staat 50cm. Cond.: G
Decoratieve bronzen figuur,met marmeren voet, 21e eeuw, gemerkt: Nick A.3072, voorstellend dame in atletische houding. 20.5x13x10cm.