Oude Chinese bronzen bloemhouder 1e helft 20e eeuw. De vleugels zijn op te tillen waaronder men bloemen kan vastzetten 49x27x16cm. Cond.: G
Bronzen haas 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon op zwart marmeren voet in goede staat 34x28x7cm.
Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd A. Moreau, voorstellend een negeroïde kind met blaasintrument 25cm. Cond.: G
Bronzen apostel 21e eeuw, gesigneerd Milo. Geheel staand op zwarte marmeren voet (gelijmd) 36x15x12cm. Cond.: R
Groot oud Indonesisch houten beeld, voorstellende een Balinese schone met bloemenranken ca. 1960. H.: 72cm. Cond.: G
Bronzen goudfazant 21e eeuw op zwart marmeren voet in goede staat 15x31x8cm. Cond.: G
Bronzen beeld in middeleeuwse stijl ca. 1900 (ongesigneerd) in goede originele staat 8x12x6cm.
Franse compositie metalen figuur ca. 1880, voorstellend een zeis-slijpende boer. Opschrift "Faucheur, par Rousseau" in zeer goede originele staat 41cm.
Compositie metalen figuur, voorstellend een dame met gitaar met tekst "Inspiration par A.J. Scotte" ca. 1900 in goede originele staat 44cm.
Bronzen varken 21e eeuw, gemonteerd op zwart marmeren voet in goede staat 16x23x8cm. Cond.: G
Oude bronzen hond, gesigneerd Carvin, op bruin marmeren voet 20e eeuw in goede staat 19x13x7,5cm.
Bronzen masker-beeld 21e eeuw op zwart marmeren voet in goede staat 28x15x10cm.
Oude bronzen koe, ongesigneerd, op groen marmeren sokkel 20e eeuw in goede staat 17x14x8cm.
Zittende bronzen boedha met spiegel en hoofdtooi 2e helft 20 eeuw 18x12x8cm. Cond.: G
Oud mahoniehouten handgestoken beeld voorstellend een Javaanse vrouw 2e helft 20e eeuw 50x40x25cm. Cond.: G
Oud bronzen beeld 20e eeuw van een Romeinse man met lauwerkrans 43cm. Cond.: G
Oud Chinees bronzen hoofd van een man, gemonteerd op marmeren voet ca. 1930. In goede staat
Oude houtgesneden buste 20e eeuw van jongen met hoed 47x25x16cm. Cond.: G
Drie delen oud/antiek Oosters brons; 1x antieke Chinese bronzen pot (bewerkt) en 2x oude Indische bronzen figuren 8-24cm. Cond.: G
Twee oude Ghanese houten sculpturen Ashanti. In goede originele staat 27-41,5cm. Cond.: G
Oude bronzen ramskop met wandophanging 20e eeuw (ongesigneerd) in goede staat 15x20x19cm.
Oude bronzen buste (voorstellend Louise Brongniart), gesigneerd Moreau 20e eeuw met zwart marmeren voet in goede staat, 26cm.
Compositiemetalen beeld ca. 1900 van een mandoline-speler op houten console 47cm. Cond.: G
Antiek Chinees bronzen figuur ca. 5cm. Voorstellend een Chinese man met paardestaart (fallus zichtbaar aan onderkant) ca. 1900 . Cond.: G