Oude Chinese bronzen bloemhouder 1e helft 20e eeuw. De vleugels zijn op te tillen waaronder men bloemen kan vastzetten 49x27x16cm. Cond.: G
Bronzen kraai 21e eeuw op zwart marmeren voet, onduidelijk gesigneerd in goede staat 27x22x14cm.
Bronzen haan 21e eeuw, gesigneerd "Van der Straeten" op zwart marmeren voet 26x24x12cm. Cond.: G
Chinees bronzen boedha 18e-19e eeuw met opschrift verso. In goede originele staat 7cm. Cond.: G
Hollands beeldje ca. 1880 met tekst "de eerste proef" verguld. Bovenin zit een teststaafje en jongen heeft een blaaspijpje in de hand. In zeer goede staat 19cm.
Bronzen olifantenkop 21e eeuw op zwart marmeren voet in goede staat 28x30x17cm.
Oud houtgesneden Chinese boedha-figuur 20e eeuw in goede staat 48x24x25cm.
Oude Indonesische houtgesneden krishouder 20e eeuw in goede staat (krimpnaad) 56x24x23cm.
Grote houtgesneden Maria met kind 20e eeuw in goede staat 70cm.
Oude bronzen liggende halfnaakte dame op wit-marmeren voet (chip), gietstempel Parijs 20e eeuw in goede staat 29x15x10cm.
Oud keramieken figuur, gesigneerd W. Kamp 20e eeuw met bruine en zwarte glazuur 36cm. Cond.: G
Bronzen uil 21e eeuw, gesigneerd Christian Mayacheth, op zwart marmeren voet in goede staat 32cm.
Bronzen danseres op marmeren voet met onleesbaar gietstempel, vermoedelijk midden 20e eeuw in zeer goede staat 14cm. Cond.: G.
Bronzen sculptuur, voorstellend een vrouwelijk beeld 20e eeuw, gemonteerd op zwart marmeren voet in goede staat 23x15x13cm.
Bronzen naakte dame 21e eeuw op zwart marmeren voet in goede staat 38cm.
Bronzen naakte dame 21e eeuw zittend op een rots met zwart marmeren voet in goede staat, gesigneerd G. Allegrain 32x27x19cm.
Twee bronzen duiven 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon met zwart marneren sokkel in goede staat 24-25cm.
Bronzen dikke beer 21e eeuw op zwart marmeren voet in goede originele staat 28x20x25cm. Cond.: G
Bronzen skelet 21e eeuw, de denker (naar Rodin). gemonteerd op zwart marmeren voet in goede staat 33x15x18cm.