Twee Zuid Duitse barok kerkelijke figuren met originele polychromie 18e eeuw in goede originele staat 32-33cm.
Oude pallisanderhouten saxofoon-speler 2e helft 20e eeuw in goede staat 40x34x20cm.
Bronzen bewerkte schedel, gesigneerd Goldman 21e eeuw. gemonteerd op zwart marmeren voet in goede staat 37x20x13cm.
Twee Oosterse bronzen shiva's 20e eeuw in goede staat 34-43cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1900, gesigneerd Aug. Moreau (gerepareerd) 34cm. Cond.: R
Bronzen discuswerper, gesigneerd Myron, met zwart marmeren voet 21e eeuw 41x25x14cm. Cond.: G
Antieke monnik ca. 1900 in goede staat van compositie metaal 14,5cm.
Bronzen luipaard, gesigneerd Milo op zwart marmeren voet 21e eeuw, 32cm. Cond.: G
Bronzen uil met glazen ogen, gesigneerd Milo, met zwart marmeren voet 21e eeuw 25cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur met restvergulding ca. 1800 van vrouw met zwaan op onyx voet 9x11x7cm. Cond.: G
Oude bronzen engel met boog, staande op marmeren voet 2e helft 20e eeuw 30cm. Cond.: G
Abstracte bronzen figuur met 3 paardenhoofden 20e eeuw, ongesigneerd
Modern beeldje van compositie metaal met brons patina op marmeren voet, monogram C.H.D. in goede staat 28cm. Cond.: G
Drie kleine antieke bronzen figuren; 1x Romeins figuur, 1x liggende leeuw en 1x man met handen in de zakken 4-9,5cm. Cond.: G
Bronzen skelet, gesigneerd Milo 21e eeuw op zwart marmeren voet 25x16x14cm. Cond.: G
Bronzen leeuw, gesigneerd Milo op zwart marmeren voet 21e eeuw 20x38x12cm. Cond.: G
Bronzen dame op zwart marmeren voet 21e eeuw in goede staat 37cm. Cond.: G
Bronzen golfspeelster, gesigneerd Milo op zwart marmeren voet 21e eeuw 46cm. Cond.: G
Grote bronzen kat met schaal, groen gepatineerd 2e helft 20e eeuw 49x24x15cm. Cond.: G