Bronzen luipaard, gesigneerd Milo op zwart marmeren voet 21e eeuw, 32cm. Cond.: G
Groot oud terracotta beeld 20e eeuw voorstellend een vrouw met bronskleurig glazuur en monogram C.R. Geheel staand op houten sokkel 62x33x18cm. Cond.: G
Oosterse (of Perzische) bronzen wandplaquette, voorstellend een man met speer te paard (19e eeuw of ouder) 21x14x5cm. Cond.: G
Naakte bronzen knielende dame met hals-sieraad 21e eeuw op zwart marmeren voet 29cm. Cond.: G
Bronzen figuur, gesigneerd Barye, voorstellend een stier op marmeren voet 21e eeuw 27x36x17cm. Cond.: G
Oud bronzen Art Deco figuur ca. 1930, voorstellend een naakte vrouw op tijger. Gemonteerd op bruin marmeren voet, minimale chip (2-kleurig gepatineerd) 19x17x7cm. Cond.: G
Grote bronzen valk met marmeren voet, gesigneerd Fernandez 21e eeuw 37x17x12cm. Cond.: G
Twee tweekleurige bronzen Oosterse tempelwachter 20e eeuw in goede staat 22cm.
Bronzen uil met glazen ogen, gesigneerd Milo, met zwart marmeren voet 21e eeuw 25cm. Cond.: G
Twee Oosterse bronzen shiva's 20e eeuw in goede staat 34-43cm. Cond.: G
Twee oude Oosterse bronzen vazen 20e eeuw; 1 met olifant en figuur met vaas erop 16-17cm. Cond.: G
Prachtige grote Indonesisch Djati-houten opengewerkte sculptuur met diverse boedha's en figuren 20e eeuw, mooie kwaliteit 39x22x12cm. Cond.: G
Oude bronzen engel met boog, staande op marmeren voet 2e helft 20e eeuw 30cm. Cond.: G
Bronzen lezend meisje, gesigneerd M. Moreau 2e helft 20e eeuw. Geheel op zwart marmeren sokkel 29cm. Cond.: G
Oud bronzen figuur 2e helft 20e eeuw met marmeren voet. Voorstellend een danseres in Art Deco stijl 46cm. Cond.: G
Bronzen figuur, gesigneerd C. Valton (21e eeuw) van een waakhond staande op houten wastobbe. Zwart marmeren voet 25x20x14cm. Cond.: G
Grote bronzen kat met schaal, groen gepatineerd 2e helft 20e eeuw 49x24x15cm. Cond.: G