Bretons handgestoken 19e eeuws houten beeld, voorstellend een provinciale boer (mist een instrument) 40x12x10cm. Cond.: G
Grote oude houtgesneden beschilderde apotheker Gaper 20e eeuw (gescheurd) 56x28x22cm. Cond.: R
Bronzen haan op marmeren voet, gesigneerd van der Straeten, 21e eeuw.; 25x27x12cm.
3 Chinese bronzen figuren, 21e eeuw,: Geluk, Rijkdom en Gezondheid.
Bronzen figuur 21e eeuw, voorstellend een arm gemonteerd op zwart marmeren sokkel 43x47x7cm. Cond.: G
Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Barye, voorstellend een jachthond, gemonteerd op zwart marmeren voet 29x12x10cm. Cond.: G
Oude Jugendstil stijl bronzen vrouwenfiguur, gesigneerd B.T. Shiraishi 20e eeuw met marmeren sokkel 17x5x8cm. Cond.: G
Bronzen uil in Art Deco vormgeving, onduidelijk gesigneerd 21e eeuw 33x10x10cm. Cond.: U
Vijf oude handbeschilderde gipsen apotheker Gapers 20e eeuw 19-20cm. Cond.: G
Vijf oude handbeschilderde gipsen apotheker Gapers (enkele chips) 20e eeuw 19-20cm. Cond.: R-G
Grote oude houtgesneden handbeschilderde apothekers Gaper 20e eeuw 62x34x27cm. Cond.: G
Grote oude houtgesneden handbeschilderde apothekers Gaper 20e eeuw 54x33x21cm. Cond.: G
Houten figuur (18e eeuw of ouder), met restpolychromie. Armen en benen missen, (Heilige Jozef?) 36cm. Cond.: G
Heilig Kruis 18e eeuw met houtgesneden Corpus Christie. Originele polychromie in goede staat 73x33cm.
Houtgesneden religieus beeld ca. 1800 (mist arm) 22x9x5cm. Cond.: R
Bronzen figuur 21e eeuw, voorstellend een uil, gemonteerd op zwart marmeren voet 22x11x17cm. Cond.: G
Bronzen figuur 21e eeuw, voorstellend een halfnaakte man, gemonteerd op zwart marmeren voet 35x28x15cm. Cond.: G
Bronzen figuur 21e eeuw, voorstellend een buste van een man, gemonteerd op zwart marmeren voet 44x13x13cm. Cond.: G
Bronzen leeuw 2e helft 19e eeuw gemonteerd op roodmarmeren voet 13,5x17x9cm. Cond.: G
Grote oude houtgesneden handbeschildere apothekers Gaper 20e eeuw 52x32x25cm. Cond.: G