Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeld, muzikant
Startprijs 80 EUR

Bretons handgestoken 19e eeuws houten beeld, voorstellend een provinciale boer (mist een instrument) 40x12x10cm. Cond.: G

Groot beeld, gaper
Resultaat: 60 EUR

Grote oude houtgesneden beschilderde apotheker Gaper 20e eeuw (gescheurd) 56x28x22cm. Cond.: R

Bronzen haan
Startprijs 85 EUR

Bronzen haan op marmeren voet, gesigneerd van der Straeten, 21e eeuw.; 25x27x12cm.

3 Bronzen figuren
Startprijs 90 EUR

3 Chinese bronzen figuren, 21e eeuw,: Geluk, Rijkdom en Gezondheid.

Staande man, plat hoofd
Startprijs 90 EUR

Groot oud Afrikaans houtgesneden beeld van een staande vrouw met hoofdbedekking 43x14x15cm. Cond.: G

Man, spits gezicht
Startprijs 90 EUR

Oud Afrikaans houtgesneden beeld van een man met spitse kin (barst) 43x12x10cm. Cond.: G

Bronzen hand
Startprijs 90 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, voorstellend een arm gemonteerd op zwart marmeren sokkel 43x47x7cm. Cond.: G

Bronzen hond
Resultaat: 90 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Barye, voorstellend een jachthond, gemonteerd op zwart marmeren voet 29x12x10cm. Cond.: G

Jugendstil beeldje
Startprijs 90 EUR

Oude Jugendstil stijl bronzen vrouwenfiguur, gesigneerd B.T. Shiraishi 20e eeuw met marmeren sokkel 17x5x8cm. Cond.: G

Bronzen uil, Art Deco
Resultaat: 120 EUR

Bronzen uil in Art Deco vormgeving, onduidelijk gesigneerd 21e eeuw 33x10x10cm. Cond.: U

Vijf beelden, gapers
Resultaat: 110 EUR

Vijf oude handbeschilderde gipsen apotheker Gapers 20e eeuw 19-20cm. Cond.: G

5 Beelden, gapers
Resultaat: 110 EUR

Vijf oude handbeschilderde gipsen apotheker Gapers (enkele chips) 20e eeuw 19-20cm. Cond.: R-G

Groot beeld, gaper
Resultaat: 110 EUR

Grote oude houtgesneden handbeschilderde apothekers Gaper 20e eeuw 62x34x27cm. Cond.: G

Groot beeld, gaper
Startprijs 100 EUR

Grote oude houtgesneden handbeschilderde apothekers Gaper 20e eeuw 54x33x21cm. Cond.: G

Houten figuur, Corpus met band
Resultaat: 100 EUR

Houten figuur (18e eeuw of ouder), met restpolychromie. Armen en benen missen, (Heilige Jozef?) 36cm. Cond.: G

Apostelkop 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Houtgesneden apostelhoofd ca. 1800, oude wormgaten (niet meer actief) 19x11x11cm. Cond.: G

Corpus Christie 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Heilig Kruis 18e eeuw met houtgesneden Corpus Christie. Originele polychromie in goede staat 73x33cm.

Kerkbeeldje 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Houtgesneden religieus beeld ca. 1800 (mist arm) 22x9x5cm. Cond.: R

Bronzen vogel
Startprijs 110 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, voorstellend een uil, gemonteerd op zwart marmeren voet 22x11x17cm. Cond.: G

Papegaai op boomstam
Startprijs 120 EUR

Grote marmeren papegaai zittende op losse marmeren boomstam. Met koperen poten. 1staarttip gelijmd. 38x31x18 cm.,

Bronzen man, "Kracht"
Resultaat: 120 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, voorstellend een halfnaakte man, gemonteerd op zwart marmeren voet 35x28x15cm. Cond.: G

Bronzen buste, modern
Startprijs 120 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, voorstellend een buste van een man, gemonteerd op zwart marmeren voet 44x13x13cm. Cond.: G

Bronzen beeld, leeuwin
Resultaat: 110 EUR

Bronzen leeuw 2e helft 19e eeuw gemonteerd op roodmarmeren voet 13,5x17x9cm. Cond.: G

Groot beeld, gaper
Resultaat: 275 EUR

Grote oude houtgesneden handbeschildere apothekers Gaper 20e eeuw 52x32x25cm. Cond.: G