Houten Corpus Christie 17e-18e eeuw met originele polychromie (1 arm mist) 26x12x5cm. Cond.: G
Twee Chinese houtgesneden figuren ca. 1900. Voorstellend een man met blaasinstrument en een man met baard 27-28cm. Cond.: G
Houtgesneden religieus beeld ca. 1800 (mist arm) 22x9x5cm. Cond.: R
Twee bronzen boekensteunen 21e eeuw, gesigneerd Rodin, voorstellend de denker, gemonteerd op zwart marmeren voet, marmer van 1 boekensteun beschadigd. 24x18x13cm. Cond.: G
Grote bronzen wandplaquette gemerkt Boston Electric Power Co Remington, 21e eeuw. voorstellende een man in stad met bliksemschichten. 50x32.5x3.8cm.
Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Falton, voorstellend een zittende beer, gemonteerd op zwart marmeren voet 35x30x27cm. Cond.: G
Vijf oude handbeschilderde gipsen apotheker Gapers 20e eeuw 19-20cm. Cond.: G
Vijf oude handbeschilderde gipsen apotheker Gapers (enkele chips) 20e eeuw 19-20cm. Cond.: R-G
Bronzen figuur 21e eeuw, voorstellend een lijster op een tak, gemonteerd op zwart marmeren voet 32x12x12cm. Cond.: G
Twee oude gegoten gipsen apotheker Gapers handbeschilderd 20e eeuw, 1x gemerkt A.J. van der Pigge 1849-1999, 17x14x10cm. en 27x17x11cm.
Grote oude houtgesneden handbeschildere apothekers Gaper 20e eeuw 52x32x25cm. Cond.: G
Bronzen figuur 21e eeuw, voorstellend een arm gemonteerd op zwart marmeren sokkel 43x47x7cm. Cond.: G
Grote oude houtgesneden handbeschilderde apothekers Gaper 20e eeuw 62x34x27cm. Cond.: G
Grote oude houtgesneden handbeschilderde apothekers Gaper 20e eeuw 54x33x21cm. Cond.: G
Grote oude houtgesneden beschilderde apotheker Gaper 20e eeuw (gescheurd) 56x28x22cm. Cond.: R
Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd J. Moignis, voorstellend een fazant, gemonteerd op zwart marmeren voet 30x46x15cm. Cond.: G
Marmeren beeld 19e eeuw voorstellend een vrouw met bloemen 47x30x14cm. Cond.: G
Oud Afrikaans houtgesneden plathoofdbeeldje, voorstellend een Oerang Oetan met touw 21x12x11cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur voorstellende een zittende dame met glas. Op zwart marmeren voet, 20e eeuw. Gesigneerd Miol. 37x35x19cm.
Oud Afrikaans houtgesneden dikhoofdbeeldje met kralen 18,5x10x11cm. Cond.: G
Bronzen duif op marmeren voet, gesigneerd Francois Pompon, 21e eeuw in art-deco stijhl. 26x13x9cm.
Bronzen figuur, gesigneerd C. Valton (21e eeuw) van een waakhond staande op houten wastobbe. Zwart marmeren voet 25x20x14cm. Cond.: G
Antiek Afrikaans brons gegoten beeld van twee mannen met voorwerpen in de handen ca. 1900? 40x22x13cm. Cond.: G
Drie houten Empire sierstukken ca. 1810 met restvergulding aan de kariatijden 39x6x4cm. Cond.: G