Bronzen buste van een jongen op marmeren voet 21e eeuw, 27x20x15cm. Cond.: G
Bronzen figuur 21e eeuw, voorstellend een buste van een man, gemonteerd op zwart marmeren voet 44x13x13cm. Cond.: G
Vijf oude albasten uiltjes 2e helft 20e eeuw met glazen ogen in goede staat 4-10cm. Cond.: G
Chinees albasten figuur voorstellende een oude Chinees 19cm. Cond.: G
Bronzen leeuw 2e helft 19e eeuw gemonteerd op roodmarmeren voet 13,5x17x9cm. Cond.: G
Twee oude compositie metalen paarden (1 op marmeren voet) 20e eeuw 14,5x14x8cm. en 11x13x3cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1890, gesigneerd Garnier. Voorstellend een Franse boer op klompen met gereedschap en hoed. In goede staat 28,5x10x10,5cm. Cond.: G
Antiek bronzen figuur gesigneerd:H.Fuchs, ca. 1900, op marmeren voet, vorstellende een kale man met gans en pot. In zeer goede staat. 34x15x16cm.
Bronzen Egyptisch figuur op albasten voet 20e eeuw 9,5x9x8cm. Cond.: G
Schitterende Jugendstil buste ca. 1890, gesigneerd N. Bruyneel. Voorstellend vrouw met hoed 41x13x19cm.
Compositie metalen jachthond met haas in zijn bek ca. 1910. Staart gerestaureerd 33x12x5cm. Cond.: R
Groot figuur voorstellende een Indische olifant met jong en menner en aligator. Brons gepatineerd gips, gesigneerd Ant.Amorgasti 1925. Lichte beschadigingen 49x76x30cm.
Groot houtgesneden Balinees beeld 20e eeuw in zeer goede staat 112x42x18cm.
Groot Portugees heilig houten beeld met originele polychromie 17e-18e eeuw. 1 Deel van arm mist 39,5x18x14cm. Cond.: G
Afrikaans natuurstenen vrouwelijk naakt beeld 20e eeuw 37cm. Cond.: G
Heilig houten beeld 18e eeuw barok Duitsland, gedeeltelijk gerestaureerd 29x10x9cm. Cond.: R
Heilig houten beeld van een zittende Maria 17e-18e eeuw, vermoedelijk Duitsland 22,5x11x10cm. Cond.: G