Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Luciferdoos, faberge stijl
Startprijs 340 EUR

Russisch zilveren luciferdooshouder, 84 solotniks (8975/000). Binnenzijde verguld, buitenzijde rondom versierd met cloisonne. 6x4x2cm., totaal gewicht ca. 51gr. Cond.:U

3-Delig zilveren servies
Resultaat: 375 EUR

Zilveren 3- delig koffieservies, 835/000, hoogmodel met getrembleerd floraal motief. Bestaande uit een koffiekan, melkkan en suikerschaal met zwarte handvaten. MT: Koninklijke van Kempen en Begeer, Vo...

Langwerpige doos
Startprijs 325 EUR

Zilveren (800/000) langwerpig doosje, met voorstelling van adelijke familie, rijkelijk versierd met guirlandes en bloemen (scharnierend). MT: Georg Roth & Comp (Hanauer Silberwaren Manufaktur) ca. 189...

Brandewijnkom
Startprijs 300 EUR

Zilveren brandewijnkom met 2 opengewerkte grepen en florale motieven in bak en voet, 925/000, ca. 297gr., 26x11x8.5cm., Cond.:U

Thorapointer, gouden dop
Startprijs 300 EUR

Thorapointer met GG en turkoois, een zilveren hand en been ingelegd met zilver L.: 25cm.

Zilveren dekseldoos
Startprijs 280 EUR

Langwerpig zilveren huwelijksdoosje op 4 bolpoten met scharnierend deksel, rondom bewerkt met gedreven voorstellingen (naar antiek voorbeeld), 835/000, ca. 238gr. 14x5x5cm. Cond.: G

2 Zilveren strooiers
Resultaat: 280 EUR

Strooiers van boer en boerin, Duits zilver 800/000 in traditionele kleding 6x10cm., totaal ca. 168gr.

Zilv. zuurstelhouder
Startprijs 250 EUR

Zilveren 835\000 Biedermeier zuurstelhouder met handgreep op notenhouten plateau met 3 ivoren pootjes en drie geslepen kristallen zuurpotten met deksels en geslepen ster op de bodem. MT D.J de Haas Am...

Zilveren mes, lederen schede
Startprijs 250 EUR

Zilveren mes, 835/000, met verschillende voorstellingen en florale versieringen. Aan het heft zit een hondje bevestigd. In lederen etui. Gekeurd in Schoonhoven ca 33 cm

Zilveren suikerpot
Startprijs 250 EUR

Aziatische zilveren suikerpot met 2 oren en deksel op 4 pootjes in de vorm van bladmotief, 800/000, ca. 440gr. Cond.: G

Zilveren jardiniere
Startprijs 250 EUR

Antieke ronde 835\000 zilveren jardiniere op drie fraai gestileerde adelaarspoten met originele blauwglazen schaal ca 20cm. keurkamer S'Gravenhagen Anno1879. 7,5cm hoog. Cond:G

Zilveren koektrommel, rond
Resultaat: 750 EUR

Bijzonder mooie antieke zilveren koektrommel, 833/000, Hollands. Rond model met parelrand en voorzien van florale gravure op de deksel, welke scharnierend is. MT Cornelis Knuijsting, Rotterdam jl: X 1...

Tabaksdoos Nederland
Startprijs 225 EUR

Hollands zilveren (835/000) Empire lepeldoosje met fraai getrembleerde bewerking, MT: vermoedelijk Cornelis van Dam Kooyman Schoonhoven, JL: X 1832, ca. 156gr., 12x7x2cm.

Grote strooier
Startprijs 225 EUR

Mooie Engels zilveren, 925/000, suikerstrooier, strak model met fraai uitgezaagde kop en voorzien van een ribbelbewerking, MT: Barker Ellis Silver Company Birmingham, JL: H 1982 (vermoedelijk), 5x16cm...

Dirigent
Startprijs 225 EUR

Zilveren- overlay dirigent Z1 gekeurd op stenen basement, H.: 25cm. Cond.: U

Zilveren kandelaar
Startprijs 220 EUR

Grote 3-armige zilveren kandelaar op gelobde voet 835/000, ca. 505gr. (zilvergewicht) 30xø15cm. Cond.: G

Russische thorapointer
Startprijs 220 EUR

Antieke Russische Torah pointer (jatje) van cornalein met zilveren monturen, bezet met diverse edelstenen. 17cm Cond:G

Zilveren slabestek
Startprijs 220 EUR

Antiek zilveren slabestek, Holland 835/000, voorzien van zeer fraaie gravure op de stelen doorlopend in de bak, zowel aan de voor als aan de achterzijde. MT: Jan Abram Lintveld Sr, Amsterdam, jl U 185...

Tasbeugel, borduurtas
Resultaat: 210 EUR

Zilveren tasbeugel, 835/000 met voorstelling van wolven en zittende vrouwfiguren, omrand met floraal decor. Voorzien van jasseronketting. Met zwart geborduurde tas. 18x6 cm Vermoedelijk: Frans 2e helf...

Porseleinkast
Startprijs 200 EUR

Miniatuur Hollands zilveren (835/000) porseleinkast voorzien van kuif en klauwpoten, rijkelijk versierd, MT: De goudsmid PCA Spee 's Gravenhage, JL: C 1987, 10x3x13cm., ca. 219 gr. Cond.: G

Zilveren koektrommel
Resultaat: 750 EUR

Sierlijke antieke rechthoekige koektrommel, zilver 835/000. Koektrommel met parelranden en op de deksel voorzien van een floraal gegraveerde rand. MT Cornelis Knuijsling, Rotterdam. jl X 1804 15x10x8 ...

Zilveren visschep
Resultaat: 220 EUR

Fraaie antieke visschep, zilver 835/000, gegraveerd, ajourgezaagd met getrembleerde bewerking en houten handvat. MT BGI, waarschijnlijk Bernardus Gillis jl 1821 's Hertogenbosch 41 cm

Zilveren beurs
Startprijs 190 EUR

Zilveren tasbeugel, 800/000, fraai uitgewerkt met pijnappels op de klip. Voorzien van zwarte tas. 16x4 cm Cond G

Zilveren mes
Startprijs 190 EUR

Zilveren mes met als heft een fraai uitgewerkte staande leeuw met schild met stalen lemmet. ca 32 cm Cond G