Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilv. miniatuur, koets
Resultaat: 110 EUR

Zilveren miniatuur, de Gouden Koets met zesspan, 835/000 Grootkeur, Amsterdam Jaarletter: B 1986, L. 16.5cm., ca, 79gr., Cond.:U

Oostzee lepel
Resultaat: 100 EUR

Antieke Hollands zilveren herinneringslepel: "Aankomst van Prins Willem te Scheveningen 1813" 835/000, MT.: G.Schutte, Purmerend, L.21cm., ca. 51gr., Cond.:U

Zilv. hengselschaal
Resultaat: 100 EUR

Sterling zilveren ajourgezaagde hangselschaal op voet 925/000 ca. 270gr. 9xø19cm. Cond.: U

Schaartje in foudraal
Resultaat: 100 EUR

Zilveren Hollands gekeurd schaartje met gegoten grepen en met acanthusblad versierd foudraal. L. 13.5cm., ca. 87gr., Cond.:U

Zilveren tafelstuk
Resultaat: 100 EUR

Antiek mooi zilveren tafelstuk met glazen inzetbakjes en bijbehorende lepeltjes. Het geheel is rondom voorzien van pointilleerwerk en staat op vier acanthus pootjes, 700/000, zilvergewicht ca. 77gr. 1...

Krist. kaasstolp, zilv. dop
Resultaat: 100 EUR

Kristallen kaasstolp van waaierslijpsel met zilveren dop 835/000, MT: onduidelijk 18xø16cm. Cond.: U

Kristallen fruitschaal
Resultaat: 100 EUR

Geslepen kristallen fruitschaal met geschulpte rand en geslepen ster op de bode, voorzien van gecontourneerd 835/000 zilveren hengsel met floraal graveerwerk. MT.: J.M.van Kempen en Zn.,Voorschoten, c...

Etagere, zilv. voet
Resultaat: 100 EUR

Kristallen etagere met zilveren voet en tussenstuk op houten basement. Het geheel is uitneembaar in 5 delen, begin 1900. 835/000, MT: H. Blom Den Bosch. Rechthoekige kristallen schaal: 19x14cm., ronde...

2 Zilveren flessen-onderzetters
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Hollands zilveren (bij elkaar horende) flessen-onderzetters met opengewerkte rand (waarop parelmotief) 835/000, grootkeur jaarletter T: 1929, MT: C.P. 't Hout Den Haag, ca. 188gr. samen 2...

Wandelstok, zilv. heft
Resultaat: 100 EUR

Hardhouten wandelstok met zilveren greep en stootdop, 800/000, Stempelmerk voor ongewaarborgd Binnenlands zilver ("V"), L. 87.5cm., Cond.:U

Zilveren bowllepel
Resultaat: 100 EUR

Antieke zilveren bowl- of boerenjongenslepel, ronde bak met grote schenktuit en gedraaide steel met spatelheft. Voorzien van fraai gegraveerde bloem, MT: J. Schijfsma Woudsend/Sneek anno 1899, 835/000...

6 Zilveren messen in cassette
Resultaat: 100 EUR

Zes Engelse fruitmesjes met zilveren bewerkte pistoolheften in etui eind 1800, 925/000 L.: 16,5cm. Cond.: U

Loddereinflesje
Resultaat: 100 EUR

Draadglas loddereinflesje met 835/000 zilveren gegraveerd montuur en dop, voorzien van Zeeuws knopje, Nederlands gekeurd ca. 1870, compleet met binnenstopje. H. 9.5cm.

Zilveren kandelaar
Resultaat: 90 EUR

Engelse sterling zilveren kandelaar met gecontourneerd voetstuk, 925/000, voet: 8.5x8.5cm., H.6.5cm., Cond.:U

Zilveren miniatuur, kinderen
Resultaat: 90 EUR

Zilveren miniatuur van 2 kinderen op de wip met vogel in het midden, MT: J. Zwanenburg Sneek ca. 1900, 835/000, ca.21gr. 3x7cm.

Zilveren hostiehouder
Resultaat: 90 EUR

Verguld zilveren Hostiehouder in origineel leren etui, ca. 79gr., ø 9cm., Cond.:U

Lepelvaasje + 22 lepeltjes
Resultaat: 90 EUR

Antiek Hollands zilveren beker op voet (Leverancier P. de Meyer Den Haag, 835/000 grootkeur, jaarletter P; 1849 en 21 Hollands zilveren lepeltjes met parelrand 835/000 eind 1800, MT: J.M. v. Kepmen en...

Krist. karaf, zilv. montuur
Resultaat: 85 EUR

Kristallen karaf, met bewerking en zilveren 800/000 hals. Lange smalle karaf met ruit- en diamantslijpsel in het kristal. Aan de hals van de karaf zit een lang zilveren montuur, 8.5 cm. Hoogte 39 cm

2 Zilveren vaasjes
Resultaat: 85 EUR

Paar Hollands zilveren vaasjes met geschulpte parelrand 835/000, MT: J.A. Gerritsen Amsterdam eind 1800 14xø5cm. Cond.: U

Parfumfles, zilv. dop
Resultaat: 80 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren applicques aan voorzijde, kraag en dop H.: 8cm. Cond.: U

Parfumflesje in foudraal
Resultaat: 80 EUR

Antiek kristallen parfumflacon met Hollands gouden hals en dop in bijbehorende foudraal, H.: 10cm. Cond.: U

Zilveren geboortelepel
Resultaat: 80 EUR

Zilveren geboortelepel met gegoten aangesoldeerde steel, bekroond met Bijbels figuur, inscrptie 1744, L.18cm., ca. 54gr., Cond.:U

Parfumfles, dubbel
Resultaat: 80 EUR

Antiek kristallen dubbele parfumfles met zilveren dopjes en 1x stopje. Totale lengte 11,5cm. Cond.: U

2 Miniaturen
Resultaat: 80 EUR

Twee Hollands zilveren miniaturen 1x Koets, MT: J. Verhoogt Hoorn ca. 1900 en 1x Huisje, MT: Onduidelijk ca. 1900. Beiden 835/000 ca. 66gr.(samen) Cond.: U

Kristallen koekschaal
Resultaat: 80 EUR

Geslepen kristallen koekschaal met fraai slijpwerk, o.a. geslepen ster op de bodem, kleine chip aan de rand, met 835/000 zilveren hengsel met parelrand. Nederlands gekeurd, onduidelijk MT., ca. 1917, ...

2 Kristallen zoutvaatjes
Resultaat: 80 EUR

Stel geslepen kristallen zoutvaatjes met amandelslijpsel en geschulpte rand, op 835/000 zilveren voet met stippelgravering in ruitvorm./ MT.: J.Hoffen, Breda, ca. 1840, 7xø7cm.

3 Miniaturen
Resultaat: 80 EUR

Drie zilveren miniaturen: theepotje met comfoor, stoof en ketel met blad. Totaal gewicht ca. 65gr., Cond.:U

8 Zilveren schaaltjes
Resultaat: 80 EUR

Acht Djokja zilveren onderzetters met gehamerde bodem en uitgestoken florale randmotieven, 800/000, ø9cm., samen ca. 303gr., Cond.:U

Kristallen kaasstolp
Resultaat: 80 EUR

Antieke geëtste en gegraveerde kristallen jubileum kaasstolp compleet met onderschotel en met 835/000 zilveren knop voorzien van teks: 3 januari 1861-1886, 20xø25cm.

Parfumflesje op voet, goud
Resultaat: 80 EUR

Antieke kristallen buikvormig parfumflesje met gouden hals en dop, en glazen stopje. H. 10cm., Cond.:U

Ovale bonbonschaal
Resultaat: 80 EUR

Ovale zilveren schuitvormige bonbonschaal, ajourgezaagd en gegraveerd met roofvogels en florale motieven. Met inscriptie op de bodem, MT: B.W. van Eldik Zutphen anno 1926, 835/000, 17,5x9,5x4cm.

Zilveren miniatuur, tafelstuk
Resultaat: 80 EUR

Bijzondere sterling zilveren miniatuur met floraal gegraveerd decor, tafelstuk met hengsel voorzien van zilveren peperstrooier en een glazen zoutvaatje met lepeltje 925/000, 4,5x5x3cm.

Kristallen bonbonschotel
Resultaat: 75 EUR

Geslepen kristallen bonbonschotel ca. 12xø16cm., met geslepen gecontourneerde rand, Russisch slijpsel en gelepen ster op de bodem., voorzien van 835/000 zilveren hengsel met parelrand. MT.: H.Höhle ...

Krist. opaline coupe
Resultaat: 75 EUR

Geslepen kristallen opaline coupe met bloem-en goudbeschildering op ronde 835/000 zilveren voet met dubbele parelrand. 14xø14cm.

Krist. bonbonkom
Resultaat: 75 EUR

Fraai geslepen kristallen bon-bon kom met Russisch slijpsel voorzien van zilveren hengsel met p0arelrand, 835/000, MT.: D.C.Fontani, Amsterdam ca. 1897, 14xø13cm.

Zilv. boerenjongenslepel
Resultaat: 75 EUR

Zilveren bowl- of boerenjongenslepel , ronde bak met schenktuit en steel met Haags lof, MT: J.M. van Kempen Voorschoten anno 1906, 835/000, ca. 81gr.

Zilveren druivenschaar
Resultaat: 75 EUR

Antieke Hollands zilveren druivenschaar met ranken-bladeren en trossenmotief, 835/000, MT.: Onduidelijk, L.15.5cm., ca.. 66gr., Cond.:U

3 Zilveren miniaturen
Resultaat: 75 EUR

Drie zilveren miniaturen, waarvan twee Hollandse, Potje en kannetje 835/000 begin 1900, MT.: J.H.P. Vroemen, Sittard, Buitenlands kannetje met turkoois. Samen 34gr., Cond.:U

Parfumflesje, zilv. dop
Resultaat: 70 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren voet, kraag en dop. Inclusief stopje. H.: 10cm. Cond.: U

Sigaren display
Resultaat: 70 EUR

Biedermeier sigaren presenteerset bestaande uit geëtst kristal op zilveren voeten met zilveren apllique op greep. Hollands gekeurd 835/000. Het geheel staat op zwart houten basement en vier pootjes 20...

3 Miniaturen
Resultaat: 70 EUR

Drie Hollands zilveren miniaturen, 835/000: Filigrain mandje, pijpenstandaard met 1 goudse pijp en een lantaarn, ca.1930, MT.: B.Verhoogt, Hoorn Samen ca. 30gr., Conbd.:U

Zilveren miniatuur, vogelkooi
Resultaat: 70 EUR

Zilveren miniatuur vogelkooi in standaard met 4 poten, Nederlands gekeurd 835/000, ca. 20gr. H.: 8,5cm.

2 Zilveren kandelaars
Resultaat: 70 EUR

Twee sterling zilveren tafelkandelaars versierd met knorren 925/000, Fa. Corhman 8,5xø9,5cm. Cond.: G

Zilveren theezeef
Resultaat: 70 EUR

Theezeef 835/000 zilver in houder met opengewerkte bovenrand en lekbakje, tevens te gebruiken als theemaatje. MT.: H.Hooykaas, Schoonhoven, ca. 1929 en 1930, H. 5.5cm.

Zilveren vesta
Resultaat: 70 EUR

Antiek Hollands zilveren vesta, rondom met de hand uitgestoken florale motieven, 835/000, Jaarletter: O, 1843, 5.5x2.5x1cm., ca. 17gr., Cond.:U

Zilv. olijflepel
Resultaat: 70 EUR

Zilveren olijflepel, opengewerkte bak met kruisje en gecontourneerde steel met graveerwerk, MT: Wed. A. Kuylenburg Schoonhoven anno 1884, 835/000, ca. 16gr,

Theeduimpje + Mosterdpot
Resultaat: 70 EUR

Engels sterling zilveren mosterdpotje 925/000, met blauw glazen inzetbakje, en een Hollands zilveren theeduimpje 835/000, Jaarletter: Y, 1833, MT.:onduyidelijk, Zilvergeicht ca. 31gr., Cond.:U

3 Zilveren kommen
Resultaat: 70 EUR

Drie delen zilver: Hollands zilveren bakje op vier pootjes rondom gedreven en uitgewerkte rand en twee ronde bakjes op ronde voet 835/000,samen ca. 127gr. H.7.5xø7cm., en 2x2.5xø6cm., Cond.:U