Antiek Hollands zilveren tafelblik, jaarletter G: 1926. Behoeft reparatie aan de handgreep 835/000 ca. 146gr.
Stel sterling zilveren kandelaars begin 20e eeuw. 925/000 H.:8cm. Cond.: R
Zilveren lakzegelstempel 19e eeuw, buitenlands gekeurd 7cm. ca. 31gr.
Zes diverse zilveren (925/000 en 835/000) suikerscheppen 20e eeuw, in goede conditie. Allen met mooi gegraveerde steel. Totaal ca. 54gr. ca. 10cm.
Antieke Hollands zilveren beugeltas aan jasseronketting, jaarletter I: 1886, 11cm. Cond.: U
Mooie rechthoekige Engels zilveren snuifdoos met vergulde binnenkant. 925/000 ca. 62gr. 2,5x9,5x3,5cm. Cond.: U
Twee Hollands zilveren apostellepels 835/000 ca. 27gr. Cond.: U
Zilveren lakzegelstempel Duits gekeurd ca. 1920. 830/000 ca. 14gr. 8cm.
Engels zilveren sigarenknipper 925/000 L.: 14cm. Cond.: U
Facetgeslepen bokaal 20xø11cm. en amandelgeslepen bonbonniere 12xø16cm. 20e eeuw met zilveren voet (Hollandse keur 835) Cond.: U
4-Delig zilveren specerijengarnituur, Hollands gekeurd ca. 1930, inclusief lepeltje.
Drie antieke Hollands zilveren lepels 835/000 ca. 118gr. 20cm. Cond.: G
Antieke Hollands zilveren beugeltas met jasseronketting, MT: HD Cond.: G