Zilveren sombrero, 925/000, versierd met graveerwerk, een getorst koord en gesigneerd: MEXICO. ø11x4cm. ca 47 gram. In goede staat
Twee ronde zilveren servetbanden, 800/000, Jugendstil, versierd met floraal decor en een cartouche. MT.: Jacob Grimminger Schwabisch Gmund. ø 4,7x4cm. Totaal ca 40,6 gram.
Zilveren vaas, 833/000, twaalfhoekig model met een iets omgeslagen rand geplaatst op een twaalfhoekige voet. MT.: Koniklijke Begeer, Voorschoten jl.: f:1940.11x11x12cm. In goede staat
Zilveren jat, Russisch, 84 zolotniks, (875/000) voorzien van getorste rand, bekroond met een leeuw. Assayer: Victor Savinkov, 1873. lengte 36 cm. ca 59 gram. Enkele deukjes verder in goede staat
Antiek zilveren roomstel, met een melkkan, met houten greep, en suikerbak, beiden versierd met getorste ribben en voorzien van een cartouche uit voluten met floraal decor en geplaatst op 4versierde po...
Set zilveren strooilepels, 833/000, met een rechthoekig gezaagde bak met spijlen en bloemdecor, voorzien van een steel met filetrand. MT.: P.Schmitz, Leeuwarden jl.:V:1830. Totaal ca 55 gram. Beiden v...
Kleine Joodse zilveren beker, 84 zolotniks, klein model versierd met graveerwerk. ø4x4,6cm. ca 24,1 gram. In goede staat
Oude joodse zilveren beker, 84 zolotniks, Kidush versierd met een getrembleerde bewerking met huizen en plantenpatroon. ø6,5x7,2cm. ca 71,4 gram. In goede staat
Zilveren melkkan, 934/000, Empire, bolmodel geplaatst op een ronde voet voorzien van een greep met filetrand. MT.: onduidelijk jl.: Z:1834. 11x8x9cm. totaal ca 128 gram. In goede staat
Zilveren tabaksdoos, 835/000, rechthoekig model versierd met graveerwerk, voorzien van ribrand. Scharnier zit los. 8x13x2cm. ca 209 gram. Wat gedeukt.
Lot hotelzilver. 20e Eeuw. 13 Delen. Onder andere: Dessertschalen, koffie + theekannen. Afmeting: 10 - 22 cm. In goede staat.
Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model met ribbewerking. Voorzien van gravure aan de binnenzijde van het deksel; Diaconen der Spaansche Kapel, nu H. Theresia's Kerk aan F.J.Duinstee bij de 25...
Een vroeg 19e eeuwse zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model met ribranden en graveerwerk. MT.: Onduidelijk, jl.: K:1819. Grootte 11x6x2cm. ca 129 gram. In goede staat
Zilveren miniatuur treef met lange gegraveerde steel met draagring en ophanghaak, vermoedelijk 18e eeuw. Afmeting: circa 10 cm. In goede staat.
Zilveren miniatuur trechter, voor het vullen van onder andere lodereinflesjes etc. Voorzien van Nederlandse herkeur. Afmeting: 4 cm. In goede staat.
Zilveren gebakschep, 833/000, Louis XVI-stijl. Schep met trapezium gezaagd blad met guirlande-vormig graveerwerk. MT.: A.J. Driessen, Schoonhoven jl.:B: 1911. 19,5cm. ca 39 gram. In goede staat
Lot met vier zilveren lepels, 833/000, een antieke strooilepel met schuitvormige gezaagde bak, met puntsteel voorzien van graveerwerk, MT.: G.Peeters Rotterdam, jl.:B:1815, 15 cm, een strooilepel met ...
Zilveren tafelbel, 833/000, met metalen binnenbel. ronde bel versierd met geschulpte bewerking versierd met floraal graveerwerk. De rand van de bel is voorzien van gravure: ter gelegenheid van de 25 j...
Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model met op het deksel een gravure met schepen binnen een gegraveerde rand met voluten. Voorzien van gravure met V.H. Aan de binnenzijde gegraveerd; "Maddy"....
Twee antieke plated kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee stel fraaie 835/000 zilveren viscouverts met floraal en geheel gladde heften en inscriptie E.F. en 12-1-1904. Mr. J.M. van Kempen en Zn.-Voorschoten. Anno R 1901 en Anno T 1903. Afmeting: L 20 cm...
Twee houders van schildpad, sigarettenkoker, rechthoekig model 7x9x1cm, en een brillenkoker met zilveren rand en elementen, 835/000, gezaagd met "souvenir". 14x4x2cm. In goede staat
Kristallen karaf en drie glazen met zilveren rand, 800/000. Karaf met divers slijpwerk met brede zilveren kraag met stop, (samengesteld), en 3 borrelglazen met ruitslijpsel en een gladde zilveren rand...
Zilveren roomstel, 925/000, met suikerlepel, 800/000. Bolmodel, geplaatst op een ronde voet met een spiraalvormige greep. MT.: Deyhle Gebrüder, Schwabisch Gmund, en een suikerlepel met gecontourneerde...