Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Filigrain tablet
Startprijs 30 EUR

Verzilverd opengewerkt draadmandje met 2 handgreepjes 20x12,5cm Cond:G

2 Flacons met zilver
Resultaat: 35 EUR

Twee kristallen flacons, een grote kristallen parfumflacon met bewerkte onderzijde met zilveren dop, 800/000, duits fraai glad model, iets gedeukt, 9x5.5x12 cm, vermoedelijk Stuttgart en een kristalle...

Zilveren bowllepel
Startprijs 35 EUR

Zilveren bowllepel met schenktuit en vergulde binnenbak bevestigd aan een houten heft. De lepel is gerestaureerd. 40x11x5cm

Zilveren jamlepel
Startprijs 35 EUR

Zilveren jamlepel, 835/000 met fraaie florale opengewerkte steel. MT: Gebr. Huisman, Schoonhoven, jl: M 1947 Cond: G

Zilveren asbak
Startprijs 35 EUR

Fraai zilveren ronde asbak met in het midden een voorstelling met mensen, voorzien van fraai versierde randen ø 13x2cm MT. Fa van Orden Steenkist en Zweed Haarlem. ca 126gr JL.N:1948

Schaal Indonesisch zilver?
Resultaat: 90 EUR

Bijzonder fraaie bewerkte zilveren schaal met geoxydeerde bewerking met Aziatische voorstellingen 19x10cm ca 337gr Cond:U

Miniatuur koets, 2 pers.
Resultaat: 40 EUR

Zilveren miniatuur rijtuig Hollandse makelij 835/000 gekeurd. ca. 27 gr behoeft reparatie Cond:R

Miniatuur koets, 1 pers.
Resultaat: 60 EUR

Miniatuur Hollands zilveren rijtuig met paard 835/000. ca. 26gr Cond:U

Snuifdoosje
Resultaat: 35 EUR

Sterlingzilveren doosje met dekseltje aan kopse kant waarin ovaal cabuchon geslepen halfedelsteen, rondom voorzien van draadversiering ca 22gr. 5,5x2x1,5cm Cond:G

Geslepen schaal
Startprijs 35 EUR

Dikwandige geslepen schaal met olijfslijpsel en geslepen ster op de bodem voorzien van gladde zilveren, 925/000 rand. ø 14x14cm Cond G

Kip Klomp zilver
Resultaat: 35 EUR

Twee zilveren miniaturen: 1x man in klompboot en 1x haan, 835/000 ca. 8x4cm., totaalgewicht ca. 75gr.

2 Art Deco kandelaren
Resultaat: 35 EUR

Stel art deco plated kaarskandelaars ca.1930 (gehamerd messing plated) in goede originele staat. 17x25x13 cm. Cond:G

Divers bestek
Resultaat: 35 EUR

Lot plated bestek, lepels fotolijst, etc. 8-33cm Cond:R/G

Kristallen coupe
Startprijs 35 EUR

Geslepen kristallen coupe met o.a. amandel-, ruit-, kruis- en waaierslijpsel op fraaie grote zilveren, 835/000, voet. MT: C.J.Begeer, Utrecht ca 1880 ø 11x9 cm. Cond G

Kristallen bonbonkom 2x
Resultaat: 35 EUR

Twee fraai geslepen kristallen bonbonkommen. Een bonbonkom met ruit- , waaier- en sterrenslijpsel met een zilveren, 835/000, rand en een bonbonkom met kruisslijpsel en geschulpte rand op een zilveren,...

6 Zilveren lepeltjes
Startprijs 40 EUR

Set met 6 zilveren, 835/000 theelepels met getorste steel. Aan het uiteinde versierd met een uitgewerkt blaadje. 11,5 cm. MT A.Pluut Jr Schoonhoven. ca. 42 gr.1 lepel heeft een wat afwijkend motief

Zilv. miniatuur hondenkar
Resultaat: 40 EUR

Hollandse zilveren miniatuur, 835/000, een hondekar. Voorzien van kleinkeur. ca 34 gr. 7x3cm Cond G

Divers plated
Startprijs 40 EUR

Tien delen divers plated 20e eeuw o.a theezeef, servettenhouder, servettenhouder en sauskommen, kan etc. 8-23cm Cond:G

Kroontjespen, GG
Resultaat: 80 EUR

Antieke kroontjespen met gouden 14 karaat tip, en parelmoer. 1e helft 20e eeuw 16cm Cond:G

Klepkan
Resultaat: 100 EUR

Glazen bierpul met noppenmotief en gematteerd gezicht, waarop zilveren scharnierend deksel met leeuw bekroond. In de deksel bevindt zich een Zwitsers wapenschild, aangebracht op een porseleinen montuu...

3 Delen zilver
Startprijs 40 EUR

Drie delen zilver bestaande uit een deel van een bijbelslot, MT. Fa. Geb. Reitsma, Heerenveen, jl H 1867, een naaldenkoker met getrembleerde bewerking en een natfruitschep in schelpvorm met bewerkte s...

Zilv. lipstick-houder
Startprijs 40 EUR

Zilveren lipstickhouder met klapspiegeltje, 925/000, Z1 gekeurd Cond:G

Zilveren theeduim
Resultaat: 40 EUR

Zilveren theeduim, 835/000. Laat Empire. Een hartvormige steel en de achterzijde van de bak met florale ribbelranden in quillocheertechniek. MT J.Schrijfsma, Sneek jl: M 1846 ca. 9 gr. 7,5 cm. Cond G

Zilveren kandelaar
Startprijs 40 EUR

Sterling zilveren kandelaar, versierd met rocailles en bloemmotieven 925/000 ø voet 11cm hoogte 11,5cm Cond:G