Verzilverd opengewerkt draadmandje met 2 handgreepjes 20x12,5cm Cond:G
Fraai zilveren ronde asbak met in het midden een voorstelling met mensen, voorzien van fraai versierde randen ø 13x2cm MT. Fa van Orden Steenkist en Zweed Haarlem. ca 126gr JL.N:1948
Bijzonder fraaie bewerkte zilveren schaal met geoxydeerde bewerking met Aziatische voorstellingen 19x10cm ca 337gr Cond:U
Zilveren miniatuur rijtuig Hollandse makelij 835/000 gekeurd. ca. 27 gr behoeft reparatie Cond:R
Miniatuur Hollands zilveren rijtuig met paard 835/000. ca. 26gr Cond:U
Sterlingzilveren doosje met dekseltje aan kopse kant waarin ovaal cabuchon geslepen halfedelsteen, rondom voorzien van draadversiering ca 22gr. 5,5x2x1,5cm Cond:G
Dikwandige geslepen schaal met olijfslijpsel en geslepen ster op de bodem voorzien van gladde zilveren, 925/000 rand. ø 14x14cm Cond G
Geslepen kristallen coupe met o.a. amandel-, ruit-, kruis- en waaierslijpsel op fraaie grote zilveren, 835/000, voet. MT: C.J.Begeer, Utrecht ca 1880 ø 11x9 cm. Cond G
Tien delen divers plated 20e eeuw o.a theezeef, servettenhouder, servettenhouder en sauskommen, kan etc. 8-23cm Cond:G
Antieke kroontjespen met gouden 14 karaat tip, en parelmoer. 1e helft 20e eeuw 16cm Cond:G
Zilveren lipstickhouder met klapspiegeltje, 925/000, Z1 gekeurd Cond:G
Zilveren theeduim, 835/000. Laat Empire. Een hartvormige steel en de achterzijde van de bak met florale ribbelranden in quillocheertechniek. MT J.Schrijfsma, Sneek jl: M 1846 ca. 9 gr. 7,5 cm. Cond G