Zilveren 835/000 bowl, of boerenjongenslepel, ronde bak met schenktuit en lange steel met parelrand. 79 gram MT: J.M. van Kempen, Voorschoten anno 1917 19cm. Cond:G
Potloodhouder GG (585/000), gladde huls met uitschuifbaar potlood met hangeroog 8x0,5cm. Cond.: G
Prachtig Jugendstil Duits zilveren 800/000 theeservies op dienblad met glazen onderschaal bestaande uit: theekan, melkkan, suikerpot en groot ovaal dienblad met fraaie ribbelwerking en parelrand (geke...
Hollands zilveren suikerpot, bol rond model met handvaten en deksel met dubbele rand en houten greepje, 925/000, MT: Koninklijke van kempen en Begeer, ca. 221gr., JL: G 1966, 15x11x11,5cm. Cond.: G-U
Geslepen kristallen vaas met o.a. florale afbeeldingen en geslepen ster op de bodem voorzien van een 835\000 zilveren bovenrand, Brimingham anno 1925 18x11 cm Cond:G
Zilveren dessertlepel, Hollands, 835/000. MT Helweg en Zn jl: O 1898 ca 66 gr 21 cm Cond G
Art Deco plated parfumflesje met floraal decor en emaille inleg. 6cm. Cond.: G
Diverse zilveren lepels en vorken, bestaande uit een petit-four schep, 2 roomlepels, 2 dessertlepelos, 2 dessertvorken, vleesvorkje , zuurvork, klontjestang, 2 theelepels en 12 zilver vergulde koffiel...
Zilveren- overlay dirigent Z1 gekeurd op stenen basement, H.: 25cm. Cond.: U
Kristallen flacon met zilveren kraag. Sierlijke peervormige flacon met ruit- en amandelslijpsel voorzien van brede zilveren 925/000 kraag, Engels London jl A 1916. Met kegelvormig geslepen kristallen ...
Loddereinflesje, van fraai geslepen kristal met zilveren, 835/000 dop en voet met bloemmotief. Iets gedeukt 12 cm Cond R-G
Kristallen sigarettenbeker met zilveren 835/000 randen voorzien van parelrand (kleinkeur), MT: JB3 (vermoedelijk J. Bunjes Amsterdam), 8,5x13x18cm. Cond.: U
Zilveren 835/000 sardineschepje met ajourgezaagde bak met fraaie vis en een opengewerkte florale steel. MT: H.Hooykaas-Schoonhoven ca. 1930, ca.8 gr. 8,5cm Cond:G
Oostenrijks zilveren (800/000) bestek bestaande uit 6 botermessen, 5 bijpassende vleesvorken en 2 lepels (beide voorzien van bewerking). Totaalgewicht (zonder messen) ca. 227gr. L.: 17cm.
Schuitvormige kristallen schaal met strak geslepen vlakken en zilveren beugel (835/000). Hoekig gevormd met gravure-bewerking, MT: Jacobus Held Amsterdam, JL: R 1851, 24x13x17cm. Cond.: G (gerestauree...
Drie ovale fotolijstjes bestaand euit een set van twee ovale zilveren fotolijstjes, 925/000, met dubbele filetrand, gemerkt: Lunt Sterling 1185 en hierbij een ander ovaal lijstje op bolpootjes, 9cm Co...
Hollands zilveren, 835/000, couvert bestaande uit een vork en lepel met getorste steel en een fraai gegraveerd eindstuk, MT: Arie Pluut Sr. Schoonhoven, JL: G 1891, ca. 71gr., L.: 16,5cm. Cond.: G
Zilveren schaal, 925/000, Jugendstil, in bloemvorm. Versierd met een getorste rand met daartussen typische Jugendstil ornamenten. De schaal is geplaatst op 3 floraal versierde pootjes. ø 18 cm H. 7 cm...
Fraai gecontourneerde open schep, zilver 835/000, Hollands met gegraveerde bewerking. MT: Jacob Hendrik Helweg, Amsterdam. JL: N 1872 ca. 62 gr., 22 cm.
Zilveren trancheercouvert, strakmodel, voorzien van monogramgravure. Voorzien van belastingteken voor vreemde werken. Cond R., 30-35 cm
Zilveren brandewijnkom met 2 opengewerkte grepen en florale motieven in bak en voet, 925/000, ca. 297gr., 26x11x8.5cm., Cond.:U
Unieke grote zilveren lepel met opengewerkte bak afbeeldend Michiel de Ruyter. bewerkte steel en beroond met met een zeilschip, 835/000, MT: onvindbaar, JL: R 1901, ca. 173gr. 30x8cm. (gerestaureerd) ...
Bijzonder loddereinflesje. Kristallen flesje met diverse slijpsels op voetje met een uiterst fraai zilveren dopje in de vorm van een schenkkannetje. 4x13 cm Cond G
Geslepen kristallen coupe 8x10cm op 835/000 zilveren voet met parelrand. MT: J.M.van Kempen en Zn Voorschoten omstreeks 1870.Cond:G
Zilveren 925/000 fotolijst met houten achterkant, afm. 9x13cm MT: Zilverstad-Schoonhoven anno 2001 Cond:G
Zilveren 925/000 fotolijst met fraaie omlijsting. 11x11cm Importkeur H.Hooykaas-Schoonhoven anno 2001
Twee Art Deco plated wijnkoelers ca. 1930 (1x W. Fischer Neoveda) 21-23cm. Cond.: G
Diverse zilver 835/000 bestaande uit: 2 lepels en 2 bijpassende vorken, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist, JL: Z 1934 en D 1938, gehamerd met gepolijst uiteinde, 1x servetband met vingerdoekband, geha...
Tafelbelletje, zilver 835/000, met fraai gevormde steel MT:.J.Schoof, Hoorn, 1925. 10x3,5cm ca. 31gr. Cond:G
Fraaie kristallen ronde schaal met waaierslijpsel en grote ster op de bodem. Aan de schaal zit een zilveren hengsel, 835/000, met parelrand, MT: C. Bos Amsterdam, JL: T 1929, 20xø26cm.
Zilveren 835\000 groentelepel met gecontourneerde steel fraai en scherp gegraveerd aan voor- en achterzijde. MT: J.W. Tarner, Amsterdam 1878. Cond:G ca. 83gr., 18 cm
Antiek loddereindoosje met diverse gegraveerde bewerkingen in horizontale banen (iets uit model en gedeukt), 835/000, MT: onleesbaar (Schoonhoven), JL: L 1845, 3x2,4x3,3cm., ca. 16gr. Cond.: R
Kavel met 2 servetkettingen en een duimlepel: 1x unieke servetketting (plated) met staven met bloembewerking als klem, 1x zilveren (835/000) servetketting met bewerkte klemmen met lengteschuif, 1x zil...
Mooie zilveren schaal, 925/000, Engels. Ovaal model met getorste bredere rand. Voorzien van kleinkeur en belastingteken. 33x20x6 cm ca 346 gr Cond R-G
Pillendoosje, zilver, 800/000 hartvormig Duits met romantische voorstelling. 44x44xd22 mm ca 29,85 gr Cond G
Kristallen beschuitbus met sterslijpsel en zilveren knop op kristallen onderschotel (kleine chip op dekselrand). Bus: 23xø11cm. Cond.: G
Zilveren 835/000 loddereindoosje met graveerwerk en opgelegd hartje, opgehoogd deksel en streepdecor. MT: G.van Ewijck, Schoonhoven, 1839. Ca. 24 gr., 4x3x2 cm Cond:G
Antieke vuurvergulde zilveren briefopener met emaille giljasch en nefriet mes. Aan beide zijden voorzien van lauwerkrans en een geluksolifant op de bovenkant. L. 26 cm., Cond.:U
Stel antieke geslepen 10-vlaks kristallen flacons voorzien van 835/000 zilveren deksels met fraai gegraveerd spiegelmonogram in florale rand. MT: JN Sheffield, 1888 en een bijbehorend loddereinflesje ...
Zes zilveren, 835/000, koffielepels met fraaie florale bewerking (12cm., ca. 112gr.) in kristallen handgeslepen glas Cond.: G
Mooie antieke Hollands zilveren schep met gravure bewerking van bloemen en rolperkament voorzien van geschulpte rand, 835/000, MT: Jan Boon Schoonhoven, JL: X 1882, ca. 76gr. 24x6cm. Cond.: U
Hollands zilveren bonbonschaal, ovaal model met geschulpte rand en parelbewerking. De schaal is fraai ajourgezaagd, 835/000, MT: CF Wever Schoonhoven, JL: T 1929, ca. 92gr.
Kavel met 21 zilveren (835/000) theelepels met diverse bloemmotieven, diverse meesters ca. 1900, ca. 163gr.
Zilveren flessenbak, 925/000 met filetranden en houten bodem. MT J.A.Campbell London
Acht Hollands zilveren theelepels met apostelen, 835/000, MT: Fa. M. Bijkamp en Co, ca. 91gr. L.: 10cm. Cond.: G
Twee zilveren miniaturen, 835/000. Een bakker met taart en een ijsman met kar. 2x2x3 cm en 3,5x2x3 cm ca 25 gr MT Niekerk Schoonhoven, Amsterdam
Twee zilveren miniaturen, 835/000, kinderen op wip wap en kind op schommel. MT o.a.Hooijkaas Schoonhoven. ca 48 gr 6,5x3x4 cm 3x4x6 cm
Zilveren hondewagen, 835/000. MT Niekerk Schoonhoven 4x2,5x2,5 cm