Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren visschep
Startprijs 190 EUR

Fraaie grote 835\000 zilveren visschep voorzien van een gegraveerde ajourgezaagde bak met afbeelding van een karper en steel met parelrand. Nederlands gekeurd anno 1883. 24 gram 15cm

Inktstel, zilv. dopjes
Startprijs 180 EUR

Antiek Biedermeier Hollands inktstel met kristallen flacons en thermometer, voorzien van zilveren, 835/000, voet en twee zilveren dopsluitingen, op zwart basement met 3 ivoren voetjes. 2e helft 1800. ...

5 Hollandse vorken
Startprijs 175 EUR

Vijf Hollandse vorken met diverse Hollandse voorstellingen (o.a. molen, vrouw met jurk, etc.) 14-22cm., MT o.a: Bijkamp en Co Steenwijk, A.A.J. van Spaandonk, Zaanse zilverfabriek, JL o.a.: P - M 1925...

Ruitgeslepen dienschaal
Startprijs 175 EUR

Fraaie kristallen ronde schaal met waaierslijpsel en grote ster op de bodem. Aan de schaal zit een zilveren hengsel, 835/000, met parelrand, MT: C. Bos Amsterdam, JL: T 1929, 20xø26cm.

Zilveren dekseldoos
Startprijs 175 EUR

Bijzondere zilveren dekseldoos, Malaysia. Gedenkdoos met florale versiering en zilveren schilden van de diverse regionen. Voorzien van gravure: With best compliments from deputy prime minister of Mal...

Miniatuur servies
Startprijs 175 EUR

Zilveren miniatuurset van een koffieservies (835/000) bestaande uit een koffiekan, suikerpot en melkkan. Rijkelijk versierd en voorzien van portretten, 8x5cm., ca. 104gr. Cond: U

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 170 EUR

Zilveren 835\000 tabaksdoos, geheel geribbeld en op 4 pootjes Mr. Adrianus Kooiman-Schoonhoven 1823, ca 183 gram 12,5x7,3cm

Zilveren pepermuntdoosje
Startprijs 160 EUR

Bijzonder antiek vierkant 835\000 zilveren pepermuntdoosje met gecontourneerde rand opgehoogd deksel met porseleinen tegeltje met afbeelding van kinderen. Nederlands gekeurd onduidelijk meesterteken a...

Zilveren slatang
Startprijs 160 EUR

Antieke biedermeier zilveren 835/000 slatang met gecontourneerde steel en scherpe graveringen. MT J.M. van Kempen, Utrecht 1852 ca 120 gr ca 29 cm. Gerestaureerd.

Zilveren loddereindoosje
Startprijs 150 EUR

Bijzonder zilveren 835/000 loddereindoosje in de vorm van een snavelkan met drijfwerk, deksel met duimgreep en voet met klepje voorzien van oude belastingkeuren en onduidelijke merken. Cond:G 30 gram ...

Zilveren lepeldoos
Startprijs 150 EUR

Fraaie zilveren filigrain lepeldoos op 4 pootjes voorzien van florale en ruitmotieven, ca. 100 gr., 3,5x11x7cm.

Zilveren gelegenheidslepel
Startprijs 150 EUR

Uit een stuk gesmeed 18e eeuws zilveren gelegenheidslepel met accoladevormige steel en gegraveerde rattenstaart, tevens naamsvermelding achterzijde steel, vermoedelijk Duits, onbekend meesterteken, 17...

2 Delen Haags lofje
Startprijs 150 EUR

Twee Hollands zilveren, 835/000, lepels, model Haags Lofje: 1x groentelepel, MT: Koninklijke zilverfabriek Begeer NV, JL: V 1930, 8x26cm. en 1x sauslepel, MT: Fa. A.J. Driessen Utrecht, JL: Y 1933, 6x...

Zilveren coupe
Startprijs 150 EUR

Antieke 835\000 zilveren coupe met gedreven florale afbeeldingen op ronde voet en staande op houten basement met drie pootjes. Mr G.Grevink Amsterdam 1852, 10x13cm Cond:G

Zilveren wandbord
Startprijs 150 EUR

Zilveren wandbord, 835/000, Hollands, met in het midden een voorstelling van een feestende figuren en in de rand twee Hollandse stadsgezichten. De rand is verder versierd met bloemen en vogels. ø 21 c...

Zilveren opdienlepel
Resultaat: 390 EUR

Fraaie zilveren grote opdienlepel, zogenoemde brijlepel, Haags lofje, 39 cm ca 171 gr. Voorzien van belastingteken voor vreemde werken (1814-1893) Cond G

3-Armige kandelaar
Startprijs 150 EUR

Fraaie 3 armige kandelaar, zilver 835/000, hoog model voorzien van gelobd floraal motief. 26x15x30 cm Cond G

Hoge poederdoos
Startprijs 140 EUR

Prachtig rond doosje, Hollands zilver 835/000, met parelrand en monogram. MT: Rutgers NV (gebroeders) 's Gravenhage, JL: V 1930, 8x4cm., ca. 139gr. Cond.: G

2 Zilveren sauslepels
Startprijs 130 EUR

Stel zilveren 835/000 sauslepels met gecontourneerde bak en steel met fraaie biedermeijer gravering en voorzien van exportkeur. Mr J.vd Ree Schoonhoven anno 1858. 109 gram 17 cm Cond:G

Zilveren loddereindoosje
Startprijs 130 EUR

Zilveren 835/000 loddereindoosje met graveerwerk en opgelegd hartje, opgehoogd deksel en streepdecor. MT: G.van Ewijck, Schoonhoven, 1839. Ca. 24 gr., 4x3x2 cm Cond:G

3 Laden commode
Startprijs 125 EUR

Filigrain zilveren, 835/000, commode met 3 uitschuifbare lades, bezet met granaatjes. 5x3x4cm, ca 108 gr. Cond U

Kristallen schaal
Startprijs 125 EUR

Kristallen plateau met fraaie zilveren (835/000) voet. Plateau met geschulpte rand (iets opstaand) met ovaal slijpsel bevestigd op een royale zilveren Art Nouveau voet met 4 florale pootjes. Voorzien ...

Zilveren flessenbak
Startprijs 120 EUR

Zilveren flessenbak, 925/000 met filetranden en houten bodem. MT J.A.Campbell London

Zilveren ovale schaal
Resultaat: 130 EUR

Mooie zilveren schaal, 925/000, Engels. Ovaal model met getorste bredere rand. Voorzien van kleinkeur en belastingteken. 33x20x6 cm ca 346 gr Cond R-G