Twee Engelse flacons met sterling zilveren doppen en kraag 925/000, 11x9cm. Van de hoogste is het scharnier defect.
Twaalf zilveren strakke theelepels met penseelmotief aan de steel, 835/000, MT: Koninklijke van Kempen en begeer (1961-heden), ca. 150gr. L.: 11cm. Cond.: U
Zilveren botermes en 2 vorken, model puntfilet, 835/000, MT: Gerritsen en Van Kempen Zeist, ca. 73gr., 14-16cm. Cond.: U
Stel 800/000 Djokja kaasduimen met fraaie afbeeldingen ca 2,5cm ca 12gr. Cond:G
Kavel zilver bestaande uit: tafelnummers (mist 1), 3 servetbanden, vingerdoekring, en een kandelaar (iets gedeukt) Cond.: R-G
Kavel zilveren lepeltjes bestaande uit 8 theelepels en een suikerschep, diverse gehaltes, ca. 69gr. Cond.: G
Zilveren miniatuur, vrouw bij put, 835/000. MT: Niekerk Schoonhoven. 5.5x3.2x3.5 cm ca 22 gr
Twaalf vorken met zilveren (835/000) heft en geschulpte randen, vermoedelijk Duits, L.: 16cm. Cond.: G
Kavel met 3 delen zilver: 1x Hollands zilveren roomlepel in Biedermeier stijl, versierd met bol en voorzien van een haakje (gerepareerd), 835/000, JL: F 1890. 1x roomlepel, strak model, met gravure en...
Zilveren 8356000 cakevork steel met vlambekroning (als nieuw) MT:Kon. Gerritsen en van Kempen-Zeist anno 1954. ca 30 gram, 20 cm Cond:G
Kavel met diverse Hollands zilveren lepels bestaande uit o.a: 1x paplepel met "de gouden koets", 2x suikerscheppen en 6x theelepels (835/000 en 1x 800/000), MT: o.a. Niekerk Schoonhoven, ca. 119gr. L....
Kavel zilver bestaande uit o.a: 1x vierkante gehamerde asbak, 1x briefopener, 1x bolle sigarettenkoker en 1x bewerkte ronde poederdoos, diverse gehaltes zilver, MT: Gebr. T en J Huisman Schoonhoven, J...
Kristallen engelse strooier met zilveren 925/000 schroefdop, over de lengte gefacetteerd, 11cm. Cond.: G
Antiek zilveren 835/000 tondeldoosje, zogenaamd heupmodel met streepdecor voorzien van een draagoog en een gegraveerd spiegel monogram Birmingham anno 1912. ca. 20 gram 5x3,5x1cm Cond:G
Kavel zilver bestaande uit: 1x tas met beugel 935/000 van Arken en Co, 1x suikerschep 835/000 met voorstelling in de bak en vrouw met juk op de steel, Fa. B.W. van Elderik Zutphen en 1x lepel met voor...
Zilveren 835/000 theeschep, bak met afbeelding van o.a. watermolen en de steel bekroond met een molen met draaiende wieken. MT. Zilverfabriek Voorschoten ca 1930. Cond:G ca 24 gr. 8cm
Zilveren 835/000 miniatuur kolenkit met draaghengsel en een handgreep. Nederlands gekeurd. ca 18 gram 2,5x6 cm Cond:G
Zilveren 835/000 miniatuur opvouwbare strandstoel, verstelbaar in diverse standen, Nederlands gekeurd. Cond:G ca 22 gram 8cm
Zilveren 835/000 miniatuur papegaaienkooi met vogel in standaard op 4 poten en bekroond met vogel. Nederlands gekeurd, oogje kooi kapot. Cond:G ca 30 gram en 13 cm
Zilveren 925/000 sigarenknipper met onedele knipper gemerkt Donatus Solingen. Cond:G 6cm
Zilveren tafelgerei: 3x koffielepels met bloemmotief, 1x ronde servetband met bewerkte randen en monogram gravure, 1x klontjestang met parelrand, 1x opdienlepel met zwart en een klontjestang met bloem...
Duits zilveren zakmesje, Jugendstil, gemerkt Haniel&Tueg. Machinen Fabrik Düsseldorf , voorzien van fraaie afbeeldingen met tekst. Cond:G 7,5x2cm
Negen Hollands zilveren theelepels met getorste steel, bekroon met een eikel. MT: C.J. Bruinings Joure 1849-1902, ca. 52gr., L.: 11cm.
Zilveren 925/000 fotolijst met houten achterkant, afm. 9x13cm MT: Zilverstad-Schoonhoven anno 2001 Cond:G