Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Flacons met zilver
Startprijs 30 EUR

Twee Engelse flacons met sterling zilveren doppen en kraag 925/000, 11x9cm. Van de hoogste is het scharnier defect.

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 40 EUR

Twaalf zilveren strakke theelepels met penseelmotief aan de steel, 835/000, MT: Koninklijke van Kempen en begeer (1961-heden), ca. 150gr. L.: 11cm. Cond.: U

Zilv. botermes + 2 vorken
Resultaat: 35 EUR

Zilveren botermes en 2 vorken, model puntfilet, 835/000, MT: Gerritsen en Van Kempen Zeist, ca. 73gr., 14-16cm. Cond.: U

2 Zilveren kaasduimen
Startprijs 30 EUR

Stel 800/000 Djokja kaasduimen met fraaie afbeeldingen ca 2,5cm ca 12gr. Cond:G

Kavel diversen
Resultaat: 30 EUR

Kavel zilver bestaande uit: tafelnummers (mist 1), 3 servetbanden, vingerdoekring, en een kandelaar (iets gedeukt) Cond.: R-G

Zilveren lepels
Startprijs 30 EUR

Kavel zilveren lepeltjes bestaande uit 8 theelepels en een suikerschep, diverse gehaltes, ca. 69gr. Cond.: G

Miniatuur vrouw bij put
Resultaat: 40 EUR

Zilveren miniatuur, vrouw bij put, 835/000. MT: Niekerk Schoonhoven. 5.5x3.2x3.5 cm ca 22 gr

12 Vorkjes, zilv. heft
Resultaat: 30 EUR

Twaalf vorken met zilveren (835/000) heft en geschulpte randen, vermoedelijk Duits, L.: 16cm. Cond.: G

2 Lepels + theezeef
Resultaat: 35 EUR

Kavel met 3 delen zilver: 1x Hollands zilveren roomlepel in Biedermeier stijl, versierd met bol en voorzien van een haakje (gerepareerd), 835/000, JL: F 1890. 1x roomlepel, strak model, met gravure en...

Zilveren cakevork
Startprijs 30 EUR

Zilveren 8356000 cakevork steel met vlambekroning (als nieuw) MT:Kon. Gerritsen en van Kempen-Zeist anno 1954. ca 30 gram, 20 cm Cond:G

9 Hollands zilveren lepels
Resultaat: 30 EUR

Kavel met diverse Hollands zilveren lepels bestaande uit o.a: 1x paplepel met "de gouden koets", 2x suikerscheppen en 6x theelepels (835/000 en 1x 800/000), MT: o.a. Niekerk Schoonhoven, ca. 119gr. L....

Divers zilver
Resultaat: 30 EUR

Kavel zilver bestaande uit o.a: 1x vierkante gehamerde asbak, 1x briefopener, 1x bolle sigarettenkoker en 1x bewerkte ronde poederdoos, diverse gehaltes zilver, MT: Gebr. T en J Huisman Schoonhoven, J...

Strooier, zilv. dop
Startprijs 30 EUR

Kristallen engelse strooier met zilveren 925/000 schroefdop, over de lengte gefacetteerd, 11cm. Cond.: G

Zilveren tondeldoosje
Resultaat: 30 EUR

Antiek zilveren 835/000 tondeldoosje, zogenaamd heupmodel met streepdecor voorzien van een draagoog en een gegraveerd spiegel monogram Birmingham anno 1912. ca. 20 gram 5x3,5x1cm Cond:G

Kavel zilver
Resultaat: 45 EUR

Kavel zilver bestaande uit: 1x tas met beugel 935/000 van Arken en Co, 1x suikerschep 835/000 met voorstelling in de bak en vrouw met juk op de steel, Fa. B.W. van Elderik Zutphen en 1x lepel met voor...

Zilveren theeschep
Resultaat: 30 EUR

Zilveren 835/000 theeschep, bak met afbeelding van o.a. watermolen en de steel bekroond met een molen met draaiende wieken. MT. Zilverfabriek Voorschoten ca 1930. Cond:G ca 24 gr. 8cm

Miniatuur kolenkit
Startprijs 30 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur kolenkit met draaghengsel en een handgreep. Nederlands gekeurd. ca 18 gram 2,5x6 cm Cond:G

Miniatuur strandstoel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur opvouwbare strandstoel, verstelbaar in diverse standen, Nederlands gekeurd. Cond:G ca 22 gram 8cm

Miniatuur papegaai-kooi
Startprijs 30 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur papegaaienkooi met vogel in standaard op 4 poten en bekroond met vogel. Nederlands gekeurd, oogje kooi kapot. Cond:G ca 30 gram en 13 cm

Zilveren sigarenknipper
Startprijs 30 EUR

Zilveren 925/000 sigarenknipper met onedele knipper gemerkt Donatus Solingen. Cond:G 6cm

Kavel zilver
Resultaat: 30 EUR

Zilveren tafelgerei: 3x koffielepels met bloemmotief, 1x ronde servetband met bewerkte randen en monogram gravure, 1x klontjestang met parelrand, 1x opdienlepel met zwart en een klontjestang met bloem...

Zilveren zakmesje
Resultaat: 50 EUR

Duits zilveren zakmesje, Jugendstil, gemerkt Haniel&Tueg. Machinen Fabrik Düsseldorf , voorzien van fraaie afbeeldingen met tekst. Cond:G 7,5x2cm

9 zilveren lepeltjes
Resultaat: 35 EUR

Negen Hollands zilveren theelepels met getorste steel, bekroon met een eikel. MT: C.J. Bruinings Joure 1849-1902, ca. 52gr., L.: 11cm.

Zilveren fotolijst
Resultaat: 50 EUR

Zilveren 925/000 fotolijst met houten achterkant, afm. 9x13cm MT: Zilverstad-Schoonhoven anno 2001 Cond:G