Antiek Hollands zilveren tabaksdoos 835/000, I=1868, 14x7,5x2,5cm. 152gr.
Antiek Hollands zilveren pillendoosje 30gr, sluit perfect, ca 5.2cmø
Antiek Engels zilveren eierrekje 161gr op wieltjes, erg bijzonder. ca 6hx11.5x10cm
Zilveren roomstelletje met kannetje 8xØ5cm., suikerpot 5xØ9cm samen 139 gr alles staan op ovaal vormig verzilverd tablet.
Zilveren snavelkan 925/000, ca. 1910 gemerkt: Walker & Hall, H.:19cm. 340gr.
Zilveren mosterdpothoudertje 124gr. Engels 1918, 8hx8,8x6cm.
Zilveren pepermuntdoosje, Hollands 833/000 ca. 1859, 5x5cm. 26gr.
Zilveren brandewijnkom 925/000, naar antiek model gemaakt, 26x11x8,5cm., 298gr.
Antiek Hollands zilveren knottenkistje 100gr met romantische voorstellingen.H. 5x8x5 cm.
Zilveren visitekaartendoosje 925/000, mooie moderne strakke doos. 9,5x6cm.
Antiek zilveren karafhouder 312gr met originele Boheems kristallen karaffen,(blauw) puntgaaf. Frankrijk ca 27hx21x10cm
4-Delig verzilverde toiletset 50-er jaren gemerkt GERO, mooi gedecoreerd met bloemen, haarborstel (22x7,5cm), kledingborstel (18x5cm), kam (19cm.), Cond.: G
Zilveren brillenkokertje met gegraveerde rand met monogram E.S.M. en een gouden knijpbril 12x5cm.
Antiek zilveren pijpenwroeter 8gr met paard gedecoreerd, Hollands, 9cm
Zilveren doosje met bovenkant kokosnoot en gegraveerd, Holl. gekeurd. ø4.5cm
Zilveren soeplepel (11cm.) en suikerlepel (12cm.). Compleet gegraveerd, 37gr.