Set van drie zilveren strooiers bestaande uit: 2x Engelse strooier (925/000) met florale bewerking en getorste pijnappel (1 ontbreekt) 8x3cm. en 1x gewalste strooier met motief, kegelvormig 800/000, 5...
Hollands zilveren taartschep en cakeprikker met driemaster bekroond en bewerkt met Oud-Hollandse voorstellingen. Taartschep: 835/000, Jaarletter: W: 1931, MT.: Zaanlandse zilversmeden, HaarlemCakeprik...
Zilveren (835/000) natfruitschep met fraaie bak, voorzien van Oud Hollandse voorstelling, MT: Schoorl Zilver NV Amsterdam/Loenen anno 1961, ca. 76gr., L.: 21,5cm.
Zilveren houder met 6 olijf/zuurprikkers, versierd met roosmotieven, MT: F.W.H. Chavanu Eindhoven, ca. 60gr. 6x10,5cm.
Porseleinen parfumflesje met zilveren behuizing en onedel stopje, flesje voorzien van rozenbeschildering Cond.: G
Antiek loddereindoosje met diverse gegraveerde bewerkingen in horizontale banen (iets uit model en gedeukt), 835/000, MT: onleesbaar (Schoonhoven), JL: L 1845, 3x2,4x3,3cm., ca. 16gr. Cond.: R
Fraai zilveren filigrain lepeldoos op 4 pootjes voorzien van florale en ruitmotieven, ca. 100gr., 3,5x11x7cm.
Antieke bijbel met zilveren slot, 835/000, MT: Andries Jacob Nobel Schoonhoven, JL: G 1891. Slot in goede staat en bijbel in redelijke staat.
Vier maliënkolder beursjes: 1x Hollands 835/000 Jaarletter: T: 1878, 2x 800/000 en 1x plated. Zilvergewicht ca. 113gr.. Beugelbreedte 5-7cm., Cond.: G
Diverse lepels en vorken (835/000) bestaande uit: 6x theelepels, dessertlepel en -vork, tafelvork Princes, dessertcouvert en tafelcouvert haags lofje, MT: o.a: van Kempen, totaal ca. 373gr. Cond.: R
Bijzonder Jugendstil zilveren dienblad met geschulpte rand en in de hoeken fraaie bloembewerkingen, geheel staand op 4 floraal versierde pootjes, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Znn Voorschoten, JL: o...
Twee roomlepels: 1x strakke zilveren roomlepel met strakke ronde steel met gewikkeld draadzilver, MT: J. Piephuis-Schutten (kleinkeur) 15x3,4cm. en 1x Duitse roomlepel, hoekig model met bewerkte steel...
Ovale zilveren tabaksdoos met rondom floraal drijfwerk 3,5x8x7cm.
Bijzondere Nederlandse tafelset van bewerkt kristal met zilveren doppen in een schuitvorm, bevat zout- en peperstrooiers, mosterdpotje met lepel, olie- en azijnkarafjes, kleinkeur, 246x14cm. (minimale...
Twee flacons met zilveren montuur in bloemmotief Engeland, 925/000, 7-8cm. Cond.: G
Fraai geslepen taartplateau voorzien van zilveren voet (gevulde voet) met brede getorste rand, 925/000, 29x12cm. Cond.: R-G
Antieke zilveren eilepel met fraaie ovale bak en steel met parelrand, MT: C.J. begeer Utrecht anno 1889, 835/000, ca. 38gr. 17x4cm.
Unieke grote zilveren lepel met opengewerkte bak afbeeldend Michiel de Ruyter. bewerkte steel en beroond met met een zeilschip, 835/000, MT: onvindbaar, JL: R 1901, ca. 173gr. 30x8cm. (gerestaureerd) ...
Sterling zilveren jat aan jasseronketting aan beide zijden met bloemmotieven bewerkt, 925/000, ca. 87gr., L.: 27cm. Cond.: G
Kavel divers zilver: 1x Zilveren kinderbeker met handgegraveerde bloemversiering 800/000, ca. 49gr. 7xø5cm. Cond.: U, 1x Hollands zilveren suikertang met leeuwenklauwen, 2e gehalte grootkeur 835/000, ...
Drie zilveren miniaturen 835/000: 1x plaat met vrouw, kind en wieg 4x4x2cm., 1x steigerend paard, MT: Zaandlandse zilversmederij 3x4,5cm. en 1x ruiter te paard over hindernis, JL: V: 1990, MT: Niekerk...
Twee antieke Hollands zilveren dienlepels met gegraveerde en gecontourneerde steel, 835/000, Grootkeur, Jaarletter: Y: 1883, MT.: J.M.van Kempen, Voorschoten, samen ca. 90gr., L. 19cm., Cond.:U
Kavel met 3 delen zilver bestaande uit: 1x ovaal Engels bakje met geschulpte rand op sierlijke pootjes 925/000, 7x5cm., 1x rond bakje voorzien van gravure-bewerking op zwaardpootjes ø4,5cm. en 1x scha...
Mooie antieke Hollands zilveren schep met gravure bewerking van bloemen en rolperkament voorzien van geschulpte rand, 835/000, MT: Jan Boon Schoonhoven, JL: X 1882, ca. 76gr. 24x6cm. Cond.: U
Engelse veterhaak met bijbehorende schoenlepel met sterling zilveren heften, rijkelijk bewerkt 925/000, L.: 17cm.
Set met 10 theelepels, 1 suikerschep en 1 suikerlepel met fraai bewerking aan de steel en versierd met een kroon, ca. 151gr. L.: 11cm.
Twee zilveren vleesvorken met fraai bewerkte randen in de heften, 835/000, "V" gestempeld (belastingteken voor ingevoerde zilv. werken), 19x1,8cm. Cond.: G
Twaalf zilveren lepeltjes in cassette met getorste steel met schild voorzien van gravure, MT: J.A.A. Gerritsen Amsterdam/Zeist (1906/1919), ca. 82gr. Cond.: G
Hollands zilveren geboortelepel bekroond met melkmeisje en gegraveerde steel. De bak is voorzien van uitgebreide tekstgravure, 835/000 grootkeur, MT: Feenstra Sneek ca. 1850, ca. 50gr. L.: 22cm. Cond....
Kavel zilver: 1x zilveren pillendoosje, Z2 gekeurd (835/000) en 1x sterling zilveren strooier met glazen inzet, 925/000, zilvergewicht ca. 17gr. Cond.: G
Sierlijke zilveren tasbeugel (833/000) met tasje en jasseronketting. De beugel heeft een fraaie bewerking met engelen en een getorste rand, MT: Fam. Bijkamp en Co Steenwijk, jaarletter E: 1914, 13x20c...
Zilveren (835/000) Empire breinaaldenkoker, geheel geribd. Hartvormig met schuifdop ca. 1820 (Zie Nederlands klein zilver afbeelding 375, blz. 134 3e druk), 25cm.
Zilveren handbril en notenkraker: 1x fraaie zilveren handbril uitklapbaar met blokjes bewerkt handvat en met groot hangeroog, V gestempeld (belastingteken voor ingevoerde zilverwerken) 16x4cm. en 1x ...
Lot zilveren sieraden, 835/000 bestaande uit een staafbroche met licht blauwe steen, lengte 60mm, een fijn ankercollier met hanger met ronde licht blauwe steen, ø 12 mm en een biedermeier armband met ...
Zwavelstokjes-houder met Hollands zilveren hengsel, deksel en pootjes. Voorzien van jachttafereel 11xø7cm. Cond.: R
Parelmoer blaker met zilver vergulde handvaten, kandelaar en zilveren dover (835/000), MT: Wed Elize Hanry de Haas Amsterdam, JL: T 1853, 12x8cm. (gelijmd) Cond.: R-G
Zilveren botermes en 2 vorken, model puntfilet, 835/000, MT: Gerritsen en Van Kempen Zeist, ca. 73gr., 14-16cm. Cond.: U
Oude zilveren staaf-rammelaar met fluitje en hangeroog. Fraai model versierd met florale bewerking en parelrand (diverse gebruiksporen), ca. 42gr., 15x5cm. Cond.: R-G
Antiek zilveren loddereindoosje met hartvormig monogram-schild en diverse bandmotieven, 835/000, MT: onduidelijk, ca. 17gr. 3x3,5x2,5cm. Cond.: G
Hollands zilveren natfruitschep met bloem op de steel en Art Deco zaagwerk in de bak, 835/000, MT: Schoonhovense zilverfabriek H. Hooykaas C.V. Schoonhoven, JL: T 1929, ca. 19gr., L.: 13cm. Cond.: G-U
Royale kristallen schaal met geschulpte omranding en zilveren (835/000) beugel voorzien van Biedermeier decor, MT: vermoedelijk P van Harderwijk, H.J. van Harderwijk Utrecht, JL: F 1865, 18x13cm. Cond...
Kavel met 3 zilveren sauslepels 835/000: 1x room/jamlepel, model puntfilet 15cm., 1x sauslepel met parelrand, MT: van Kempen en Zonen Voorschoten, JL: Y 1908, L.: 17cm. en 1x sauslepel met dubbele fil...
Elf Hollands zilveren taartvorkjes met getordeerde steel en gravering, en een suikerschep 835/000, 1e helft 20e eeuw, MT.: K.van den Meulen, Joure. Totaal gewicht ca. 130 gr., Vorklengte ca. 12cm., Co...
Set zilveren lepeltjes en vorkjes (835/000) bestaande uit 4 theelepels met zuilbewerking en 6 taartvorkjes met zogenoemde bokkenpoot, ca. 113gr.
Zes Hollands zilveren gebaksvorkjes met bewerkte steel met kroon (kleinkeur), ca. 69gr. L.: 11cm.
Djokja zilveren schaaltje, met florale motieven bewerkte rand, 800/000, ca. 110gr., ø 14cm., Cond.:G
Amandelgeslepen boterstolp met zilveren knop, ca. 1860 (minimale chip) 15xø17cm. Cond.: G