Kristallen sigarettenbeker met zilveren randen voorzien van parelrand (kleinkeur), MT: JB3 (vermoedelijk J. Bunjes Amsterdam, 8,5x13x18cm. Cond.: U
Reismes 18e eeuw met zilveren heft voorzien van diverse florale versieringen met mensen. Kopse kant met bloem en origineel stalen lemmet, gemerkt Schagen ca. 1770, 15cm.
Zilveren ajourgezaagd en handgegraveerd natfruitcouvert, 800/000, ca. 65gr. L.: 16cm. Cond.: U
Antieke Duitse Boheemse gelobde sauskom met 2 oren en 2 schenktuiten, gemonteerd op onderschotel 19e eeuw, 2e gehalte (13 Lot), MT: onbekend, ca. 384gr., 21x1413cm. Cond.: G