Divers zilver: theezeef, suikerschep, theelepel en mosterdschepje, ca. 59gr. (samen) Cond.: G
Kavel divers oud/antiek plated, messing en tin o.a: lepels, vaasje, vorkjes etc. 4,5-15cm. Cond.: R-G
Twee Hollands zilveren vleesvorken, model puntfilet, 835/000, MT: Gerritsen en van kempen (1926 - 1961), ca. 57gr., 15,5cm.
Drie flacons met zilver o.a: 1x Engels kristallen parfumflacon met zilveren kraag en 1x kristallen potje met 925/000 zilveren dopje 5-11,5cm. Cond.: G
Geslepen kristallen glas met diamant- en amandelslijpsel voorzien van zilveren (835/000) voet met parelrand. Toegeschreven aan Mr. J.F. Beukers - Edam/Haarlem 1891 - 1892, 13xø6cm.
Twee delen zilver: 1x fraaie Delfts blauwe voorraadbus met zilveren deksel voorzien van "J" (belastingteken voor ongewaarborgde Nederlandse zilverwerken) 11x8cm. en 1x zilveren roomlepel met filetrand...
Plated eierhouder-set ca. 1900 bestaande uit: houder, 6 eierdoppen en 6 lepels 21x21x15cm. Cond.: G
Twee glazen, een groot wijnglas met bewerkte verzilverde voet met parelrand en guirlande slijpsel in het glas, 8x15 cm, en een klein glas met zilveren voet in art deco stijl. 6x10 cm
Twee delen Hollands zilver: 1x zilveren suikerschep met florale gravure en deels getorste steel, 835/000, MT: Anthonie en Jacobuc Johannes Driesen, kleinkeur Schoonhoven ca. 1900, H.: 12cm. en 1x room...
Tracheercouvert (37cm.) en broodmes (31cm.), Nederlandse keuren met zilveren heften. Trancheercouvert is met de hand gegraveerd 835/000 Cond.: G
Twee delen zilver: 1x zilveren theezeef met Hollandse afbeelding 835/000, MT: Zaandlandse zilverensmederij Amsterdan, jaarletter X: 1957, 13x7cm. en 1x ovaal zilveren asbak met florale rand en engelen...
Kavel van 15 zilveren borrellepeltjes: 5x Nederlandse lepels met opengewerkte steel 835/000, 10x lepeltjes met verschillende versiersels (o.a: ezel, schildpad, ananas, palmboom e.d.) 900/000, 8cm. Tot...
Twee zilveren cakevorken 800/000: 1x cakevork voorzien van fraai gravure met lauwerkrans, MT: P. van Heumen Schoonhoven, jaarletter Q: 1926 (18cm.) en 1x vork met fruitbewerking (scheurtje in de steel...
Vier zilveren lepels: 2x Duitse koffielepels 800/000 met gravure "Düsseldorf" van een echtpaar en florale bewerking, 1x Hollandse theelepel 835/000 met een apostel, MT: J.P. Niekerk Schoonhoven en 1x ...
Vijf delen oud plated 20e eeuw: 2x kaarskandelaar, 1x sigarendoos, 1x lepeldoos en 1x aansteker 8-18cm. Cond.: G
Kavel van 5 zilveren lepels: 3x Hollands zilveren suikerscheppen 835/000, 1x Hollands zilveren zuurlepeltje met florale bewerking en 1x Frans lepeltje met de Arc d'Triomphe (2 lepels behoeven reparati...
Oude Delfts blauwe bonbonschaal ca. 1930 met zilveren hengsel in goede staat 15xø17cm.
Knijpschaar met veermechaniek en zilveren heften plus Hollands zilveren suikerschep. Knijpschaar gemaakt in Voorschoten ca. 1e helft 1900, suikerschep 835/000, begin 1900 MT.: Johannes Gerritsen, Amst...
Twee asbakjes: 1x Hollands zilveren asbakje 835/000, MT: J.H.W. Visser Steenwijk en 1x glazen asbakje met zilveren rand Z2 gekeurd 835/000. Zilvergewicht ca. 27gr. ø7,5cm. Cond.: U
Geribbelde taps toelopende kristallen bloemenvaas voorzien van een zilveren (800/000) bovenrand, 19xø5,5cm.
Etui met zilveren tafelcijfers (compleet) 835/000, Cond.: G
Fraaie zilveren bowllepel met lange getorste steel en Biedermeier bewerking. De bak is voorzien van een tuit, 835/000, MT: AC Kooiman Schoonhoven, JL: K 1894, ca. 52gr., 27x6cm.