Groot kavel oud/antiek plated in koffer o.a: manden, schalen, bestek, vaasjes etc. 20x33x55cm. Cond.: G
Ovale zilveren fotolijst met gladde rand, 800/000, 11,5x15,5cm.
Groot kavel divers oud/antiek plated o.a: bestekcassette WMF ca. 1930, prachtige opdienlepels, bestek etc. etc. 8-30cm. Cond.: G
Zilveren zuurprikker met afschuif-constructie, 800/000, ca. 28gr. L.: 15cm.
Drie Hollands zilveren vaasjes waarvan de grootste met jaarletter X: 1932, MT: van Kempen. Allen 835/000, H.: 12cm. , 14cm. en 15cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren ajourgezaagde lepel met Hollandse afbeelding in bak 835/000, MT: Marinus Lambertus Gezel Utrecht begin 1900 ca. 63gr. L.: 15cm. Cond.: G
Drie Hollands zilveren miniaturen van diverse meesters: 1x harmonikaspeler, 1x trommelspeler en 1x serveerster 835/000, samen ca. 25gr. Cond.: U
Zilveren miniatuur van een visser met pijp in de mond in roeiboot, MT: Niekerk Schoonhoven ca. 1975, 835/000, ca. 20gr. 5x2cm.
Groot kavel divers plated o.a: divers WMF bestek, diverse tangen, vorken, dekseldoosje, kaarsendover, miniatuur bierpul, theezeef etc. Cond.: G
Drie delen zilver: 1x Hollands zilveren theelepel (10cm.) 835/000, MT: Schijfsma Sneek begin 1900, 1x vorkje 835/000, MT: van Kempen Voorschoten en 1x poederdoos bewerkt met bloemmotieven Cond.: R
Bewerkte flesopener ca. 1930 met zilveren heft 800/000, L.14cm. Cond.: G
Fraaie vergulde face-a-main met diverse versieringen 12x4,5cm.
Antieke zilveren brillenkoker met fraaie gedreven bewerkingen aan zilveren draagketting, 835/000, Brimingham anno 1899, ca. 56gr. 15,5x4x1,5cm.
Zilveren morellen schepje met gemerkte anemoonsteel en opengewerkte bloembak, MT: fa. Moerkerk & Co Haarlem ca. 1930, 835/000, ca. 14gr. L.: 11cm.
Geslepen en gematteerde kristallen vink op ronde zilveren (835/000) voet met inscriptie "N.v.P.E.L.H. 13-3-1883", ø7,5cm.
Bijzondere alpaca zuiglepel met fraai bewerkingen en vergulde ringen en mondstuk, gemerkt BANO 18K, L.: 18,5cm.
Twee zilveren suikertangen,800/000 ( waarschijnlijk Frankrijk) 19/20e eeuw,1x met opengewerkt floraal decor 11,5-16.5cm. Cond.: R-G Samen ca. 110gr.