Fraaie 8-kantige zilveren (835/000) kandelaar op grote octagonale voet, gemerkt Wilkens 7680, 26x14,5cm.
Antiek Hollands zilveren visschep met ivoren heft, 835/000 grootkeur, jaarletter E: 1864, MT: J.H. Schouten Amsterdam, 26cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren breischede (waarschijnlijk Groningen) en zilveren naaldenkoker met slangmotief en schroefdop. Samen ca. 40gr. 11-15cm. Cond.: G
Hollands zilveren bruidegomspijpje met zeilschip versierd, 835/000, L.: 10cm. Cond.: G
Tasbeugel, zilver 835/000, Nederlands met florale bewerking met diverse kopjes. Jaarletter: K 1920 Den Haag Tasbeugel met grote geborduurde buidel met violen. 16x9 cm
Zilveren suikerschuit, gegraveerd model, met bijpassend suikerschep. 835/000. ca 186 gr. m. Koninklijke van Kempen
Rechthoekig zilveren bakje met geschulpte rand en gedreven blad- en vogelmotieven in de bodem, 925/000, ca. 160gr. 23,5x11cm. Cond.: U
Hollandse schaar met zilveren grepen, ketting en rokhaak, 835/000 (keur: gekroonde O), Lengte schaar: 14cm. Cond.: G
Antieke Hollands zilveren Zeeuwse broekstukken met wapenschilden, 835/000 grootkeur, MT: Gerrit de Lange Wendels Middelburg, ca. 61gr. ø7cm. Cond.: G