Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Glas, zilv. voet
Resultaat: 180 EUR

Antiek Hollands glas met gegraveerde wapens van de 7 provinciën en zilveren bewerkte voet 16xø8cm. Cond.: G

Zilveren kandelaar
Resultaat: 190 EUR

Fraaie 8-kantige zilveren (835/000) kandelaar op grote octagonale voet, gemerkt Wilkens 7680, 26x14,5cm.

Russisch zilveren flacon
Startprijs 175 EUR

Zilveren flacon op voet met schroefdop, cloisonne bewerkt. 925/000, 13,5xø6cm. Cond.: U

Zilveren visschep, ivoren greep
Startprijs 160 EUR

Antiek Hollands zilveren visschep met ivoren heft, 835/000 grootkeur, jaarletter E: 1864, MT: J.H. Schouten Amsterdam, 26cm. Cond.: U

Kavel zilver
Resultaat: 190 EUR

Kavel divers zilver waaronder: 2 sigarettenetuis, 3 asbakken, 1 theezeef zonder steel, 5 servetbanden, 1 vingerdoekring, 1 dessertlepel, 1 dienlepel met bloemmotief, 4 theelepels, 1 zoutschepje, 1 zuu...

Divers bestek
Resultaat: 600 EUR

Zeer compleet 72-delige Duitse zilveren cassette bestaande uit: 12 tafelmessen, 12 dessertmessen, 12 tafellepels, 12 tafelvorken, 12 taartvorken en 12 koffielepels. Alles inclusief bijbehorende etuis....

Strooier, boerin
Startprijs 150 EUR

-

Zilv. breischede + naaldenkoker
Startprijs 150 EUR

Antieke Hollands zilveren breischede (waarschijnlijk Groningen) en zilveren naaldenkoker met slangmotief en schroefdop. Samen ca. 40gr. 11-15cm. Cond.: G

3-Delig kristallen tafelstuk
Startprijs 150 EUR

Driedelig kristallen tafelstuk met zilveren voeten en monturen geplaatst op zwart basement. bestaande uit: sigarenbeker, luciferhouder en siagrenknipper. 835/000 Hollands gekeurd eind 1800, 20x20x18cm...

Zilveren bruidegomspijpje
Startprijs 150 EUR

Hollands zilveren bruidegomspijpje met zeilschip versierd, 835/000, L.: 10cm. Cond.: G

Tasbeugel
Startprijs 150 EUR

Tasbeugel, zilver 835/000, Nederlands met florale bewerking met diverse kopjes. Jaarletter: K 1920 Den Haag Tasbeugel met grote geborduurde buidel met violen. 16x9 cm

Suikerschuit zilver
Startprijs 150 EUR

Zilveren suikerschuit, gegraveerd model, met bijpassend suikerschep. 835/000. ca 186 gr. m. Koninklijke van Kempen

Pennenschaaltje, vogels
Startprijs 150 EUR

Rechthoekig zilveren bakje met geschulpte rand en gedreven blad- en vogelmotieven in de bodem, 925/000, ca. 160gr. 23,5x11cm. Cond.: U

Kristallen bowlpot
Resultaat: 150 EUR

Geslepen kristallen bowl- of boerenjongenspot, voorzien van amandelslijpsel (kleine randschade), geheel op originele onderschotel. Deksel voorzien van fraaie zilveren (835/000) knop met gravering en p...

5-Delige tafelset
Startprijs 150 EUR

Bijzondere 5-delige tafelset met blauwglazen flacons, voorzien van plated monturen. Het geheel is geplaatst in een plated opengewerkte houder op 3 pootjes, ca. 1900, 29xø15cm.

Zilv. ovale dekseldoos
Resultaat: 150 EUR

Antiek Hollands ovaal zilveren dekseldoosje, met gelegenheidsgravure aan binnenzijde, op vier leeuwenpootjes. 835/000 Begin 1900, MT.: Adrianus van Gelder, Utrecht, ca. 194 gr., 13x7x4cm., Cond.:G

Kristallen bowlpot
Startprijs 150 EUR

Geslepen kristallen bowlpot op onderschotel met lepel en zilveren knop op deksel, 835/000 Nederlandse keur, 30xø21cm. kleine chip.

Divers zilver
Startprijs 140 EUR

Kavel Duits zilver (800/000) en plate, ca. 367gr. Cond.: R

Schaar, zilv. grepen en ketting
Startprijs 140 EUR

Hollandse schaar met zilveren grepen, ketting en rokhaak, 835/000 (keur: gekroonde O), Lengte schaar: 14cm. Cond.: G

2 Zilveren Zeeuwse broekstukken
Resultaat: 140 EUR

Antieke Hollands zilveren Zeeuwse broekstukken met wapenschilden, 835/000 grootkeur, MT: Gerrit de Lange Wendels Middelburg, ca. 61gr. ø7cm. Cond.: G

Krist. kaasstolp
Resultaat: 140 EUR

Geslepen kristallen kaasstolp met amandelslijpsel op onderschotel en voorzien van zeer fraai 835/000 zilveren montuur met piramideknop en graveerwerk, MT: C.E. Held Amsterdam ca. 1870 20xø12,5cm.

11 Zilveren ijslepels
Startprijs 130 EUR

Kavel van 11 bijzondere zilveren ijslepels met getorste steel met bolknop en ronde bak met florale graveringen en exportkeur, MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten ca. 1890, 835/000, ca. 138gr. 10,5c...

Zilveren roomstel
Startprijs 130 EUR

Zilveren roomstel op dienblad met gedraaide gelobde motieven 800/000, buitnelandse fabrikaat ca. 285gr. (dienblad ovaal 26x16cm.) Cond.: R

Krist. menageset
Startprijs 130 EUR

Geslepen kristallen menageset op rechthoekig blaadje met ruitslijpsel en geslepen ster op de bodem, bestaande uit roomkan met oor, lepelvaasje en suikermandje. Allen met 835/000 zilveren monturen en p...