Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren miniatuur, bokkenwagen
Resultaat: 50 EUR

Deels vergulde zilveren miniatuur van een bokkenwagen met springende bok met op zijn rug een putti met zweep in de hand, 800/000, ca. 56gr. 10,5x4,5cm.

Zilveren loddereindoosje
Resultaat: 45 EUR

Hollands zilveren loddereindoosje met filigrain bewerkt deksel en rondom voorzien van handgravures, 835/000 grootkeur, jaarletter 1875, MT: H.J. van Halteren Schoonhoven, ca. 28gr. 4x3x3,5cm. Scharnie...

Zilveren vleesvorkjes
Resultaat: 45 EUR

Stel fraaie zilveren vleesvorkjes met getorste stelen en heft met parelrand (als nieuw), MT: Wed. van de Broek Amsterdam anno 1896, 835/000, ca. 18gr., 13cm.

Zilveren ketting met loep
Resultaat: 45 EUR

Collier zilver 925/000 met hanger. Lang collier een soort dubbel koordmodel met als hanger een zilveren 925/000 loep met bewerking met bloemen. Lengte 80 cm. ca 56.5 gr

Zilveren kroketschep
Resultaat: 40 EUR

Hollands zilveren kroketschep met een mooie bloemversierde steel 835/000, MT: Schoonhovense zilverfabriek Hooykaas, jaarletter C: 1937, 15x9cm.

Zilveren zoutvaatjes
Resultaat: 40 EUR

Zilveren zoutvaatjes in de vorm van een ezel met 2 draagmanden, inclusief 2 zilveren lepeltjes, 900/000, ca. 71gr. 7x6,5cm. Cond.: U

Bijbel, zilveren slot
Resultaat: 40 EUR

Hollands bijbeltje met zilveren bewerkt slot door de Nederlandse bijbel-compagnie te Amsterdam, J Brandt en zoon te Haarlem, Johannes Enschede en zonen 1909, in goede staat en verguld op de snee 13x8,...

Krist. asbak, zilv. montuur
Resultaat: 40 EUR

Fraaie grote zware dikwandige kristallen asbak met 835/000 zilveren montuur 6xø20cm.

Zilveren setje (3x)
Resultaat: 40 EUR

Driedelig kristallen kaptafelsetje met zilveren deksels en montuur bestaande uit 2 doosjes (ø9cm. en ø5,5cm.) en 1 flesje met stop (14cm.), 835/000 (chip van klein bakje)

Breipenhouder + roomlepel
Resultaat: 40 EUR

Zilveren breipenschede uit Schoonhoven 835/000, jaarletter M: 1972, ca. 24gr. L.: 14,5cm. Cond.: U en 1x zilveren roomlepel met getordeerde en gegraveerde steel, 835/000 grootkeur, ca. 21gr. L.: 11,5c...

2 Delen kristal/plated
Resultaat: 40 EUR

Twee delen oud/antiek plated: 1x tafelhouder ca. 1900 met kristallen binnenbak (barst in kristal) 17x19x14cm. en 1x kristallen dekselpot met dolfijn ca. 1930 20xø12cm. Cond.: R

Kavel zilver
Resultaat: 40 EUR

Diverse delen zilver o.a: 1x vulpotlood met gravure, 1x dop met uitgewerkte knop, 1x sigarettenpijpje, 1x botermesje, 1x drinknapje, 1x klein pillendoosje met emaille. Diverse gehaltes zilver.

Zilveren miniatuur
Resultaat: 40 EUR

Miniatuur zilveren man en vrouw op een bank, 835/000, MT: Edelmetaalgieterij Argenter BV Haarlem, jaarletter L: 1995, ca. 23gr. 3x3cm.

Zilveren kroketschep
Resultaat: 40 EUR

Zilveren kroketschep met fraai ajourgezaagde florale afbeeldingen in de bak en steel, MT: Moerkerk & co Haarlem anno 1936, 835/000, ca. 32gr. 14x9,5cm.

7 Apostel lepeltjes
Resultaat: 40 EUR

Zeven gegoten Hollands zilveren apostel-lepeltjes, 835/000, samen ca. 126gr., L. 12cm., Cond.:U

Zilveren gelegenheidslepel
Resultaat: 40 EUR

Hollands zilveren gelegenheidslepel met ruiter te paard, 835/000 grootkeur, jaarletter R: 2001, ca. 62gr. L.: 20cm. Cond.: U

Peper-, zout- azijnstel
Resultaat: 40 EUR

Antieke plated olie- en azijnstel (5-delig) voor zout, olie, azijn en mosterd 23x17x17cm. Cond.: G

Lot borrellepels zilv
Resultaat: 40 EUR

Tien Hollands zilveren borrellepeltjes en een suikerschep, 835/000, begin 1900. MT.: M.C.Bek, Schoonhoven, Suikerschep: MT.: Gerrit van den Bergh, Schoonhoven. Totaal gewicht a. 78gr. Lepellengte 9 cm...

Zilveren roomlepel
Resultaat: 40 EUR

Zilveren roomlepel met geschulpte bak en fraai gedreven afbeelding van een koemelkende boerin. Steel met cartouchevormig schildje en een bijzonder staand schildje, MT: E. Schoorl Amsterdam anno 1917, ...

Kristallen coupe
Resultaat: 40 EUR

Geslepen kristallen coupe met omgeslagen rand, streep- en amandelslijpsel op zilveren (835/000) voet, MT: C.J. Stok Amsterdam ca. 1960 10,5xø15cm.

Zilveren miniatuur, honden
Resultaat: 40 EUR

Zilveren miniatuur van een stel honden voor fraai gegraveerde hondekar waarop een man met stok zit, MT: J. Zwanenburg en Zn. Sneek ca. 1900, 835/000, ca. 18gr. 4,5x2,5cm.

Zilveren miniatuur, windmolen
Resultaat: 40 EUR

Zilveren miniatuur van een windmolen met draaiende wieken, MT: B. Verhoogt Hoorn ca. 1930, 835/000, ca. 11gr. 6xø2,5cm.

Zilveren pedicureset
Resultaat: 35 EUR

Engels sterling zilveren 5-delig pedicureset, versierd met bloemenranken en medaillons, heften 925/000 zilver, lengte van 13 tot 18cm. Cond.: U

Zilveren vaasje + sigarettendoos
Resultaat: 35 EUR

Kavel zilver waaronder een antieke zilveren sigarettenkoker 830/000 (ca. 80gr., 9x8cm.) en een Hollands zilveren vaasje 835/000 (17cm.) Cond.: G