Uniek zilveren tafelstuk. Grote dekselpot, geheel voorzien van gedreven bloemmotieven. Bekroond met pompoen in bladmotief. De gehele binnenkant is vuurverguld, zilver 925/000, Z2 gekeurd ca. 5720gr. 4...
Mooi zwaar massief zilveren inktstel, rijkelijk versierd met florale motieven, rustend op 4 poten met vaste briefstandaard. MT.: A.H., 84 zolotniks ( 875/000) zilver. 39x22x20 cm., Cond.:U
Zilveren Jugendstil tafelstuk: rond tablet met gecontourneerde rand met fruitmotieven. Geheel gedragen door vrouwenfiguur, rustend op gegraveerd voetstuk op 4 poten. 925/000, MT: Hale, ca. 2950gr. 40x...
Grote zilveren, met aan binnenzijde vergulde, dekselbokaal welke aan de buitenkant geheel versierd is met cloisonne. 84 solotniks ( 875/000 zilver) Rusland. Totaal gewicht 783gr., 28xø9.5cm., Cond.U
Zeer fraaie koektrommel (16x11,5cm.) op onderschotel (26x22cm.) met geschulpte rand, hoogglans gepolijst, 925/000, ca. 852gr. Cond.: U
Zeer fraaie hengselmand met ajour bewerking en parelrand op voet, 925/000, ca. 773gr., 32x32cm.
Oosters zilveren servies in metalen gedecoreerde reiskoffer bestaande uit: schenkkan, presenteerblad, suikerpot, 2 kop & schotels, suikerschep en 2 lepeltjes. Het geheel is bewerkt met Oriëntmotieven,...
Sierlijke ovale zilveren schaal met deels ajour bewerking en bewerkte rand, staand op elegante fraai bewerkte pootjes 835/000, 20,5xø38cm., ca. 628gr. Cond.: U
Russisch zilveren parfumflacon met uitdraaibare geurstift en cloisonne bewerking. Vuurverguld afgewerkt (klokvormig model). Zilvergehalte 88 Zolotniks 7,5xø3,5cm. Cond.: U
Hollands zilveren ovale brandewijnkom met Amsterdams stadsmerk en florale bewerking. Randgravure met Engelse tekst uit 1951, 925/000, ca. 248gr. 24x12,5x9cm. Cond.: U
Mooie Deense zilveren drinkbeker van Georg Jensen. Voet versierd met filetrand 925/000, ca. 112gr. 8xø6,5cm. Cond.: U
Ovale zilveren koektrommel met scharnierende deksel, op bijbehorende onderschotel met getorste kabelrand, 925/000, Gekeurd: V= Buitenlandse werken, ca. 644 gr., Trommelmaat 15x12x9cm., Cond.:U
Pracht 19e eeuws tafelstuk, opaline geschulpte gecontourneerde schaal met goudopleg, gedragen door zilveren voet met blad-en druivenmotieven, 835/000. Schaal ø28cm., H.26cm., Cond.:G
Djokja zilveren theeservies bestaande uit: 1x theekan, suiker- en melkkan, theezeef met houder, lepelvaas en extra vaasje (gedeukt) 800/000. Geheel staand op teakhouten dienblad. Totaal ca. 1099gr. Co...
Rechthoekige zilveren dekseldoos met grote druppelvormige barnsteen in deksel, 925/000, totaalgewicht ca. 325gr., 13,5x8x4,5cm. Cond.: G
Zilveren Russische jat uit 1878 bekroond met leeuw en versierd met bladmotief, cabouchon geslepen half-edelstenen, 84 zolotniks, 875/000, ca. 40gr. 31cm. Cond.: G
Prachtig zilveren theeservies met mooie bloemgravures en uitgewerkte bloemen op de deksels en bladversieringen aan de oren. Bestaande uit: theepot, melkkan en suikerpot. 835/000, MT: Fa. P. Hereens en...
Antieke Hollands zilveren tasbeugel met zilveren rokhaak, 835/000, MT: Willem Hendrik Tenkink Winterswijk 1778, ca. 260gr. 15cm. Cond.: U
Hollands zilveren, 925/000 brandewijnkom met mooie florale bewerking en figuren in de handgrepen, ca. 297 gr., 27x11cm.
Buitenlands zilveren 835/000 kop en schotel met vergulde chine tekens op kopje. Schotel ø12cm., H.7cm. Cond.:G (waarschijnlijk Chinees zilver)
Strak uitgevoerde Hollands zilveren ajourgezaagde mand met parelrand, 925/000 grootkeur, jaarletter K: 1970, MT: A. Presburg & Zn. Haarlem, ca. 328gr., 28x18x7cm. Onderzijde voorzien van gravure. Cond...
Ikonen in drieluik, gevat in zilveren 835/000 omlijsting. De ikonen zijn geëmailleerd op houten achterzijde. 24x18cm., Cond.: G
Bijzondere zilveren zout- en peperstrooier in de vorm van een vrouw in kledendracht (Duits), 800/000, ca. 159gr. H.: 9,5cm. Cond.: U
Vier antieke zilveren gelegenheidslepels t.b.v. 50-jarig huwelijk. Stelen aan beide zijden handgegraveerd, 800/000 (Z keur) ca. 1854, ca. 198gr. L.: 22cm. Cond.: U